Skocz do zawartości
tmcx730

pierwszy outdoor w życiu. ak47 auto, black domina auto, white widow auto, moby dick auto

Rekomendowane odpowiedzi

update

31 dzień życia.

2 rośliny poleciały na spota, nie przejmuje sie nimi zbytnio i nie mam zdjęć. 

pozostałe 2 wylądowały na strychu i to na nich najbardziej mi zależy. zbudowałem konstrukcje dzięki której mają warunki idealne i słońce od wschodu do zachodu.

jedną trenuje a druga niech rośnie jak leci. chuda choinka podlewana jest już tompaxem i bloomem od biobizz + alg a mic reszta jeszcze fishmix + biohumus + alg a mic. kilka dni temu wjechał oprysk z drożdży. dzisiaj wjedzie oprysk z alg a mic + fishmix bo padalo 2 dni i woda wszystko wypłukała.

edit wieczorem wrzuce wiecej zdjęc tych 2 panienek

6a678d1651e3a04697918eba4bfa3e33.0.jpg

9a55b4f90951d341a51dce7bab2fd7a4.0.jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730  Fajny patent na uprawę, dziura w dachu i po strachu , z dołu nie zobaczą z góry raczej też nie wypatrzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jedyne czego sie boję to zapach jak zaczną bardziej kwitnąć, ale jak będzie zbyt intensywny to zamknę po prostu górę strychu i nie powinno byc problemu

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Zapachu trochę na kwitnieniu z siebie mogą dać , ale zawsze możesz jakoś ten zapach zagłuszyć i dać coś na ten strych, co będzie pachniało intensywniej od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help to herma? 

oki sprawdzilem na necie i chyba nie mam sie co martwić, ale może ktoś potwierdzić czy to nie herma na 100%? pozdroIMG20220802075734.jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update

35 dzień 

na spota do 2 roślinek nie zaglądam niech się dzieje wola nieba. na strychu panienki dobrze sie trzymają, mają troszke za gorąco, ponieważ trzymają liście wysoko ale nic na to nie poradzę niestety. jedną trenuje, dziś podwiązałem mocniej szczyt, żeby był dość nisko i żeby roślina szukała nowego stożka wzrostu. druga roślinka chyba już ładnie kwitnie myślicie, że zapodawać jej bloom+top max do kazdego podlania? póki co dostała tylko raz nawozów a tak tylko woda.

wstawiam zdjęcie tej kwitnącej, a trenowaną wrzucę wieczorem pozdro

 

IMG20220804174403.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy oko

@Zielone krainy dawałem im fishmixa do każdego podlania dlatego może być duzo azotu. zapodawać im już bloom + top max i czy to wystarczy na cale kwitnienie czy kupić też jakies pk13/14? 

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tmcx730 napisał:

zapodawać im już bloom + top max i czy to wystarczy na cale kwitnienie czy kupić też jakies pk13/14? 

wystarczy ale teraz lej czystą wodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...