Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@grolsch3 Dlaczego nie wiał byś jej prosto w mordę właśnie, tak jest lepiej bo jest jej gorąco a powietrze ja schładza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 Haha sprytny argument, ale mordzia ja śpię codziennie przy otwartym oknie i wieje mi na ryj, tak żyje mi się znacznie lepiej w te upały. Więc roślinie chyba też lepiej gdy jej wieje niż miałaby wgl stać w powietrzu gorącym, które stoi tak to jest ruch powietrza chociaż.

@grolsch3 A ty co masz nawilżacz i pewnie wentyl kanałowy?? Niestety mordeczko ale innych nie mam więc to jedyne rozwiązanie póki nie zarobie większej gotówki by zainwestować w nowe gadżety typu, filtr wentyle kanałowe, i nawilżacz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  jak narazie daj jej rosnąć, wilgotność nie jest za mała, a temperatura nie za duża. Jak to napisałeś wcześniej, może taki fenotyp? Albo rzeczywiście ją ta broń :2guns:wystraszyła? xD Te wiatraki to i w nocy niech pochodzą. Mają brać przykład z Pańcia i robić zamieszanie.
To już 7 dzień, a tu dopiero 12 strona scenariusza 😂
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom pierwszy raz zareagowałem na Twoją wypowiedź. Urzekła mnie. Ja tu na argumenty nie mam zamiaru dyskutować, nie ta fr. Tylko wyraziłem swoje zdanie. Tak jak mówię, mam nadzieję że debata na temat stanu Twojej podopiecznej rozpocznie się lada moment. Na argumenty już. 

A tak serio, to jako kolega z forum, bardzo ładnie Cię proszę,usuń broń z galerii. Nawet jeśli na kapiszony, jak ja nie lubię przypału, od Ciebie nim wali na kilometr. Stary to Forum nie potrzebuje takiego rozgłosu, psów i tak pod dostatkiem... 

A dwa, w życiu nie użyłem filtra, a nawilżacz mnie kosztował 25 zl, 50 zl za 2 szt. W życiu już go nie użyje. Zapewnić warunki możesz sam odpowiednie bez nawilżacza. Ja może i mam hajs na te bajery, ale tego grower nie potrzebuje, a potrzebują to sprzedać tylko sprzedawcy. Konsument ma być konsumentem. Ale teraz wchodzę w argumenty, nie chce Ci mieszać w głowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 Mordko rozumiem cię i zrobił bym to, ale nie mam możliwości usuwania zdjęć z galerii, ale przecież każdy wie że to było dla zwały i wystarczy spojrzeć na to, i widać że to zabawka plastikowa mojego młodszego brata, myślisz że policję obchodzi plastikowy pistolet spojrzą na twoją fotorelacje i będą nią bardziej zaciekawieni niż plastikowym gnatem mojego brata wyluzuj daj spokój 😉 uśmiechnij się tego ci teraz trzeba.

@MiraiiNikki No tak mordko tylko mam w tym pomieszczeniu jedno gniazdko, i jest podłączony programator więc nieda rady by wentylator chodził w nocy rozumiesz o co chodzi cnie? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom cipo nie dobra ty jedna ty.. terrorysto ty.. eszzhhhhhh chyba Ci bardzo zalezy zeby zostac tu najbardziej niepokornym forumowiczem.. Tester powinien nowa odznake stworzyc.. odznaka Szwagrona.. 😄

jakbys wlal te 500ml wody od razu jak Ci pisalem.. to bys nawilzacza nie potrzebowal bo by byla wieksza wilgoc.. ale Ty wolisz jakies legendy ze ja potop zmyje i ja stracisz jakbys kur..wa wanne wody wyjebal na planta i potop jak za Noego.

Mysle ze albo wilgotnosc jest za niska.. albo led swieci za mocno i ja wygina.. Zielonka cos kiedys pisal ze tego ledama mozna trzymac blisko i nie szkodzi.. ale z tego co wiem sadzonki nie potrzebuja intensywnego swiatla i jest go poprostu za duzo jak dla takiego pyrtka co Ci soe tam kluje w tym szatanskim boxie..

.@grolsch3 Ci dobrze napisal male co nieco..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Każdy ci mówi, abyś po całości podlewał , a nie punktowo wokół rośliny, podlej po całości doniczkę, jak chcesz to daj panel na 40 cm, ale głównie podlej po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Tak myślałem właśnie że to o to chodzi i tak zresztą napisałem, jeszcze przed waszymi odpowiedziami, zapewne to wilgoć jest za niska albo światło za mocno nakurwia podniosę może lampę do tych 40 cm. Ale poczekam jeszcze na wypowiedź Zielonego i Udyra, a co do podlewania to tak właśnie teraz robię. I dzisiaj w nocy zamierzam mocno obficie podlać całą donice bo wentylatory będą off to może twój sposób podlewania zaradzi. Pozdro ryju 👊

@Zielone krainy No i tak zacząłem robić mordko, pierwsze 3 dni tylko jak cipa podlewałem po trochu bo się bałem że mi roślina umrze i mnie każdy wyśmieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom i do tego ona bedzie miala malo wodyyyyyy.. bo lejesz jak pizdus po 100ml kuwwwwaaa a potem placz.. za mala.. nie rosnie.. wygina ja.. a jak ma rosnac jak Ty jej wody zalujesz.. jak maja sie korzenie rozrastac w suchej ziemi.. ola boga

Tydzien ma plant a Ty juz wiecej masz problemow niz niektorzy przez cale grow

Ty jestes niemozliwy ziomek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Dobra, dobra mordzia zaleje jej dzisiaj 1l po całej donicy głównie po brzegach donicy najwięcej, tylko dodał bym atami bloombastic root-c zaraz wam pokażę co to jest. I mi powiecie czy to się nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom nie zaglądaj do niej co kilka chwil. Daj jej żyć. 

Za każdym otwarciem wyganiasz wilgotność jaka się nazbiera. Ten liść może być wygięty równie dobrze od wiatru z wentylatora.

Brak problemów to też problem 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr Spoko, to co zrobić wyjąć całkowicie ten wentylator mieszający czyli ten największy stamtąd on chodzi na ładowarce 5v. A co do zaglądania to ciężko mi się powstrzymać ale już nie będę tak robił martwię się o nią po prostu. Że coś jej się dzieje gdy jej nie widzę.

@Zielone krainy Spoko zrobię to godzinę przed jej snem. Tylko zamierzam dodać te atami, można go użyć?

@Zielone krainy To co ten wiatrak mieszający zostawić? Czy go wyłączyć całkowicie.

ata2.jpg

ata1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom pisze Ci 500ml a Ty ze litr.. ja jebie kolo.. 😄 co jest z Toba 😄

Udyr dobrze prawi.. wentylator daj zeby dmuchal ponad nia i mieszal powietrze a jie prosto jej w pysk..

@grolsch3  ci pisze czy lubisz pod wiatr a Ty ze spisz przy otwartym oknie.. bo jebne.. 

Ty jestes stary kon.. to mozesz i spac na wiatraku.. a czy male dziecko tez kladziesz w przeciagu i zeby wentylator walil prosto w ryj..? Bo ta sadzonka to male dziecko a nie stary kon jak Ty.. wiec ogarnij sie troche.. bo bycie glupio madrym nie pomaga w temacie Marii.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Przecież on napisał niżej 750ml a ja wyzej to pisałem jeszcze przed jego wypowiedzią wentyl mogę jedynie dać niżej niż donica czyli całkowicie na ziemi, nie będzie wgl dmuchał na nią. Wyluzuj stary bo ci majtki zaraz spadną 😂 co się tak spinasz przecież to tylko zabawa. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Dobra coś wymyślę i dam nad jej głową. Lecę na siłownię mordo pozdro. Jeszcze ostatnie pytanko mogę tego atami użyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...