Skocz do zawartości
Gość

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB ale ogólnie nie chodzi mi o dziurawego ale dużo osobo tak robi ze jak ma fotorelacje to siedzi codziennie ale jak już po to noe wchodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Monako grubo grubo grubo sie pomyliles 🙂 

W dniu 10/08/2023 o 19:19, xOkoń napisał:

@dziurawy i jak sytuacja z tym ledem wygląda bo wykłucaliście się czy da radę czy nie. Palonko klepie dobrze? Nie wiem czy za wcześnie ścinkę zrobiłeś, jak ja tam widzę około 50%mlecznego koloru, reszta przezroczysta. Mam podobny led i powierzchnię i teraz sobie zadaje pytanie czy Ty za wcześnie ściąłeś czy led nie uciągnął?

powiem ci sytuacja jest mocno ciekawa nadal sie nie otrzasnalem po tym co sie stalo 🙂 

czy dal rade led ?? bardzo trudne pytanie chyba nie dal ? jak na takie krzaki ?? mysle ze poszlo pare bledow ktore jak widac nie wybaczyly rosliny , tak jak mowisz bankowo za wczesnie sciete paru tygodni brakowalo , za malo swiatla , za malo nawozow , zjebalem z siatka , zmiana boxa ? no i mysle ,ze w huj robi genetyka nasion , mysle ze ma ogromne znaczenie z 1 roslinki wyszlo 60 a z innej 21 g ? i na jednej roslince sa calkiem inne topy niz u reszty 

co do jakosci palenia to tez w huj ciekawe !!! byly suszone kiszone ale nie ma juz tej pieknej cytryny jaka byla na roslinkach na palcach , jest zapach aromat ale to nie to co bylo, nie powiem jestem mega zadowolony , mocy ma tyle ze zamiast 10 fifek dziennie pale teraz 3 moze 4 takie ma kopyto 

@Monako juz zyje 😛 

@WBB ile ci wyszlo ??

@Glut78 grubo grubo sie pomyliles powiem szczerze 🙂 BARDZO MOCNO 😛 

@vego1989 byles najblizej wyniku 160 G , plus moze 15-20 poszlo na testy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

soryy , jak ktos tesknil ,ale 4 tyg spedzilem na wuesce 😄 piekne lato, piekny kraj, piekne chwile co wiecej 😄 😄 

 

132 dni uprawy z suszeniem w boxie 

60g   21g

34g   44g

tak to wygladalo z roslinek 

kogo zlapali pod Bialymstokiem ? wracali ze scinki mieli 17 kg ?? nikt z tutejszych ? 

moje uwagi tak jak pisalem wyzej 

- za szybko scinka poszla niepotrzebnie jednak 

-mysle za malo nawozow, teraz zaznacze tabelke na ciezkie nawozenie zobaczymy jak bedzie 

-zmiana boxa na wiekszy , brak siatki , lodygi sie klady co widzialem podparlem ale przy scince bylo 8-10 lodyg ktore sie schowaly i zmarnowaly sie bez swiatla 

-za nisko wycialem pod siatka bylo trzeba stanowczo wyzej to zrobic 

-genetyka nasion na co nie mam wplywu 3 roslinki maja takie same topy a jedna ma calkiem inne 

- ZA MALA ILOSC SWIATLA jak na te krzaki ? 

 

20230904_172137.jpg

IMG-20230817-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...