Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw właśnie jestem plonów z automatów. Mi zostało jeszcze około 20 dni do pierwszej ścinki w życiu, też prowadzę fotorelacje zapraszam do obadania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zainwestować w 5 żarówek led…

Co myślicie?

Przy następnej uprawie mógłbym kupić panel led, pociągnąć te uprawę na tej CFL i w przyszłości przy kolejnych uprawach podmienić światło na ledy(panel)? 
Będzie znacząca różnica między żarówkami a CFL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz PayPal.. ? Tam można na raty brać albo zapłacić później.. ogólnie chyba można też w niektórych sklepach internetowych hapnac jakiś sprzęt na raty.. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 ten Mars Hydro ts1000 150 w do powierzchni 60/60 MAX do 80/80 kosztuje ok 900 zł ja zapłaciłem 880 zl

ale teraz robię samemu łapę zakupiłem 10 żarówek 18w maja po 1900 lm jedna barwy cieplej koszt 140 zł plus 10 oprawek ceramicznych kosz 45 zł do tego blachę do pieczenia 40/40 srebna 25 zł i kabel 3 m poltorowke 25 zł i 5 samozlaczek wago to tam tez ok 25 zł i na wegetację potrzeba przy sadzonkach 7000 tys lm i sobie będę dokręcał i za 250 zł mam 19000 tys lm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 8

Roślinki wygadają cudownie, dostały wody, nowy programator czasowy(w koncu będą miały noc 18/6)oraz mają obecnie godzinne spa z włączonym nawilżaczem(podbijam wyżej z 66%) 🙂 Podniesienie lampy, odpowiednie ph wody i włączenie wentylatora chyba dobrze im zrobiło, Runtz się podniósł a Diesel pokazuje kolejne pięterka 😄 Widać że łodygi są grubsze😀 Runtz nadal troche krzywy ale dam mu czas. Liście polałem woda podczas podlewania stąd te kropelki. 

Kiedy proponujecie LST/ Topping? (Diesel)

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 Dodam że w pomieszczeniu gdzie stoi box oraz w samym boxie sa te zielone muszki, mogę one zaszkodzić jakos roślinką? Co widzę to zatłukę ale nie każda dorwę, takie żółte klejki na nie to dobry pomyśl?(takie jak na muchy/mole)

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 9

Warunki:84% 28* Dzien

Obie panie się rozrastają, Runtz ma Powyginanego liścia nie wiem o co chodzi 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Diesel tez troszeczkę powyginany, mam nadzieje ze im minie 🙃

image.jpg
 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te liście które teraz są pierwsze to potem pierwsze odpadaja jak są na dole gdy roslina urośnie. Bez stresu. On jest potrzebny tylko teraz na "chwilę"do wzrostu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostały piciu, ciagle wiatrak je bawi, no i oczywiście włączam im godzinne spa🥰

@Mr.Green Jak patrze na nie to zdaje sobie sprawę że chyba się powoli się zakochuje

 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...