Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green   Wiem, co robię i czego chce, moje marzenia nie są przyziemne, to marzenia z innego świata. ;) Zdjęcie z netu, jakby to było moje, to bym nie wystawił w Avatar, taki samochód w PL to mógłbym od razu tutaj swój adres podać, bo pewnie na jedno by wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  To nie miejsce na opowiadanie o moich marzeniach, jakie nie są marzeniami ludzkimi, to marzenia , które wiążą się z potęgą, tak wielką, że cała ziemia przy nich jest tylko pestką do sadzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jestem jak kometa, jaka spadła na ziemię z nieznanego ludzkim stworzeniom świata i zawiera materiał biologiczny pozaziemski, to kwestia czasu, jak podbije , jako nowy super organizm całą ziemię, będzie strasznie i pięknie zarazem, będę wam świecił jaśniej niż słońce i nigdy nie zgasnę :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 21 i Jackpot 🙂

Ostatni dzien z zycia dziewczyn w blasku 20 godzin slonca, od dzis koniec wakacji i startujemy do akcji. Gasimy troche sloneczko i czas ubijac mleczko 😉 

".. 21 dni minelo jak jeden dzien, jak masz juz dobre planty to swiatlo zmien.. "  Ładnie poszly w te ostatnie dwa tygodnie i widac spora roznice przyrostu. Wkraczamy teraz w najlepsza faze 🙂 

 

IMG_20221030_195419[1].jpg

IMG_20221030_195053[1].jpg

IMG_20221030_195627[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tydzien. 1 tydzien 12\12

Lampa 60% i troche do gory. Warunki optymalne. Dalej leci sama woda. Rosliny leca w indukcji. Rosna do gory i tworza miejsce dla glownego topa 🙂 moze za tydzien jak beda jakies zalazki topow to usune wiatraki i slabe kuski. 😛 Poki co jest ok. Jestem zadowolony z intensywnego wega i swiecenia 20/4 

Pozdro mordy.. Mineralne jak i te Organiczne 😄 

 

IMG_20221106_150006[1].jpg

IMG_20221106_150323[1].jpg

IMG_20221106_162004[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to fakt, zajebiście idą, ej, a orientujesz się może na mój metraż ile bym mógł wsadzić na SOGu? 0,64m^2 I z jakich doniczek skorzystać, ile litrów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik ja mam teraz 16 sztuk. Dwie najsłabsze wywalilem z boxa bo szkoda miejsca, także zostało 10x 8litrow i 6 słoików x około  2 litry. Następny rzut jeżeli będę powtarzał SoG to dam 12x 8litrow bo tak wchodzą ładnie doniczki albo pójdę dalej i zamówię 24 doniczki 5 litrów które mają średnicę około  15cm. Wtedy może krótszy  weg coś jak 2 tyg. Zobaczę jak się potoczy  obecne grow I co mi do łba strzeli. Mam taki sam metraż jak Ty 🙂 jak widać można coś poswirowac. Jak usunę wiatraki to niższe  gałęzie dostaną  kopa tak myślę:P 

Sugeruje się zdjęciem z RQS od jednej z ich odmian.

 

441_1653.jpg

538_1694.jpeg

I powiem Ci że zaczyna to tak wyglądać.  Te niższe pędy walą do góry do światła. Trochę zjebalem bo mogłem wpierw  usunąć wiatraki I przełączyć no ale cóż. Może powtórzę  SoGa I zrobię porównanie z wiatrakami przed flipem I po flipie.  

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Udyr oj tam oj tam.. 😛 jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 😁 Póki co nie widzę przeszkód by zaryzykować i cisnąć temat z pestek. 🙂 A co to V2? Jakaś rakieta od Vom Brauna? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ciężko się z Tobą nie zgodzić lecz innej opcji nie mam. Może kiedyś klony.. Póki co walczymy z tym co mamy 🙂 wysokość można wyregulowac podstawiajac pod każdą roślinę np. Cegłówke 😄 podlewanie delikatnie  zróżnicowane ale dochodzę do wprawy i każda mam na oku 🙂

Będzie dobrze :rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni z pestek sog 😄 Też bym tak zrobił pierwszy raz. Sog fajny się wydaje i taki prosty. No i te główne topisze, wydaje mi się, że są lepsze niż te po V2?😄Z automatów też można jakoś sog, czy nie bardzo? Bo mam ich w k...ę jak syfu hamburger, pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...