Skocz do zawartości
michu

Pierwszy raz Auto. Gorilla cokies, mandarine xl, jack herer

Rekomendowane odpowiedzi

@michu zdjęcia bez lampy daj jak możesz. Teraz barwa światła przekłamuje kolory.

Pewnie o więcej pk wołają bo teraz zwiększają zapotrzebowanie na to.

A tak w temacie powyżej. Azot jest potrzebny do końca życia, tylko w późniejszym etapie odrobinę mniej. Lecz nie znaczy to że trzeba całkowicie go odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tak na szybko robilem . 

Jest trochę żółtych lisci trochę mniej żółtych i trochę normalnych zielonych 

Na szybko wrzuciłem jej calmag od An i overdrive 'ala pk' od An 

Chodzi miała jeszcze dość mokro .. 

Ale udało się zmierzyć wyplyw I ph jest 6.4 a podlewałem nawozami o ph 6.2 

20230829_164418.jpg

20230829_164433.jpg

20230829_164446.jpg

Ps na te ciemna nie patrz bo to inna roślina haha w której też próbuje pozbyć się azotu 

Te nawozy zawierają azot 

Edytowane przez michu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tak z dnia na dzień? 

Wczoraj było w miarę okej 

Dziś jak nie ta panna No to fakt że tylko duże liście straciły kolor 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu jeżeli caaała robi się żółta, to dodaj azotu i calmagu. Jak tylko szczyty się robią żółte, a dół ciemny jak noc to dodaj PK, jak doły najbardziej robią się żółte, a góra w miarę się trzyma to dodaj azotu, jak góra w miarę się trzyma a dół żółknie i opadają liście, to za mało wody, jak 5 liści na krzyż z dołu Ci zżółknie, to olej temat, jak żółkną przy topach, to coś z przyswajaniem nie tak i trzeba będzie pomyśleć

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny to jest tak . 

Największe liście żółte te troszkę mniejsze wpadajaj już w żółty a te najmniejsze ladne zielone . Dostaly calmag od an i ala pk od an. Pożywki zawierają azot.  Teraz czekam i zobaczę vo się będzie działo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety liście cukrowe przy topach też żółkną.. wczoraj dostała calmag I overdrive obydwa nawozy z azotem.  

Co robić? 

Ph wody która wypłynęła było w porządku  .

20230830_162007.jpg

Nie wiem czy ktoś zauważy ale żyłki na liściach zrobiły się brązowe lub vos podobnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie przelewal bym wodą tej ciemnej tylko podawał wodę samą i obserwował a tą jaśniejsza dokarmil ale pół dawki ewentualnie, żeby nie przedobrzyc w drugą stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ta roslinka dostała dwa razy clmag 

Raz biobiz i raz od andvanced 

zadnych kropek nie ma ani nic innego tylko starcila z dnia na dzień kolor co widać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu to blokady przez nadmiar wapnia odpadają. Jeżeli wykluczyles z pH (mówiłeś że wypływ to 6.4), dajesz jej PK i doły nie sa żółte + nie ma opadniętych liści, to w sumie nie wiem co jej dolega. Ona ma w cholerę ciemne liście na dole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny No właśnie nie wszystkie . Jest parę ciemniejszych ale są też i żółte.  Takie to pomieszane na górze też się trafi ciemniejszych lisci no ale większość jaknwidac żółte. 

Jabtez nie wjem co się porobiło.. może przez calmag od biobizz? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu calmag od biobizz nie ma aż tak szybkiego działania, chyba że byś podał nie wiem z 15ml na litr i roślina by się tym zapchała. Może jeszcze za mało/za dużo wody, bo czasem te wiatraki żółte oklapnięte się wydawały lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny nie no podlewam jak foniczka jest leciutka . Wiec tutaj raczej na prwno problemu nie popelinilem 

 

Przyszedł mi super mikroskop xdd haha szkoda gadać ale coś nie coś popatrzyłem i jack ma gdzie niegdzie bursztyn już.. ile jeszcze mu dać żeby nie było kanapowca 

Jak wgl się da coś z tych zdj wywnioskować hahah

20230831_165129.jpg

20230831_165108.jpg

20230831_164937.jpg

20230831_164847.jpg

20230831_164844.jpg

20230831_164705.jpg

Jak się tak lepiej przyglądać to jest więcej brązowych głów 

@Bob drzewny

Edytowane przez michu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...