Skocz do zawartości
tmcx730

pierwszy outdoor w życiu. ak47 auto, black domina auto, white widow auto, moby dick auto

Rekomendowane odpowiedzi

rośliny ze strychu wmontowałem w doniczkę 11l, odciąłem im spody, żeby nie poniszczyć korzeni i odgrodziłem od siebie, żeby korzenie nie kolidowały ze sobą. mam nadzieje, że dzięki temu roślinki odetchną pełnym liściem i będzie im dużo lepiej na finishu.

wydaje mi się, że te żółte liście to niedobór azotu, bo kilka razy podlałem samą wodą, a liście żółkną i odpadają od dołu rośliny. dziś podleje mieszanką biobizz pozdro

 

 

IMG20220815134401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tmcx730 napisał:

siemanko takie liście się zrobiły jest to objaw defocytu czy raczej przenawożenia?

wydaje się że to naturalnie zaczynają usychać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update dzień 56

roślinki rosną zdrowo, malutkie bo malutkie ale cieszą oko. jedna z nich ścinka do 2tyg tak myślę. reszta już kwitnie. 

IMG20220824174250.jpg

IMG20220824173405.jpg

IMG20220824173401.jpg

IMG20220824173327.jpg

IMG20220824123454.jpg

IMG20220823211734.jpg

IMG20220824173309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściachałem boczne topki najdojrzalszej rosliny, trochę podsuszyłem na strychu, potem mini farelką, zajebałem wiadro i jestem w chuj szczęsliwy, to moja pierwsza uprawa w życiu, chociaż pale jakos od 7 lat i powiem Wam mordeczki, że dla takich chwil się żyje, mnóstwo zawdzięczam mj chyba wychowała bardziej niż rodzice, aż tu  nagle moment kiedy pale swojego własnego buszka i czuję się jak w raju, pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano po długiej nieobecności. 3 panny wjebała pleśń. została tylko moby dick, miał być automat a wyszła chyba jednak sezonówka. wygląda tak, jestem pewny że nie dojdzie. 

IMG20220916190334 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester czy ja wiem. teraz u mnie przez tydzień będzie tylko padał deszcz. co prawda postawiłem ją pod daszkiem, ale myśle ze na 100% wpierdoli ją plecha. szkoda w chuj zabrakło czasu ale i tak jestem zadowolony bo to pierwsze rośliny jakie sadziłem w życiu i wiem chociaż jakich błędów nie popełniać. pierdole outdoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...