Skocz do zawartości
Kolbertus

5xGreen Gelato Auto (RQS) + MarsHydro TS1000 + 80x80x180

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Po odsuszeniu wyszło z dwóch panien 98g. Wydaje mi się, że spoko wynik. Wiadomo, teraz curing w słoikach i pewnie jeszcze stracą na wadze troszki, ale już w zasadzie można normalnie palić kwiatuszki i smakują wybornie. Smak mocno sosnowy i ziemisty. Do tego nutki cukierkowe i owocowe. Niebo w gębie. Efekt? Mocno rozwala mózg jeśli chodzi o rozkminy o kosmosie, prędkości światła i natury egzystencjalnej. Warto było czekać te 2,5 miecha. A tu jeszcze trzy panienki dojdą w zaniedługim czasie. Pozdro ziomeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus  rozmowy o astronomii i mechanice kwantowej ze znajomym, to był dla mnie chyba najlepszy element palenia zawsze. Teraz muszę się zadowalać astrofazą i Draganem na yt, ale mega polecam jeżeli lubisz takie klimaty, włączyć sobie w tle i samemu rozmyślać :bongrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@Kolbertus  rozmowy o astronomii i mechanice kwantowej ze znajomym, to był dla mnie chyba najlepszy element palenia zawsze. Teraz muszę się zadowalać astrofazą i Draganem na yt, ale mega polecam jeżeli lubisz takie klimaty, włączyć sobie w tle i samemu rozmyślać :bongrip:

Dragan to ten doktorek od kwantowej? Po buchu nigdy nie dałem rady go obejrzeć bo za długie filmy ma a ja zaraz zasypiam 🙂

Ja lubię "rakietomanie" na yt oglądnąć... bo synek ma niesamowitą wiedzę o rakietach i wszystkim co z tym związane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@Kolbertus  rozmowy o astronomii i mechanice kwantowej ze znajomym, to był dla mnie chyba najlepszy element palenia zawsze. Teraz muszę się zadowalać astrofazą i Draganem na yt, ale mega polecam jeżeli lubisz takie klimaty, włączyć sobie w tle i samemu rozmyślać :bongrip:

No to mamy podobne rozkminy. Uwielbiam Dragana po jaraniu. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/07/2023 o 07:56, WBB napisał:

Dragan to ten doktorek od kwantowej? Po buchu nigdy nie dałem rady go obejrzeć bo za długie filmy ma a ja zaraz zasypiam 🙂

Ja lubię "rakietomanie" na yt oglądnąć... bo synek ma niesamowitą wiedzę o rakietach i wszystkim co z tym związane.

No ja powiem Ci mogę słuchać do rana jego wykładów po tej sativce, co teraz zebrałem. Głowa wybucha. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: dzień 83. Jutro do ścięcia idzie kolejna dziewczyna, a w sobote czwarta. Wg producenta jest już po terminie, ale tak jak wspominałem wcześniej - przedłuży się, ponieważ lałem za małe dawki nawozów i rośliny zatrzymały się w rozwoju. Jak widzicie na fotkach elegancko doszły do siebie. Pozdro.

20230711_083448.jpg

20230711_083455.jpg

20230711_083501.jpg

20230711_083506.thumb.jpg.502ea1ae9dc752aa9bc0d9c541fec08e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus siema mordo jak u ciebie wyglada suszenie ? i potem kiszenie ?

5-6 dni na powietrzu w cieniu, a później curing w słoikach przez około dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus w boxie ? czy gdzies tam ?

No napisałem, że na powietrzu. 😄Na zewnątrz. Byleby słonko nie padało. Curing natomiast w słoikach, które znajdują się w szafce.

Tak to wygląda aktualnie. Gotowe do palenia. Topy nie są suche, ale i nie jakoś mokre. Twarde i wydają z siebie mocny, kwiatowy zapach.

20230712_073412.jpg

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: dzień 84. Dzisiaj poszła ścinka kolejnej. Z tej jedynej wyszło 154g mokrego i 0,3g haszyku. Wynik świetny, bo z porzednich dwóch miałem razem 210g. W sobotę kolejna ścinka. 😉

20230712_094528.jpg

20230712_143222.jpg

20230712_143050.jpg

20230712_143300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus a czemu Ty suszysz na powietrzu skoro każdy mówi żeby w Ciemnym miejscu i w temp 18/20 C wilgotność ok 55/60% ? To w ogóle tupie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ale on pisał ze na powietrzu wiec na zewnątrz z tego co zrozumiałem ja to będę klime odpalał i robił idealne warunki czyli 18/20C 60% wilgotności to ma tak tupać ze jak bucha ściągnę to jutro się obudzę 😂😂😂
 

chyba teoria jest taka ze z 150 gr mokrego będzie 40/50 gr suchego 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Monako napisał:

@WBB ale on pisał ze na powietrzu wiec na zewnątrz z tego co zrozumiałem ja to będę klime odpalał i robił idealne warunki czyli 18/20C 60% wilgotności to ma tak tupać ze jak bucha ściągnę to jutro się obudzę 😂😂😂
 

chyba teoria jest taka ze z 150 gr mokrego będzie 40/50 gr suchego 

Mój drogi przyjacielu. Ja po dwóch buchach odpływam, więc zakładam, że chyba jest dobrze. A tak na poważnie jeśli chodzi o system suszenia to stosuje taki od wielu lat i nigdy mnie nie zawódł. Na pewno są lepsze, ale z doświadczenia wiem, że jak cos się sprawdza to lepiej tego nie udoskonalać. W moim przypadku takie suszenie w lecie jest idealne. Na jesień i zimę z kolejnym plonem będzie to wyglądąć zgoła inaczej. 😉

@Monako z poprzednich panienek z 210 wyszło koło 70g już po curingu, więc zakładając 1/3 suchego z całości mokrego to dobra decyzja.

3 godziny temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus masz jakas specjalna suszarke pudelko ? w czym to trzymasz ? jak to wyglada u ciebie ?

Suszę w koszyczku który jest na zdjęciu. W zimnych porach roku suszę w zaciemnionym, wentylowanym boksie na specjalnej siatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako zapach odczuwany tylko nosem jest inny, niż jak zapalisz. Jakkolwiek to brzmi. Sam zapach przypomina miód, kwiaty i ja wiem..? Wieś babci, kiedy byłeś mały. 😄 Jak zaciągniesz dym z terpenami to zapach nieco się zmienia w nuty sosnowe, ziemiste, owocowe.. - nie da się tego opisać. 😄 Niczym muzyka dla nosa. Kocham te rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus aż ślinka pociekła heh i pisze teraz serio 

bo ja jestem smakoszem dobrego palenia i nienawidzę jak ktoś cukier sól czy innymi gownami zalewa 

a mam jeszcze pytanie czy trening Topping Czy LST jest lepszy ? 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...