Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green ja do swojego wrzucilem 3 butelki z chlodna woda i ładnie zbiło temp. Spróbuj na noc wrzucic kilka butelek z lodem na dno growboxa. Zacznij od jednej jak się boisz 

@czanczanek wyglada zdrowo, musisz dsc wiecej zdjec 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło 8 tygodni od przełączenia światła, skonczone 7 tygodni kwitnienia. 

Juz tydzień podlewane są samą wodą, na jednej mam wrażenie nadal tworzą się nowe włoski (3 zdjęcie), kilka dni temu zdjęłąm drut którym przyczepilam głowny szczyt do siatki, okazało się że łodyga zrobiła się grubsza x3 i ten drut wbił się dosyć mocno.

 

45.jpg

2.jpg

35.jpg

 

Trichomy chyba bez większych zmian.

 

05.jpg

10.jpg

22.jpg

9.jpg

48.jpg

2309.jpg

316.jpg

28.jpg

56.jpg

742.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ładne mleczaki sie robia. W moim przypadku podobna sytuacja, biale wloski zaczely zanikac a od tyg ich sie pojawilo mnostwo, jestem na poobnym etapie jak Ty, ale jeszcze leci topmax calmag i pk13/14 nienwiem czy dobrze robie, ale wydaja sie zdrowe 😉

Może też czas powoli przerzucić się na wodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 serio jeszcze z 2, 3 tyg? 👀 Ja juz zaczęłam automaty kiełkować co mają wjechać na ich miejsce 🤦‍♀️ tzn narazie wrzuciłam do wody na 24h a wczoraj wieczorem trafiły na waciki... 🙄

Ewentualnie moge wsadzic te automaty na początek do małych kubeczków (ma sens przesadzanie automatów?) i moge im zrobić mini boxa z luster 35cmx35cm, dać lampe taką do wzrostu roślin 30w, ale czy to im wystarczy na pierwszy tydzien/dwa? Te moje obecne sezony też pod tą 30w siedziały pierwsze 2 tygodnie, wega  im przez to nie wydłużalam, wręcz przeciwnie, najmlodsza miala 21 dni gdy je przełaczyłam na 12x12.

@vego1989 dużo tych liści masz? 7-8 tydzien flo? myśle ze powinno być ok, masz może fotorelacje? gdzie można zobaczyc Twoje rośliny?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green niestety nie mam założonej fotorelacji, ale jestem w tym samym momencie co i Ty. Mniej więcej 7/8tydz flo. Już białych włosków  nie bylo, az tu pewnego dnia otwoeram i nowe bialutkie włoski. Trochę jest lisci, myślałem właśnie wyciąć trochę zeby te mniejsze/dolne szczyty doświetlić na koniec. U mnienpodobne trochomy, zaczynają przechodzić w mleko powoli, chociaż powiem Ci ze widzę gdzieniegdzie kilka bursztynów 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lady Green napisał:

Ewentualnie moge wsadzic te automaty na początek do małych kubeczków (ma sens przesadzanie automatów?)

Ja zawsze tak robię bo mogę sobie wtedy "wyregulować" wysokość na starcie 🙂

W sumie nie wiem czym to miało by zaszkodzić, że nienaruszoną bryłkę ziemi z kubka wkładam w idealnie przygotowany otwór w większej donicy.... ale może się mylę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 No ja u siebie tez widze pojedyncze bursztuny ale nie wiem czy na jakimś zdjęciu z tych ktore tu wrzuciłam jest to widoczne. 

Pokaż zdjęcie tych Twoich w takim razie tutaj, moze coś doradze... Zależy jak gęsto mają... ogolnie zdrowe liście się powinno zostawiać, ale skoro ludzie pod koniec tną topy na testy czy też robią ścinkę na raty aby topy od spodu miały więcej czasu na dojście i rośliny są z tym ok, to kilka listków chyba różnicy im nie zrobi. 

@WBB bardziej mnie martwi moc lampy niz kwestia przesadzania - choć ostatnio przy jednej roślinie połowa ziemi została w kubku razem z korzeniami, troche ją to opóźniło ale na szczęscie to i tak okazał się męszczak więc wyleciał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lady Green napisał:

choć ostatnio przy jednej roślinie połowa ziemi została w kubku razem z korzeniami

no bo to trzeba tak złapać cała dłonią i delikatnie wymasować.... jakbyś za torbę kogoś trzymała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...