Skocz do zawartości
Kolbertus

5xGreen Gelato Auto (RQS) + MarsHydro TS1000 + 80x80x180

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Monako napisał:

@Kolbertus aż ślinka pociekła heh i pisze teraz serio 

bo ja jestem smakoszem dobrego palenia i nienawidzę jak ktoś cukier sól czy innymi gownami zalewa 

a mam jeszcze pytanie czy trening Topping Czy LST jest lepszy ? 

LST jak sama nazwa wskazuje należy do "lekkich" treningów mniej ingerujących w roślinę. Topping zalicza się na HST, czyli do treningów silnie stresujących roslinę. Jeśli jesteś początkującym growerem to polecam LST - mniejszy efekt, ale bezpieczniejszy dla rośliny, wymagających nieco mniej wiedzy niż HST. Topping w przypadku, gdy na konopiach dobrze się już znasz. Dużo lepszy efekt, ale wymagający już co nieco umiejętności z dziedziny utrzymania konopii przy życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: dzień 87. Dzisiaj poszły ostatnie dwie do ścięcia. Finalnie ze wszystkiego wyszło około grama haszyku i 680g mokrego. Z tej ze środy po odparowaniu zostało 44g. Za kilka dni zważę ostatnią porcję i podam wyniki ile finalnie wyszło suchego i będziemy mogli odfajkować pozytywnie tą fotorelkę. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, którego mi nie szczędziliście i zapraszam do śledzenia kolejnego projektu w postaci legendarnej już Amnesii Haze. Pozdro.

20230715_130420.jpg

20230715_162850.jpg

20230715_163021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ze skrobania. Z rękawiczki np. też, jeżeli używasz. 

Teraz nowością na rynku jest pozyskiwanie extraktu z żywej jeszcze rośliny co daję wielokrotnie większe możliwości pozyskiwania smakowitych terpenów.  

Czego to nie wymyśla 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odparowaniu z ostatnich dwóch panienek wyszło 99g suchego, czyli łącznie z pięciu krzaków uzyskałem wynik 241g. Myslę, że jak na kolosalny błąd w nawozach przez 3/4 uprawy, oraz pierwszą uprawę na LED-ach wynik wydaje się być całkiem w porządku. To na tyle. @Tester prośba o przeniesienie fotorelki do zakończonych. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...