Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

Aha w ten sposób.Wybrnąłeś 🙂@Bob drzewny

Polecam Power Plant od Dutch Passion.100% sativa, nie robili z niego hybryd, dobra odmiana-nie mocna ale charakterna.Oryginał powstał w 1998 roku 🙂

Nie wybrnął kolega bo odpisałem komu innemu 🙂 ale tak pewnie by odpowiedział 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir @Mr.Green @Bob drzewny  chodziło mi żeby nie były 3 genetyk w jednym jak te dwie które mam teraz celuje w Acapulko Gold prąd Dio Si dio 33 czy jakoś tak 

Dzień 27 

Trihomy prezentują się tak na dzień dzisiejszy co sądzicie kiedy mogę przestać karmić ?

22705155-62E8-4A95-9427-3CC0101D59EC.jpeg

5FF9830E-7A26-422B-B2AA-D70DA128F1A4.jpeg

9DEEE28E-8E8B-4B6A-A6DD-EC8528036AEE.jpeg

B3DEF379-DA13-4C18-8E5C-6056137B0C87.jpeg

9D3E3502-741D-46CA-900C-ACE8DE5EAAAF.jpeg

C517BAD0-F0AD-467A-A271-9D3B59CBD5C9.jpeg

A8C6B659-3515-498D-BBA6-A1E14A1B6B90.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako Rozumiem.Acapulco Gold to pierwotna odmiana ale nie wiem czy ta o której piszesz akurat.Power Plant od DP to pewniak.

P.s też chce jedną odmianę na raz uprawiać.Nie wiem czy to ma jakiś sens ale dziwne rzeczy mi się dzieją jak mam po kilka odmian w szafie.

Poza tym dobór odmiany jest kluczowy dla mnie jako amatora.Podstawa calego planowania wynika z odmiany którą wybrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir No ja akurat chce jedna odmianę ponieważ dajesz 4 różne i nie wiadomo czy dwie będą 100 cm a dwie 60 cm i Scorg idzie już się jeb… Tak jak u mnie dwie 90 cm dwie 60 cm i musiałem odpuścić siatkę tak samo dwie piją 1 litr na dwa dni następne dwie piją na trzy dni wiec wole nawet dwa namioty po 80/80 i po 2 3 krzaki niż w jednym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Critical 7/9 wek te mac1 9 wek ale chyba będą szybciej tak myśle ze 01-09 kosa będzie 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako Nierówne rośliny to akurat norma u mnie.Tylko jedna leży na ziemii, resztę mam podłożoną z dołu, żeby były równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jutro Ci wrzucę ale ładne szyszki sa jak na 27 dzień i tez mega fajna roślina do uprawy polecę każdemu niska i tez ona nie wymaga aż dużego doświadczenia 

małe jak ja zawsze powtarzam nie ma co oszczędzać na 

Namiot+Lampa+Nawozy=dobre palonko

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako tak jak piszesz, crticale sa zajebiste, chociaz rozne odmiany testowalem. Podobaja mi sie szyszki, jaki i zapach +ich moc 😀 polecam critical kusch, fajne zbite topy, nie tak duże jak oryginał, ale moc piękna, zapach również świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już śpią ale co tam...chwila.

Już na końcu swej drogi są.

@vego1989 

20230804_205059.jpg

20230804_205052.jpg

20230804_205157.jpg

Nie wyszło tak jak chciałem.Ale mi jeszcze ani razu nie wyszło jak chciałem :). Tragedii nie ma, zjarany będę chodził pare dni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Ja już też.Dlatego już kiełkuje 6 nowych :). Niewymagający plant.Jeszcze tak długo zielonej rośliny nie miałem.A ciastek zjadłem z niej już sam nie wiem ile, z samego golenia wiatraków 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako śliczne ☺️jakie treningi, topping tylko?ladnie rosną tak rowno, jeszcze spuchną trochę, ile do sciniki?mój oryginalny critical kiedyś na out największego topa miał jak butelka po piwie, a z 0.8m ściągnąłem prawie setkę. Nigdy już mi się to nie udało na outcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dwa toppingi były tylko jak narazie to 4 tydzień kwotnienia wiec jeszcze min 3 MAX 5  ścinkę zrobię jak będzie 70% mleko 30% bursztyn wiec jeszcze trochę 

te zdjęcia z trihami to od nich 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Monako napisał:

@vego1989 dwa toppingi były tylko jak narazie to 4 tydzień kwotnienia wiec jeszcze min 3 MAX 5  ścinkę zrobię jak będzie 70% mleko 30% bursztyn wiec jeszcze trochę 

te zdjęcia z trihami to od nich 

Ja tak samo tne jak jest ok 20-30%bursztynu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 wiesz to moja pierwsza uprawa wiec nawet nie znam się na trihomach hahah ale jak patrzę to cześć już jest mleko ale dużo przezroczystych ale to połowa drogi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...