Skocz do zawartości
Kolbertus

5xGreen Gelato Auto (RQS) + MarsHydro TS1000 + 80x80x180

Rekomendowane odpowiedzi

Tak porownuje bo tez mam z rqs green gelato ale u mnie to cos chyba sie zadzialo nie tak strasznie sie przeciagla byc moze ja przez pomylke sezona dostalem nie wiem ale leci 12/12 dla pewnosci33333.thumb.jpg.0b574a0419b2dc27ab9b586560dcdb38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem aktualny skład na stronie wodociągów mojej wody kranowej. Wynika z niej to co na zdjęciu. Nie wiem, jakie proporcje powinny być, ale objawy na dwóch z nich faktycznie wskazują brak magnezu. Dzisiaj trzy panienki dostały pełną dawkę TerraBloom, a dwie bledsze TerraGrow. Calmag zaaplikujemy w poniedziałek, gdy przyjdzie. Póki co obserwuję sytuację. Druga fotka z poradnika, ale widzoczny niedobór wygląda u mnie identycznie.

ScreenShot_20230602204322.jpeg

ScreenShot_20230602204614.jpeg

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: dzień 46. Dzisiaj dzień podania i szczerze nie mam zielonego pojęcia, co zaaplikować najjaśniejszej panience. Dwa dni temu poszedł azot dla niej i z tego, co widzę brak efektów, co oznacza, że chyba jest zablokowana, bo nie przyswaja składników. PH w glebie wynosi 6,3 chociaż nie wiem, czy wynik jest miarodajny, bo mierzyłem miernikiem do roztworów. 😅Paradoksalnie ta najjaśniejsza ma najładniejsze i największe kwiaty. Nawet te, co już są trochę napuchniete u innych nie dorównują rozmiarem tym kwiatom na tej jasnej. Liść ze zdjęć wzięty z tej jasnej w świetle słońca oraz normalnie w świetle dziennym.

20230604_142816.jpg

20230604_122815.jpg

20230604_122732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus azot to nie moze byc bo wtedy roslinka nie ma zylek ??

@Kolbertus i powiem ci cos smiesznego u mnie  w prawym rogu tez mam jasniejsza roslinke ??

Ciekawe... Jeśli CalMag nie pomoże to się poddaję. Nie mam pojecia co moze jej być. Co ciekawe te dwie z tyłu wyglądają na zdrowsze niż te z przodu. A wszystkie podlewane tak samo. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus powiem ci ze ja leje cal mag od msc i wszystko wyglada git szukalem po tym twoim lisciu informacji ale do niczego mi to nie pasuje ? a jak pasuje to mikroelementy 

 https://dutch-passion.com/pl/blog/wizualny-przewodnik-po-niedoborach-składników-odżywczych-w-konopiach-n987 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  to fotki z poradnika, nie moje. 🙂 Takie objawy mam dosłownie na kilku liściach. Coś jej jest, bo nawet pojedyncze białe włoski na niej zbrązowiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus ale te wyzej dwa liscie juz twoje ? prawda ? i ni huj sie nie pokrywaja z tymi co wyslales 😄 😄 😄 

Tak, tak. Moje. Wiesz... muszę czekać z podlewaniem, a czasu z każdym dniem coraz mniej, bo to automat, dlatego coraz bardziej zaczyna ogarniać mnie frustracja, bo naprawdę wkładam serducho w życie tych roslin. Dlatego, jak mi Calmag nie pomoże to już nie wiem, co może być nie tak. Wiesz, co innego, gdyby wszystkie wykazywały podobne objawy, wtedy ewidentnie coś bym robił nie tak, ale blada jest tylko jedna. Pozostałe są w dobrej kondycji. Nawet ta, co zwykle była oklapnięta. Zwyczjanie przez jeden wlot szło zbyt dużo wiatru. Od czasu, gdy niedomykam namiotu sytuacja u niej sie poprawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus nie wiem na h>>>> wziales te automaty a nie fotoperiody jak ja ? czekasz ile chcesz bledow jebiesz ile chcesz , najwyzej dluzej na wegu , u mnie do sufitu boxa zostalo 20 cm ze 170 🙂 🙂 😄 ale jak sam widzisz czlowiek uczy sie na bledach wzial bym wiekszy boks i kilka rzeczy zrobil bym inaczej ale ale to nastepnym razem uczymy sie !!!! aa tak jak mowilem mam ta sama sytuacje w rogu u siebie ? aa co do wlotu ?? od poczatku do tego momentu moje wloty sa zamkniete na amen ??!!!  wiec yyy nie wiem ?? ehhee a co do calmagu pomoze ci od razu bo to mineral i na drugi dzien bedzie juz gitesik , brzydkie lisie usuniesz i beda szlyy jak marzenie !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy automaty wziąłem z tego względu, że nigdy nie uprawiałem fotoperidów. Zawsze leciałem na automatach. 😅Po tej uprawie chciałem zrobic jeszcze jedną na automatach, ale chyba zrezygnujęi wezmę zwykłe nasiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...