Skocz do zawartości
michu

Pierwszy raz Auto. Gorilla cokies, mandarine xl, jack herer

Rekomendowane odpowiedzi

Ten szczyt będzie miał o wiele większy problem, jak się spotka z tym wiatrakiem na osobności, niekoniecznie z łopatkami, ale samym wiatrem:classic_biggrin: Jeszcze będą Ci rosły, więc możesz się ratować LST, a jak będzie ciężko to super cropping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Glut78 napisał:

@Kordi44 ale po ci ty to robisz, jak masz twardą wodę to nie musisz do podlewania calcium ani magnezu dodawać 

Filtry zatrzymują chlor, pestycydy i metale ciężkie, nie wypłukują z wody magnezu ani minerałów, są nawet filtry Mg+. 

Mam stare rury z wody. Woda nawet po odstaniu ma duzo kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu woda twarda to taka, w której jest dużo minerałów, głównie wapnia i magnezu, korzenie jedynie możesz zasolić nadmiarem nawozów, dlatego mierzy się EC i podlewa na przemian nawozami i czystą wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 dziś będę miał miernik ec więc już będę widział jaka woda jest z kranu . 

@Glut78 a jeśli będę chciał podlac sama woda to jak zrobic ec 700? Czy czystej wody to się nie tyczy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 to u nie powinno byc 950-1000ppm ec 1.9-2 tak w przybliżeniu.  Przyjdzie miernik to będę się bawił.  Akurat będzie czas ja podlanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu ogólnie jest taka akcja z tą wodą, że mega ciężko żebyś z ruły miał taką wodę, żeby Ci mogła przyblokować rośliny. Ale gdybyś miał twardą wodę i jeszcze na dodatek dorzucał calmag, to mógłbyś przesadzić z wapniem, bo akurat nadmiar magnezu konopii niestraszny. Ja u siebie przesadziłem z calmagiem, bo mam twardą wodę + materiałowa doniczka, która "oszukuje" trochę uprawiającego pod względem zapotrzebowania rośliny na wodę.

Ale u Ciebie jest elegancko, raczej małe szanse na niedobory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlałem panny woda odstana już pond 24h bez żadnych filtracji.  Ph zbite do 6.5  plynem od biobizz. I wyleciało spodem takie vos.  Jest okej czy nie 

Bo nie ogarniam tego 

20230810_160316.jpg

20230810_160246.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...