Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Prepers Ja bym na twoim miejscu na tyle nie liczył, takie wartości uzyskują ludzie, jacy się naprawdę na uprawie znają i prowadzą roślinę etap po etapie bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Chłopie weź uruchom trochę funu, bo mam wrażenie jakbyś to za kare robił, takie drzewko z takim stężeniem pewnie się trafia 1/1000 u profesjonalnych hodowców, ja cały czas na fazie luźno sobie pisze... :)🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po próbie kolejnego sampla, i teraz moc jest jeszcze lepsza, i kompletnie inny smak taki cytrusowo-mietowy. Bardzo podoba mi się AF każda roślina trochę inna genetyka, a i wiem o co chodzi wam że nie lubicie AF, bo ile roślin tyle odmian, i pewnie nawet jak trafisz dobry gen to, i tak go nie powtórzysz?

Jak dla mnie ekstra mam 5 gorillek, i każda inna, dla mnie bomba 🤣👊🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie lubią AF bo nie da się ich trenować. Odpada wiele treningow i czasowo wszystko jest z góry zasądzone..

Do tego niektórzy nie lubia po prostu genu Ruderalis.

W razie trafienia konkret roślinki.. nie da się jej sklonować.. tak jak napisałeś.

Automaty mają też swoję plusy 😉Ja uważam że automaty są spoko na początek. Zobaczyc co i jak, podszkolić się trochę, by potem posadzic sezony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No i tego zdania właśnie jestem, pomysł tylko ile drzewek na samym fast budzie jest 🙂 jestem zafascynowany codziennie oglądam se odmiany 🤣 

@Mr.Green @Zielone krainy Wiecie moze jak to liczyć na fast budzie jest napisane że purple banana punch kwitnie w 8 tyg, to liczyć 8 tyg od pojawienia preflowersow, czy od pestki licząc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tygodnie rozkwitniecia jest napisane, ale wymiatacz purple zrobilem 🙂 ma jeszcze 6 dni życia sampel wbija w fotel mocno, i jeszcze mam jedną gorillke taka mocną jak lubię.

Ten łagodny dym przy wiaderku dla mojego gardelka to organika? Zazwyczaj wiedereczko z takiego temaciku, mnie dusi kaszel, a to przelatuje niepostrzeżenie przez gardło, by po chwili spłnal ciężar takich terpenów na płuca, coś jak po olejkach THC/hhc.

Screenshot_2023-12-20-12-40-53-834_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Moje też +/- jedna lepiej, druga gorzej, ale purple to coś wyjątkowego może być, raz że klepie jak trzeba, to taki dziwny słodkawy smak ma, leci w całości na min 2 tyg curringu, mam nadzieję że wyjdzie z 50 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green A ja będę bardziej luźny w poglądach jak wy, dostałem od żony advedanced nutriens starter kits, przebudowuje po tej plancie te pomieszczenie gdzie suszę na 2 automaty pod lampą mars hydro 300w, i te będę leciał mineral żeby się prezent nie zmarnował, a tam zostaje namiot z 480w, i najpierw 4x auto wedding cheescake, bo mam gratisowe pestki, a purple z gratisowki wyrosła najlepiej, i mam swoją teorię która stworzyłem po buchu 🤣, że gratisowe są top grade dla reklamy, a w pod 300w 2x Gorilla cookies na minerałach.

Liczę na ten gen co na focie, jaram sampla ta jest 🔥, napewno 2 roślinki pod 300w zawsze będą szły fast buda chyba że się zawiodę.

Wychodzi ponad 100w na roślinę, da się kręcić wynik koło 100g w takim ustawieniu na Afach?

@WymiataczMega

Screenshot_2023-12-19-14-05-46-323_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Fast Buds sorzedaje 15 litrów doniczki.

Sam uprawiałem w 25 litrowych swoje automaty.

Myślę że 20 litrów to odpowiednia ilość dla większych odmian. 

Do tego przy organicznej uprawie lepiej mieć trochę więcej ziemi i składników w niej niż za mało bo roślina szybko się wyżre a szybko papu nie dostarczysz jak w mineralnycy.

15 więc jest zapewne optymalne.. jednak to trochę tak jakbym był lekarzem i zalecił Ci tylko jedną kreskę gdy naruszasz swoje pauzy.. z pewnością chciałbyś na drugą nóżkę 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...