Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

@Rzeźnik dojebana faza z maselka jest feeeest 😄 tak jak mowisz.. euforyczna bania. Ja sie smialem sam do siebie do 3 w nocy 😄 bez kitu. Moja mi mowi ze wygladalem wczoraj na fest udupconego haha bo bylem fest. Powiedziala ze nie zje tego ciastka hehe 😄

Bania pozytywna i wyjebane na wszystko. Lekkie haluny i do tego momentami az za mocna faza ale generalnie petarda w chujjj hehe 🙂 nic innego nie probowalem. Tylko ciastka i maselko do herbaty i kawy. 5 gram i mieciutko sie robi po godzinie. 🙂 piekna roslina. Caly tydzien mam wolne to teraz napierdalam maselko i jechane w kuchni hehe 

Tak przygotowanie pod leczo na stole. Wywar ogolnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/10/2022 o 21:29, Mr.Green napisał:

Siemano wszystkim 🙂

Dzisiejszy UP nie bedzie dotyczyl nowych dziewczyn a zostanie poruszony temat zwiazany z paniami z poprzedniego sezonu 🙂 Jako rolnik z szafa zamiast polem uwazam iz obowiazkiem jest dozgonne ksztalcenie kunsztu konopnego celem osiagniecia poziomu Panoramixa Marihuany 😛 Jak sie osobiscie przekonalem to najlepsze jest  nie to co najlepiej blyszczy lecz to co zazwyczaj skrywa sie pod plaszczykiem niewinnosci i skromnosc. Bowiem ciasteczko male.. lecz moca swa nie ustepuje najlepszym jointom

A wiec tak.. szukalem przepisu na maslo itp i wszedzie zauwazylem tręd skracania wszystkiego.. ze szybko pyk cyk i juz w sumie nic nie trzeba bo samo sie zrobi.. szybki przepis wsyp wymieszaj i gotowe.. mysle nie ma chuja musi byc cos lepszego 🙂 a ze misie lubie najslodszy miodek to zapalilem dobre lolo i odrazu sie tam pojawil napis ktory do mnie przemowil.. MegaMocneMaslo..  😎 3xM  🙂 NIe wiele myslac odrazu cykam przepis i na starcie wiadomo co jest 5  bo masla nie robimy 2 , 3 , 4 , 5 godzin tylko 24  co sprawia ze maselko daaaajjjee niezlego kopa. Uzylem przepisu lekko po swojemu i osiagnalem cel ktory przerosl moje oczekiwania. Mocna bania :):):)

Przepis na maselko mocy:

2 kostki masla ze wzgledu na duza ilosc materialu roboczego 🙂

1 litr wody 

2 garnki + Sito / Filtr 

Caly towar ktorego Ci nie zal do masla hehe 😛 Ja dalem 25g popcornu w tym bylo kilka topkow, do tego liscie cukrowe i trym plus liscie i lodygi z poprzedniego grow. Caly material roboczy wysuszony i rozdrobniony wedle uznania. Material zostal poddany dekarboksylacji w piekarniku na dwoch blachach zeby ladnie byl rozlozony po calosci. Temperatura 105 C przez 45 min. lekko mieszajac od czasu do czasu

1360185367_IMG_20221001_1425321.thumb.jpg.fea5c844b986fac974c229aa0ede005a.jpg

 

Po wstepnej obrobce w piekarniku przystepujemy do dalszego etapu wydobywania naszego ukochanego cukruLukruPudru na ktorym nam najbardziej zalezy. W powietrzu unosi sie juz ladny lekko orzechowy aromat prazonej baczki 🙂 mozemy zatem odpalic gary i zaczac czary mary.. Lodygi i liscie do wiekszego garnka i wody wlac tyle zeby zakryc caly material. Topki i trym do mniejszego garnka i okolo 300ml wody i wymieszac. Duzy garnek z liscmi i lodygami gotowalem na srednim ogniu by srednio bulgotalo okolo 30 minut po czym na malym ogniu okolo 4-5 godzin. W tym czasie na palniku obok do malego garnka dodalem maslo zaraz po wymieszaniu wody z suszem i trymem. Delikatnie mieszajac niech maselko sie ladnie rozpusci i masa zacznie sie laczyc. Malego garnuszka nie wolno zagotowac a z wolna ma pyrkac ledwo ledwo co.. by taka pianka sie robila na wierzchu..  Po tych okolo 5 godzinach biore wode z duzego garnka z liscmi i lodygami po czym przelewam przez sitko i filter czy co tam macie pod reka. Przelewam ta zawartosc do mniejszego garnka. Polaczone wywary w jeden ustawiam tak na palniku by byly w stanie przed gotujacym sie.. i tak na okolo 15 kolejnych godzin.. co w sumie dalo mi 20 godzin "gotowania" i 4 godziny samowolnego stygniecia zanim zdjalem garnek z kuchenki i wlozylem go do lowodki. Po stezeniu ku mojej usmiechnietej mordzie ukazalo sie to czego chcialem 🙂 ladne i mocne maselko 🙂 

688971642_IMG_20221003_1243131.thumb.jpg.f97622ac78495610d7ab7c40417bd92c.jpg

 

 

 

Z maselka zrobilem babeczki i brownie ktore wczoraj testowalem i musze przyznac ze wyjebalo mnie z butow. Dwie babeczki i nie pamietam kiedy mialem taka mocna faze. Mocna ale zabawna. Cialo inaczej reaguje. Na miekko wszystko jak przy grzybach. Wchodzi od srodka jak drops.. dziwna faze wczoraj mialem 😄 lekko schizowa.. ze az za mocno.. Normalnie sie az zakochalem w maselku hehehehe :):):) 

IMG_20221003_172354[1].jpg

IMG_20221003_173022[1].jpg

IMG_20221003_174714[1].jpg

20221003_192829.jpg

Makłowicz 👨🏻‍🍳 🙃

W pierwszej chwili myslalem ze te warzywa tez idą do przepisu i se mówię, będą gołąbki z ziołem jak nic albo leczo a potem te babeczki i małe rozczarowanie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX przepis bardzo prosty. 

Przesiana maka 3 szklanki

Cukier trzcinowy  0.5 szklanki

2 lyzeczki proszku do pieczenia

lyzka soli

2 jajka

Szklanka mleka

Laska waniliowa

2 cytryny.  Sok + skorka 

Kostka masla = w tym wypadku maselko mocy. Ja dalem okolo 200gram. 

Owoce lub musli do ozdoby i smaku.. kto co lubi

Miska. Do miski przesiewamy make. Dodajemy proszek do pieczenia, sol, cukier, wanilie, skorke z cytryn i sok. Wbijamy jajka i wlewamy mleko.

W tym czasie musimy miec juz roztopione maselko ktore stygnie. Zeby nie bylo gorace. Tylko cieple. 

Mieszamy wszystko w jedna mase dodajac maselka. Ujebana mase mocy mozna naladowac dodatkami. Czekolada, borowki czy dropsy 🙂 jak kto tam woli 😄 Wszystko do foremek i do rozhulanego pieca na 180° - 25min.

Ja uzylem cytryny bo lubie cytrynowe posmaki ciasta i do tego nie sa takie suche w srodku. Przepisow sa tysiace takze kazdy znajdzie cos dla siebie. 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa będzie elegancko 😁 propsy za Criticala 😁 w najbliższym czasie mój wybór #1. Mam teraz np porównanie wielkościowe pąków Critical - Black Jack, i jednak Crit robi lepszą robotę 🙂 pzdr mordko

20221005_202424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa

Maly up bo maly.. bo nie wszystko poszlo po mojej mysli.. Nigdy tak dlugo nie wysiewalem pestek 😄 nie ma sie z czego smiac bo to tragedia wyszla.. tak troche. Pestki ktore wrzucilem.. nie chcialy wyjsc z mini kubeczkow ktore sobie sprawilem by ulepszac swiat.. Ja debil je wcisnac za mocno w ziemia i efekt byc kuwa kupa..    3-5 dni i mialy stac.. i staly.. 3 z 10.. reszta nic. Minal tydzien mysle co jest kurde.. i okazalo sie ze puscily ogonek wszystki super ale sie chyba sklinowaly w tych dziurkach i nie mogly sie obrocic ani bardziej otworzyc pestki. Ta ziemia w tych kubkach byla chyba za mocno ubita i one sobie poprostu lezaly w tej wilgoci i plakaly.. czesc zgnila. W przyplywie paniki wrzucilem inne pestki by sie ratowac. Zmienilem taktyke i zaczekalem az puszcza ogonek na reczniczku i dopiero wtedy wlozylem je ogonkiem do dolu i delikatnie przykrylem ziemia. po 3 dniach ladnie juz wychodzily z ziemi.. szkod ze czasem trzeba cos spierdolic zeby sie nauczyc no ale coz.. tak wszechswiat dziala 😉 Co Cie nie zabije to Cie wzmocni.. 😛  w koncu jakos to poszlo i teraz juz do przodu 😛

Takze po wiecej niz tygodniu stwierdzam ze pierwszy tydzien część dziewczyn ma juz za soba 🙂

Wszystkie dostaly takie same skladniki i lecimy

 

IMG_20221002_175029[1].jpg

IMG_20221002_180502[1].jpg

IMG_20221002_182028[1].jpg

Tutaj zdjecie nowych pestek ktore po usprawnieniu taktyki wyszly bez problemu.. podczas gdy wiekszosc starszych dalej tkwila w ziemi zblokowana..

IMG_20221011_131108[1].jpg

Tutaj sadzonka obturlana w Mycotrexie na korzenie. Dodalem rowniez lyzeczke pod sadzonke do docelowej doniczki

IMG_20221011_132218[1].jpg

Komu posypac.. ? Nowy shit na miescie 🙂 Bactrex hehe do podlania na spolke z Orgatrexem jako aktyator calej akcji

IMG_20221011_151208[1].jpg

IMG_20221011_151423[1].jpg

Stan obecny

IMG_20221015_190217[1].jpg

Jeden ostatni sie opierdala i czekam az wyjdzie.. widac juz glowke. Moze jutro dolaczy do ferajny

To tyle poki co. Zwiedzajacym dziekuje za obecnosc i pozdrawiam wszystkie usmiechniete mordy 🙂 Trzymajcie sie i buch z wami

  • Like 2
  • Love it 1
  • Wow 1
  • Nie Lubię tego! 1
  • Trzymaj blanta 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard ciesze sie ze umiesz liczyc 😄

Specjalnie dla Ciebie te 6 malych potów extra 😄 wiem ze lubisz moje poczucie przestrzeni 😄

@Rzeźnik mam nadzieje ze kosa Ci zjechala i ten kciuk w dol to pomylka 😄 bo kurde ziom.. ta rzeznie sie odnajdzie jak co 😄 i za co ten znicz 😮 jeszcze sie nie poddajemy 🙂 walczymy 🙂

@Cali_Bastard ta sa mniejsze doniczki. Te duze to 8 L a te male to 2 L na probe jako test. Jak bedzie w chuj ciasno to te 6 malych pojdzie gdzie indziej. Siatka farmerow/amatorow sie rozrasta :8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze ze dzieki mniejszych  doniczkach sie to upcha wszystko 😛 krotszy weg i pierwszy raz bede stosowal defo.. wiec jestem dobrej mysli. W glowie mam pomysl.. jezeli te mniejsze wypala.. to najebac wiecej sztuk haha 🤪

@Cali_Bastard zawsze jestes mile widziany. Koniec koncow to dzieki tobie to grow 😛

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo z tym masłem, aż mi się przypomniało jak kolega z nrbg poczęstował mnie jednym mufinkiem mówił  bym pół zjadł  a se myśle pierdolisz i całe na raz po pół godziny do łuzka nie mogłem zajść taki senny. Z kolei kuzynowi zrobiłem zbyt mocną makumbe to miał ostre stany schizofremi do puki faza nie zeszła,. Ta qrła też ostatnio zawaliłem kiełkowanie i teraz  wiem że nie wiem gdzie popełniłem błąd, życie je brutal,

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...