Skocz do zawartości
Cali_Bastard

3x Vipar Spectra P4000 / ELDORADO OG - Paradise seeds / biobizz light mix

Rekomendowane odpowiedzi

Zacny namiot milordzie 😉 @Cali_Bastard  widzialem Twoją drugą fotorelację i zastanawia mnie czy sprzedasz info jak zapobiegasz pleśni szczytów pod koniec flo. Wrzucasz osuszacz powietrza? Widzę, że na wyciągu siedzi cyclone(250mm/1800m3?), to jedyny wyciąg jaki sosujesz przez cały grow? Ile mieszaków trzymasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 Wyciąg ma 2500m3 jak mnie pamięć nie myli a w drugim tez coś podobnego tylko nie akustyczny. Na ta powierzchnie wystarczy w zupełności bo i tak nie chodzi na pełna moc.

Teraz mam jeden mieszacz ale dołożę drugi jak się topy już uformują i zaczną się wypełniać. 

Osuszacza nie uzywam bo taki który mialby sens to 2000W czyli drugi raz tyle co cały pierdolnik.

Jednak źle napisałem. Ma jak mówisz 1800m3/h

😂😂😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem, widzisz.. człowiek się uczy całe życie i umrze niedouczony 👳🏾‍♀️
 

widzisz, tak jak zauważyłeś mieszkam na wyspie i ciężko tutaj utrzymać niska wilgotność jak przez większość roku na dworze jest ok 60%-80%. Staram się utrzymywać przewiew w roślinie i miejscu gdzie rośnie. Osuszacze u nas to bys musiał budowlane zapodać bo takie co ciągną 2000w to zbijają o jakieś 10-15% wiec gra nie warta świeczki. Teraz mamy lato i jest stosunkowo ok ale pamietam uprawy zimowe gdzie w ost tygodniach nie dalo się zejść poniżej 60%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrze i nie wierzę czy to szron czy jakiś nalot po opryskach lub niedobór ale to szron. Idealnie im tam u ciebie 👍😅😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

Celowalem z kosą na pierwszy tydzień sierpnia ale może się to przeciągnąć o tydzień-dwa. Jakoś specjalnie się tym nie przejmuje bo klony na nast rzut poszły do ziemi w piątek; niedługo rozpocznę fotorelke.

Od jutro podnoszę resinator do maksymalnej dawki i mam nadzieje ze przyspieszą.

Topy są mega twarde i maja aromat owoców tropikalnych i benzyny 🤤

Nie wiem co więcej napisac bo nic się w sumie nie dzieje oprócz tego ze mogły by zagęszczać bo już ich czas nadchodzi 😎

jak coś to pytajcie…

 

E6087D2D-2C52-4253-9DD1-FE0DB684C7CB.jpeg

7286BACE-3903-4BAF-8405-51A0FBEFEEBF.jpeg

EF8461E4-E31D-4DF2-BA36-F459C53FDF14.jpeg

408991B6-A40A-4F27-9688-61CE344EFFA6.jpeg

B2B44590-5BBE-4CD8-B001-0F30460D59E6.jpeg

B5440954-76E7-420D-9AC0-B5C69BFADEA1.jpeg

9D1D8672-B877-4D55-BAB3-5E1708326776.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester pod koniec ten gatunek ma czerwono-granatowo-brunatne. Z tad tez wiem ze jeszcze trochę trzeba poczekać. 
 

wg mnie zdrowa roslina ma zdrowe liście i jedyne co się zawsze dzieje to jak jest już starość widoczna to liście się jakby zwijają do środka i sa cienkie i pogięte. Jak nic się roślince nie dzieje to jest zielona do końca chyba ze określony gatunek ma tendencje gdzie na końcu liście nabierają innego koloru wiec nie rozumiem trochę twojego pytania bo nie wiem jakie miały by być ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tester  Ta oczywiście, że je spowalnia, a do tego te topy są, jak na moje oko małe ze względu na podzielenie rośliny i nie koniecznie dobre dawkowanie nawozów, @Cali_Bastard bez urazy dla ciebie, robisz to taśmowo , więc pewnie nie obchodzą cię szczegóły, ja robię dwie sztuki zamiast kilkunastu, więc inne mam podejście do roślin, u ciebie azotu jest za dużo według mnie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard Całkowicie nie, ale ograniczyć go do minimum, a ty ją karmisz azotem na full, ma go tak dużo, jakby siedziała na wegu.  Dobrze na kwitnieniu na tym moim zdaniem nie wyjdziesz, azot wymaga ograniczenia na całym kwitnieniu, a w fazie zaawansowanej to zero lub totalne minimum.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...