Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musi być do równa, musi być na takiej wysokości, aby później światło dobrze dochodziło do spodu. Im wyżej roślina zasadzona, tym więcej miejsca na rozwój korzeni. No i jak jest ziemia wysoko, to jest gdzie zrobić lst. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga ziemi było by wiecej ale nawilżacz ciśnie mi w boxie i ta materiałowa doniczka rozepchala się troche w boki(upośledzony prostokąt) na te dwie donice poszedł worek 20L light mixa (jesna 11L druga z 5 nie wiecej) jak wyrzucę nawilżacz mysle ze zrobi się troche miejsca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 ja na wegetacji trzymam MAX 35 dni bo doniczki mam za małe żeby dłużej czekać a daje już nawozy i rośnie w oczach teraz 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga a powiesz mi co mogę zrobic z tym wypierdalajacym się o samego siebie runtzem? Myslisz żeby go bardziej podkopać zostawić tak jak jest i sprawdzić jutro co u niego?

Swoja droga chyba zepsuł mi się programator czasowy, pokazuje 7, 7 rano ogólnie powinna byc u nich noc od 6 godzin, nie wiem co zrobic, gasić im swiatlo teraz czy zostawić do jutra tak jak jest(az odbiore nowy programator) i wtedy robic  im odrazu noc

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...