Skocz do zawartości
Kolbertus

5xGreen Gelato Auto (RQS) + MarsHydro TS1000 + 80x80x180

Rekomendowane odpowiedzi

@Kolbertus chwila chwila !!! robisz focie jak dziewczynki ida spac ??

jakiej wielkoscie te donice ? ja do 6L leje 500 na glowe 

@Zielone krainy spod zdjecia :

Dodam, że liście nie są jakieś wiotkie i delikatne. Pomimo oklapniecia są mocne i twarde - jeśli ma to jakieś znaczenie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kolbertus To magia , może ktoś ci urok na rośliny rzucił, ja nie znam innej możliwości , jak przesuszenie lub przelanie :D Związku z tym nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus chwila chwila !!! robisz focie jak dziewczynki ida spac ??

jakiej wielkoscie te donice ? ja do 6L leje 500 na glowe 

Dosłownie minutę po zgaszeniu światła. Doniczki po 11 litrów każda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: dzień 31. Wygląda na to, że chyba spanikowałem. Wszystko wróciło do normy. Liście ładnie sie podniosły. Nie mam pojęcia co mogło się zadziać. @Zielone krainy@dziurawy@hubert2020 dziękuję Wam panowie za zainteresowanie tematem. Być może urok, jak to napisał jeden z Was, ale na szczęście dzielnie zwalczony przez roślinki. 😉

20230520_080916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy nie robiłem kompletnie nic. Chcialem poczekać do dzisiaj. Jeśli nic by sie nie zmieniło to zacząłbym działać. Poprostu wstałem dzisiaj rano koło 8. Światło zapala się o 4, więc był już dzień od czterech godzin u moich dziewcząt. I okazało się, że jest wszystko git. 😉

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus ty bys sie nie wkurwil jak bys poszedl spac i zaraz by cie ktos budzil ?? byly zaspane jeszcze :bongrip:

jak ida spac nie rob nic , chyba ze chcesz je wyjebac na ogrodek po 50 dniach walki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus ty bys sie nie wkurwil jak bys poszedl spac i zaraz by cie ktos budzil ?? byly zaspane jeszcze :bongrip:

jak ida spac nie rob nic , chyba ze chcesz je wyjebac na ogrodek po 50 dniach walki 

Będę miał na uwadze. 😅To dziewuchy więc mogą być później rozkapryszone. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: dzień 34. Zaczynają sie tworzyć całkiem fajne kwiatostany. Jeśli dotrwamy do końca to będzie sporo do palenia. :roorrip:W międzyczasie przycinam liście wiatrakowe na samym spodzie roślin, oraz te zasłaniające coraz to nowe, tworzące się szczyty. Temp. 24-25. Wilgoć 50-60%.

20230523_201049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...