Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Dzień 55 od wyjścia.  1 dzień kwitnienia. Kwitnienie rozpoczęte, szczyty poszybowały nad siatkę, jak na jedną roślinę to powierzchnia siatki jest dostatecznie dobrze zapełniona.

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Tutaj odpowiedź na twoje pytanie czy pójdą w górę.  Jeszcze polecą w górę, będę je hamował światłem, ale trochę jeszcze się wyciągną.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Jeszcze wyjdą w górę około 2/3 obecnej długości, jak chodzi o łby, jakie są nad siatką, tak obstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy fryzjer?Przycięcie tego teraz dało by szansę dodatkowym szczytom wyjść nad siatkę. Ale nie widać co pod spodem. A tak to co ja laik będę komentował, jak zwykle pięknie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@PrzeMIX Robiłem dzisiaj wyciąłem mnóstwo szczytów, zrobiłem im taką rzeź, jakby goryl do szafki wskoczył i zaczął je jednoczesnie łamać i pożerać.

@konopny_janusz Na mój box to właściwa wysokość siatki.

@Barney's  Nie już ich nie będę pod siatką naginał, jest jak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ze Scrogiem robię już trzecią fotorelacje, jak na moją szafkę - 17 cm od krawędzi doniczki jest optymalnie . Miałem na 25 cm i na 20 cm wcześniej, więc mam porównanie. To, że wyjdą nad siatkę jest pożądane,  by nie mieć topków , ale duże rozbudowane topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

60 dzień od wyjścia z ziemi. 6 dzień kwitnienia. Stanęły, więc już się raczej nie wyciągną bardziej, jak dla mnie wysokość prawidłowa, powinny zbudować na tych łodygach sporych rozmiarów topy.

100_5513.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

70 dzień od wyjścia z ziemi i 15 dzień kwitnienia. Lecą bardzo zadowalająco, sporo piją i sporo jedzą, będzie trzeba jej dawać duże dawki nawozów, bo będzie mocno żarłoczna, teraz leci ec 2,1. Ukorzeniacz i enzymy odstawiłem, leci Plagron A i B do coco i stymulator kwitnienia Plagron royal sugar.

 

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...