Skocz do zawartości
tmcx730

pierwszy outdoor w życiu. ak47 auto, black domina auto, white widow auto, moby dick auto

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dziś 4 z 5 ładnie pokazały kiełek więc wrzuciłem je do ziemi w kubeczkach oraz podlałem doslownie kapką wody każdą. niestety pojebały mi się oznaczenia i kompletnie nie mam pojęcia która jest która. piątą która jeszcxe nie pokazała kiełka planuje wsadzić do ziemi na spocie, gdy tylko wykiełkuje. póki co zero nawozów zobaczymy jak będą rosły. stoją na parapecie od strony wschodniej, zobaczymy jak w praktyce wyjdzie z nasłonecznieniem. pozdro

 

 

IMG_20220628_202749.jpg

IMG_20220628_202824.jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@tmcx730 Owiń kubeczki czymś co nie przepuszcza światła, korzenie nienawidzą światła, zahamujesz ich rozwój. 

No i zapomniałem życzyć ci powodzenia ryju.

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Ciąg dalszy nastąpi..

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom już zostały oklejone kubeczki folią aluminiową. 2 dni mnie nie było, dzis wróciłem i zastałem panny koszykarki wyciągnięte niestety. podsypałem i dałem kapeczke wody każdej. to jest ich 3 dzień od wyjścia z ziemi. za troszkę ponad tydzień planuje podlewać biohumusem forte. po 2 tyg życia planuje wsadzić do ziemi. o ph gleby się nie boję. na wega będę uzywał biohumusa pewnie symbolicznie do każdego podlania + raz na tydzień delikatnie podlać nawozem z drożdży + oprysk również z drożdży zapobiegawczo. na flo jeszcze nie wiem, raczej będę tylko uzupełniał braki w zależności co będę widział. pozdro świry buszek za Was. 

IMG20220702195618.jpg

IMG20220702195630.jpg

IMG20220702210841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Heavy Lung dziéki za troske, na moje oko wszystko idzie pięknie. dziewczyny od rana do 13-14 są po stronie wschodniej, po 14 przekladam na stronę zachodnią i majá cały dzień słoneczko. wrzucam zdjęcia, 2 z nich mają 4 pełne dni życia, a pozostałe 2 mają za sobą 3 pełne dni życia, bo wyszły z ziemi troszkę opóźnione. podlewam jak widze, że sucho a za kilka dni zaczynam podlewać biohumusem. na ziemie rzuciłem szczypte cynamonu, wyczytalem ze blokuje choroby i pomaga w ukorzenianiu. pozdro

 

IMG20220705074343.jpg

IMG20220705074408.jpg

 

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Nie szkodzi, i tak będziesz je przesadzał do tego czasu łodyga zgrubieje, i ją podsypiesz a poza tym trzymasz je na razie na parapecie więc niema żadnego ryzyka dla nich. Jak chcesz to możesz dodatkowo jakiś mały wiatraczek od komputera podpiąć żeby na nie dmuchał z boku, zahartuje ci to łodygi ale nie jest to koniecznie. I bez tego będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

update

nie było mnie ponad dzień, dziewczyny idą pięknie na moje oko. od dzisiaj podlewam biohumusem 4 nakrętki na 1.5l wody. pozdro

e16f01eb9591d83edb56b190ff63e287.0.jpg

IMG20220707075023.jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester 30.06 wszystkie wyszły już z ziemi, powiedzmy że mają pełne 7 dni życia. jak oceniasz? idą poprawnie?

@tmcx730 i jeszcze pytanko jak myslisz kiedy je wrzucać na spota? pozdro

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...