Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green Baw się kumpel, jak tylko chcesz, każde doświadczenie się przyda, a na koniec sam dowiesz sie czy było warto tak robić, czy też nie, obyś wyszedł na tym, co robisz, jak najlepiej. :)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ile wedlug Ciebie jest optymalnie watow na 1m2  ? Boxa chce bo to takie symboliczne.. uprawa PC box.. i widzialem ze nawet duzo ludzi to na forum probowalo.

  Szafke..  czy kolejna szafe.. 😄 

@Zielone krainy dziekuje czlowiek 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 300w na m2, lepiej mieć nadmiar mocy i zejść niżej potencjometrem niż niedobór moim zdaniem.

Da się i 250w ogarnąć to ale musiała by lampa być od ściany do ściany, rogi by były słabo doświetlone w innym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eLo eLo Cztery Dwa Zero 🙂

3 tydzien zmierza ku koncowi. Leci dalej sama woda. Swiatlo dalej 40% i 20/4 h . Reszta warunkow optymalne. dziewczyny rosna zdrowo. Zapaszek juz coraz lepszy. Ładnie sie rozrastaja. 

Teraz pytanie do fachowcow 😛 kiedy przelaczyc? juz? ze w ten weekend.. czy czekac jeszcze tydzien.. ? bo wygladaja juz dosc dosc.. i nie wiem czy dobrze mysle ale chyba mozna juz cykac swiatlo. Co do topingu.. nie widze zbytnio sensu by karcic dziewczyn.. nie sa rowne co do centymetra ale co tam. Z powodu tych 3 najmniejszych panien nie ma sensu robic topingu.. bo musialbym chyba wykonac go na wszystkich dziewczynach.. wiec zostawie jak jest.. a co z tych maluszkow wyjdzie to wyjdzie.. trudno.. natura sama zdecydowala 😛

pozdro wariaty 😉

 

Jest progres 😛 a to najwazniejsze 🙂103391141_IMG_20221028_2107521.thumb.jpg.54bd1376a0074518fa84888e7f187164.jpg

1486809137_IMG_20221028_2107291.thumb.jpg.8e0f58f3399dd83f7566da903dfbc681.jpg

Na dokladke zdjecie najwiekszej sztuki wraz z korzeniami.. jak na 3 tygodnie to ladnie poszly 🙂 

Palonko sie skonczylo na chacie.. to jak widac cisnienie wzrasta i lasery gotowe do wystrzalu.. 😄 ja nie wiem co z tym psem.. 😛 

1585770035_IMG_20221028_2115161.thumb.jpg.5d7767f7c57ee29fa19ab9bdfc04b413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Pies mutant świecą mu się oczy jedno na zielono, a drugie na pomarańczowo, uważaj by ci nie strzelił z lasera, bo przetnie cię na pół:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bo to jest X-Dog 😄 z tych X-Dogow 😄 i juz kiedys prawie mnie dosiegly laserowe wiazki.. na szczescie zrobilem unik ala Mortal Combat & Tekken razem wziete.. i obeszlo sie bez strat 😄 Dziwne jest ze zawsze jak robie fotki.. to suka na momencie jest w tle.. chyba lubi gwiazdorzyc 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Obserwuje cię, by przejąć władzę i czeka na odpowiedni moment  by ogłosić się panią domu, a ty będziesz odtąd chodził na smyczy , przerąbane , uważaj na siebie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Dlatego samce powinny żyć w swojej watasze, a samice w swojej, i by nam w drogę nie wchodziły i żyć po męsku nie przeszkadzały :D Trzeba podzielić ziemię na pół i wszystkie samice niech robią wypad na swoją połowę. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy To ta maciczna polowa ziemi dlugo nie wytrzyma 😄 to by byla istna katastrofa ekologiczno cywilizacyjna.. i koniec koncow bysmy musieli opuscic swoja strefe komfortu by ratowac te "lepsza" polowe 😄 
Kiedy bys przelaczyl moj pierdolnik ? 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Na ich połowie nawet słońce, by nie świeciło, bo by uznało, że szkoda promieni, bo i tak z tego nic nie będzie :D Jaja, jakby cię twoja kobieta poczytała, to ta noc byłaby dla ciebie jedną z mroczniejszych w twoim życiu :D 8 litrówki to przełączać możesz około 21 dnia, jak tak robiłem przy ostatniej uprawie z Acapulco gold i Dos si Dos i wyszło w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy moja pani jest bardzo wyrozumiala 😛 lubi zapalic ze mna.. i sama stwierdza ze duza czesc kobiet ma zryte banie 😄 takze luz 😄 i zna moje opinie co do roznych spraw.. takze nie grozi mi zadna kleska hehe 😄😄😄 moze to dziwnie zabrzmi.. ale ma jaja kobita:D i pewnie sama by nie chciala isc na te "lepsze pol" gdzie nawet slonce by mialo wyjebane by swiecic 😄 

To przelaczam na weekend chyba i tyle.. niech sie dzieje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green No to gra, znaczy , że odnalazłeś kobietę swojego życia i teraz tylko trzeba pilnować, by ją ufo nie uprowadziło na badania, bo z tego, co piszesz to kobieta idealna, więc mogą się zainteresować, by też mieć idealne kobiety, więc pilnuj dniem i nocą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy pilnuje 🙂  dla mnie perfect.. mlodsza o 6 lat.. wszystko ogarnia co powinna. Nie suszy glowy. Lubi wieczorkiem strzelic ze mna 3 buszki.. nie ma co narzekac. Do tego jest matka moich dzieci za co ma u mnie dozywotni szacun na dzielni 😛 a Ty masz kogos ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  No to gratulacja , dobrze, że ci się tak trafiło, to nie moja bajka, jestem jak samotny jeździec z westernu, jaki odjeżdża w stronę zachodzącego słońca, ale jak ktoś potrzebuje kobiety do szczęścia, to oby mu się trafiła, jak najlepsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nie chodzi o to, że nie znalazłem, ja nie odczuwam takich potrzeb, dla mnie to coś zupełnie zbytecznego. Kobieta nie jest mi do niczego potrzebna, ale rozumiem ludzi, jakim jest kobieta do szczęścia potrzebna, jak chodzi o mój przypadek to kobieta jest, jak kula u nogi, lepiej jej nie mieć niż ją mieć. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to mnie zaskoczyles troche 🙂 i tak samemu chcesz byc do konca ?:P jeszcze moze Ci sie odmieni 🙂 az tak zle nie ma z babami.. wiadomo ze sa wariatki itp ale i faceci nie lepsi bywaja 🙂  nie chcialbys miec potomstwa.. ? kto przejmie twojego boxa 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie ziomek, ja nie chce mieć potomstwa, nie chce zakładać rodziny, mnie to zupełnie nie interesuje, nie moja droga i nie moje marzenia, mam inne, jakie nie dotyczą kobiet i tworzenia z nimi związku, bo mi to do szczęścia niepotrzebne, ale każdy ma swój pomysł na życie, jak komuś potrzebna kobieta i dzieci to świetnie, oby był szczęśliwy i  dawał szczęście tym, których ma obok siebie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a no pewnie:) swiat jest pelen wspanialosci i kazdy znajdzie cos dla siebie 🙂 wazne ze jestes swiadomy tej decyzji i jestes szczesliwy 🙂 bo jestes co nie ? a takie pytanko z innej beczki.. te auto na avatarze.. to twoje.. ? 😄 bo skoro baby nie masz to jest to nawet mozliwe haha 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...