Skocz do zawartości
michu

Pierwszy raz Auto. Gorilla cokies, mandarine xl, jack herer

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green tak poczytałem co można zrobić z liści, łodyg i padło na taki haszysz.  Wydaje się dość łatwy.  Chodzi mi po głowie jeszcze green dragon.. ale nie wjem haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@michu A no to satysfakcja podwójna he he... Daj znać po wszystkim ile tego było, sam jestem ciekaw... Pozdrawiam

11 godzin temu, vego1989 napisał:

dragon zajebista sprawa

A wódka może być do tego czy spirol lepiej zaaplikowac? Nigdy nie robiłem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy @michu spirytus.  ja ostatnio zrobiłem z liści(z trymu) ok 50g+lodygi+20g tematu na 500ml i jest zajebisty 😃tylko pamiętaj że najpierw w piekarnik 150-160⁰ z godzinkę, później zalej to wszystko i poczekaj z 2miesiace.niech stoi w ciemnym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie jak to jest z tymi saszetkami do słoika? 

Podobno nie trzeba otwierać dzień w dzień słoika? Czy jak to działa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu możesz wybrać 52 lub 62%wilgotności. Ja uzywam 62 po prostu takie lubie. Po wysuszeniu materiału i curringu wrzucasz w Słoik saszetek i fajnie trzyma świeżość kwiatów, oraz utrzymuje je w zadanej wilgotności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 głównie chodzi mi o to , ze.. 

Za dwa tygodnie wyjeżdżam na około 5tygoni i chce uniknąć plechy . Jak wrócę żeby było wszytko hak należy ani nie meszek z topkami 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr pol na pol krecilem hahaha troche wkretarka później łyżka drewnianą bo mi bateria padła 😄 wyszedł taki brąz z zielenią. 

Kobita nie dala mi miksera to trzeba sobie radzić 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...