Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się bać cięcia liści, też kiedyś naczytałem się bzdur, że obcięcie wiatraków zaburzy fotosyntezę etc. Pewnego razu na "parapetówie" kot mi opierdolił właśnie liście, dostał dwa klapsy wychowawcze, ale o dziwo, roślina właśnie odżyła i była lepszej kondycji względem drugiej zaliścionej. Teraz uważam, że śmiało można usuwać wiatraki, a usunięcie popcornow też nie marnuje siły rośliny i przynajmniej skupia się na szczytach. BTW, popcorn długo schodzi obciąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga No wlanie tez zauważyłem ze po usunięciu rośliny bardziej się skupiły na szczytach i ze z dnia na dzień coraz bardziej rosną i co najważniejsze nie ma RH na poziomie plechy ale tez je atakuje CannaCure raz na tydzień psikam 

 

@Hawudepiasz wiesz to moja pierwsza uprawa w życiu jestem w szoku ze jak narazie mi to jakoś wychodzi następnym razem będę bardziej przygotowany na wszystkie podkniecia i tez różne opcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwn 11

Roslina sie zrosla wiec operacja udana

Jakbyscie widzieli jakies niedobory to prosze o informacje

I czy CannaBoost dajemy co podlanie czy co drugie ?

Wilgotnosc spadla do 46% wiec jest juz dobrze

IMG_193811111.jpg

IMG_E194422222.jpg

IMG_E1943333333.jpg

IMG_19404444.jpg

IMG_194177777.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako jak na ten etap to fajnie już szroni. Jak nie zjebiesz po drodze to już mogę Ci powiedzieć że zmiażdży Cię ten towar 😁 na ogólnym zdjęciu pierwsze co rzuca się w oczy to oklapniete wiatraki u dwóch koleżanek (przelane, zdjęcie chwilę po przebudzeniu?). Natomiast na ostatnim, może to perspektywa, ale za bardzo limonka wchodzi na liście, na żyłkach zawsze miałem w szytowych wiatrakach, przy ledzie to raczej norma, ale na wiatrakach to już bloki raczej bo karmiona to chyba jest. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 wiesz co one miały sucho bo mnie nie było dwa dni i tez robione z dwie godziny po pobudzeniem 😊 No oby nic po drodze już mnie nie spotykało 

one już dostały pełna dwie dawki NPK dwa podlania wcześnie 

Canna Azym CannaBoost i Rhizotonic daje co podlanie ale zmniejszam trochę dawki 

dzisij sam CallMag poleciał 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 13

Warunki

28C RH 45%/52 Dzien

23C RH 45/50% Noc

Lampa 30 cm 75% mocy

Dzis rosliny zostaly podlane CannaFlores 6ml/l CallMag 1ml/l po 1000ml na glowe

Co Tydz spryskuje Canna Cure 

MAC 1 x Hardcore OG

 

IMG_195355555.thumb.jpg.75ece22f1f70652c65a291c52cec30c0.jpg

 

Critical Life Seeds

IMG_195422222.thumb.jpg.8cf8ad3db9b08a012dad502883b794b3.jpg

 

 

IMG_19551111111.jpg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green a ja znów nie lubię ścisku i jeszcze zauważyłem minusy tego namiotu ze boczne ściany się nie otwierają a to jest duży plus w treningu SCROG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 16

dwie rosliny zrobily sie limonkowe i to brak azotu ? bo juz zapodalem dwie pelne dawki Terra Flores i tak moze w 15% pomoglo na kolor moze zapodac Terra Vega ?

IMG_196411111.jpg

IMG_1966222.jpg

IMG_19602222.jpg

IMG_19633333.jpg

IMG_196766666.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny  @Mr.Green @Udyr @WBB pytanko do was czy u was  śmierdzi w pomieszczeniu bo u mnie czuć nawet dosyć mocno 

wentylator mam 220/280 m3h filtr węglowy 250m3 

Bądź może to wina namiotu bo kupiłem ECOBOX co sądzicie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie daje zielskiem w pokoju, ale jest charakterystyczny zapach wilgoci, tyle że ja się wędzę razem z rośliną z bardzo sporadycznie otwieranym oknem:classic_biggrin: Palić nie palę od pół roku, więc to nie kwestia przepalonej kichawy. Jedynie jak coś tam kombinuje przy roślinie i otworze boxa, to w pokoju zapach dobrą godzinę przebywa

Może coś tam Ci przepuszcza? Nie masz wentylatora wtłaczającego? I czy ścianki masz zassane z każdej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie rozkminiłem od czego to zależy bo raz czuć zapach jak tylko do budynku wejdę (box na piętrze), innym razem jak zbliżam się do pomieszczenia z boxem, a jeszcze innym razem nie czuć niczego 🙂

Jest jeszcze coś takiego jak węch mojej żony..... puszczam bucha przez okno dachowe, a ona po 15 minutach przychodzi i z pizdy strzela, że jebie na całym podwórku moim trawskiem 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB bo te baby są jak nietoperze🤣😂. Moja słyszy jak na strychu wentylator, jaszcze na jedynce chodzi😅, ja to mówię, że jej w głowie byczy bo przed okresem nie ma się do czego przyjebać🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Glut78 napisał:

@WBB bo te baby są jak nietoperze🤣😂. Moja słyszy jak na strychu wentylator, jaszcze na jedynce chodzi😅, ja to mówię, że jej w głowie byczy bo przed okresem nie ma się do czego przyjebać🤣😂

Ja swojej powiedziałem, że w policji powinna pracować bo jest lepsza od ich psów. Jaranie na odległość wyczuwa, po jednym spojrzeniu wie czy jebłem kreskę czy nie... nawet malutką 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...