Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13/04/2023 o 12:50, Udyr napisał:

@Lady Green to są yoyo do kupienia. Samemu z drutu też można takie ukręcić. I sznurek do ramy namiotu można przywiazac, albo żyłkę. Znajdziesz puste miejsce na taki cienki element napewno. plant-support-yoyo.jpg.b0e3693e100251720cbed8460a27eebd.jpg

Jak długo kwitną możesz im dać 11/13 światła. Niektóre tego potrzebują.

Hmmm... Też się nad tym zastanawiałem, niby mam 2odmiany jedna do 8tyg druga do 10ciu tyg. Są w 10tyg, robią się metne trichomy, jadą na green sensation tylko. Może zmuszę je zmiana swiatla na szybsze dojrzewanie ?myślę że do 2tyg powinna być kosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no ciężko właśnie powiedziec... Ta z przodu pojdzie pod kose jako pierwsza, nie wiem jeszcze kiedy ale chyba na dniach, do tygodnia max, bursztyn widoczny sporadycznie ale pomimo to potrafi wbić juz w fotel, prawy gorny rog jest nastepna w kolejnosci, natomiast lewy gorny rog... hmmmm... dalej sporo białych nowych włosków, zastanawiam sie czy foxtail sie u niej nie aktywował... czytam i szukam po forach ale nic konkretnego nie znalazłam, jedni twierdzą ze to to, inni ze to nie to... nie wiem jak postępować, doswiadczenia mam 0... tmp mnie chyba pokonała, 2 czy 3 dni temu zredukowałam lampe na 75%.

 

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 usuwam te ktore są całkiem uschnięte, te ktore nie są wyssane do końca zostawiam aby roślina je jeszcze sobie dojadła, nie za wiele juz jej ich zostało. Wilgotnosc pod kontrolą wiec o pleśń sie nie matrwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tak ogladam teraz fotki i jedna mysl sie nasuwa...jak się robi makro zdjęcia wtedy wychodzą trichomy piękne biale, ale jak juz się weźmie lupę x60 to tak bielutko nie jest, przynajmniej zauważyłem to u Siebie. Robisz zdjęcia makro, czy przez jakąś lupę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Lady Green napisał:

@vego1989 ja zawsze biore to co najsłabsze z najnizszych partii rośliny, polecam sprobować, wtedy ma się lepszy pogląd na wszystko 😅 Daj znac jak wyniki 👍

Wycięte, suszy się, za klika dni będzie test 😉zrezygnowałem już z green sensation, podawałem go jakieś 2tyg chyba. Teraz leci już sama Woda z dodatkiem miodu 😉✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 cierpliwy jesteś, ja susze na szybko w piekarniku lub mikrofali. 

Czy miód wpływa na cos poza smakiem? Ja ze względu na mega słodki smak i zapach moich roślin nie zdecydowałam sie na dodawanie miodu, przy suszeniu normalnie wymiata mi jakby słodkim... mlekiem?... ciezko to do czegos porownac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj nastał pamiętny dzień. 

Czy jest cos na co powinnam zwrocic uwage? Mam do nich zaglądać i je przeglądać/obracać czy nie robic nic?

Aktualnie 20°C i wilgotnosc w przedziale 45-52 zaleznie od wysokosci, nie za mało? Wyciąg z filtrem na 2 biegu a pod topami mieszak na 1 biegu. 

9.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...