Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na swoją normalnie milicjant mówię, a jak się obszczekuje, to dodaje, że komendant ( bo u nas w miasteczku był taki komendant co własnemu ojcu prawko zabrał i na 6 miechów ojca do puchy zamknęli za jazdę po pijaku)🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Glut78 napisał:

Ja na swoją normalnie milicjant mówię, a jak się obszczekuje, to dodaje, że komendant ( bo u nas w miasteczku był taki komendant co własnemu ojcu prawko zabrał i na 6 miechów ojca do puchy zamknęli za jazdę po pijaku)🤣😂

No przecież moja mnie straszy, że na policję zadzwoni, że tu ziele rośnie 🙂

Ale to tylko ma takie jazdy jak ja się nawpierdalam "innych substancji o działaniu podobnym do alkoholu" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB widzę, że wszędzie te same jazdy🤣😂. Ja mam największą bekę jak warczy, a na koniec przyjdzie i mówi „daj dymka”🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Bob drzewny @WBB  właśnie mam dobra wymianę powietrza jeszcze ciagle chodzi wentylator taki wielki żeby rozdmuchiwałbym i 2 zapachy automatyczne a dalej capi 

zamówiłem nowy filt bo może się zapchał od nawilżacza i dlatego czuć ale słabo ze czuć ja rozumiem jak podlewam to przez pare godz będzie czuć ale jak jest zamknięty tez czuć 

@Glut78 No ja mam takiego pecha ze moja nie pali wcale i mi zabrania hah 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ja to mam wyjebane po całości bo u mnie zawsze jebie tematem. Czy była szafa czy nie.. ONE chuj.

Nie mieszkam w Polsce.. także to inna sprawa :)) na zachodzie nikt nikogo nie podpierdala bo gdzieś wali zielskiem :))))) 

Dlatego tyle ludzi wyjechało z Polski..  😄

😄 

:ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green pomysł na namiot wyszedł z tej strony i z tego ze nie

ma dobrego palenia na osce i w chuj drogie jest 

no stęka jak zapale ale wiesz gdzie ja to mam w dupie hah Marysia jest ze mną od 13 lat a ona od 3 wiec muszę być wierny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako moja mi się tak przypierdalała o to że na ryby jeżdżę. To jej powiedziałem, że prędzej ją przestanę ruchać jak ryby łowić. 🤣😂

One są po prostu zazdrosne o to, że opiekujemy się i dbamy o coś bardziej niż o nie. Ale roślinka rączek nie ma i sama sobie nie weźmie…😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 coś trzeba robić żeby nie zwariować ale rybki kosztowny sport bo oglądam koleszka co nagrywa wypady dwu trzy dniowe i na sama zanete tylko kasiory idzie ale takie wypady spoko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green najbardziej to je boli, że bez nich🤣😂@Monako

ja spining z kołowrotkiem i plecionką0,1 mm o wytrzymałości 13,6kg na sandacze mam za prawie 400€, a do każdej matody wędkowania mam przynajmniej dwie wędki🤣😂

Jak z trawką mnie tu wkórwili bo nie było skąd, albo za 0,8 chcieli15€ to moja zgodziła się na namiot. To kupiłem nasionka za 500€. Wykiełkowalem 15 na straty, żeby się nauczyć to było na koniec kwietnia. Teraz mam już 2 namioty…

No i jest zazdrosna, bo jak pujdę do namiotu to i 2-3 godziny przesiedzę. To jak ma nie być zazdrosna. Jesteśmy razem 19 lat, to o czym mam z nią 3 godziny cięgiem gadać🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ja bym bardziej obstawiał wysoką wilgotność, jak wilgotność spadała i był suchy to filtrował, jak był mokry to było czuć@Monako nie wyrzucaj go, daj mu dobrze wyschnąć i powinien działać, będziesz miał zapas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny @Glut78 ciężko mi coś stwierdzić czemu już padł wentylator nie jest jakoś brudny delikatnie był 

wydaje mi się ze wilgotność go trochę popsuła bo on chodził od 20 dnia wegetacji bo już było czuć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 20

Wczoraj rosliny zostaly spryskane Canna Cure

Dzisiaj zostaly podlane sama woda o Ph 6,1 stwierdzilem ze z dwa razy przeleje je sama woda

Warunki

26C Rh 40/55% Dzien

20/21C Rh 50% Noc

Lampa na 75% ok 35 cm nad roslinami

IMG_200211111.jpg

IMG_199922.jpg

IMG_2004222222.jpg

IMG_199733333.jpg

IMG_199844444.jpg

IMG_2003888888.jpg

IMG_20019999.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ale ja dzisiaj dopiero je podlalem tak to one maja ec 1.7 w donicach a jak je wystawisz za box to one są mega ciemne 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...