Skocz do zawartości
tmcx730

pierwszy outdoor w życiu. ak47 auto, black domina auto, white widow auto, moby dick auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Szwagrom nie jestem do końca zadowolony, wydaje mi się że moje roślinki to karły i mało z tego będzie, ale wiem jakie błędy popełniłem i next time will be better😀 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Jakie by nie były, pamiętaj że są twoje, i cieszy to bardziej niż jeżeli miałbyś nabyć od kogoś. Przynajmniej wiesz co palisz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Ja właśnie teraz zacząłem, zachęcam również do oglądania. 🙂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie te młode zielono-żółtawe liście mogą byc oznaką niedoboru azotu? jeśli tak to opryskam dzis fishmixem

IMG20220807150819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tmcx730 napisał:

panowie te młode zielono-żółtawe liście mogą byc oznaką niedoboru azotu? jeśli tak to opryskam dzis fishmixem

nie, roślina dobre ma kolory 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko panowie 42 dzień życia. jedna panienka ze spota pięknie przeszła trening ale jeszcze nie kwitnie mam zacząć się martwić? tzn wydaje mi się, że kwitnąć zaczyna ale cos wolno jej idzie. pozdro

 

5500191aa7a9c65fe6fb759a323d6269.0.jpg

a3f0ff2c1a384985805be0b223ed987c.0.jpg

b04e6cd55e60dcf0ef4893aea57b7f14.0.jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Jedna kwitnie, a ta druga jak w 42 dniu nie kwitnie to może to fotoperiod , a nie automat, czasami tak bywa, że zamiast auto trafi się pomyłkowo fotoperiod.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Chowaj w domu w ciemnym miejscu na 12 h i wynoś na zewnątrz na 12 h i zakwitnie po około 7-8 dniach, jak to fotoperiod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko dzień 45

zauważyłem, że podczas podlewania jednej rośliny woda "przelatuje" przez doniczke w mgnieniu oka nie rozumiem tego za bardzo, panna nie jest ani przesuszona, ani przelana, wygląda to tak jakby w ogóle nie chciała pochłaniać tej wody i woda po chwili wylatuje przez dziurki doniczki. 

oprócz tego wszystko spoko panny wyglądają zdrowo. leje im co 2 podlanie autorską miksture biobizz:

alg-a-mic 4mg/l;

fishmix 4mg/l; 

topmax 5ml/l

biobloom 5ml/l

woda odstana kranówka

pozdro

IMG20220813195654.jpg

IMG20220813195711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tmcx730 napisał:

zauważyłem, że podczas podlewania jednej rośliny woda "przelatuje" przez doniczke w mgnieniu oka nie rozumiem tego za bardzo, panna nie jest ani przesuszona, ani przelana, wygląda to tak jakby w ogóle nie chciała pochłaniać tej wody i woda po chwili wylatuje przez dziurki doniczki. 

a co to za ziemia? dawałeś coś do niej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ziemia to mix ziemi z kompostownika i torfu odkwaszonego

@tmcx730 podlewam je regularnie więc raczej odpada, że sie przesuszyła. mam teorię, że może korzenie się bardzo rozrosły i czas ją przesadzić? tylko boję się, że jak dzis przesadzę a jest jej 45 dzień życia to ją  całkowicie zahamuje w rozwoju 😕 nie wiem co robić, reszta roślin ma ten sam mix ziemi i jak podlewam to normalnie piją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester no ogólnie odjebałem bo są w za małych doniczkach, roślinki to karzełki ale tylko przez mój błąd (i tak są urocze😀)

a ta z którą mam problem podczas podlewania to ta panienka, ona jest w doniczce 5l

5500191aa7a9c65fe6fb759a323d6269.0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...