Skocz do zawartości
Cali_Bastard

3x Vipar Spectra P4000 / ELDORADO OG - Paradise seeds / biobizz light mix

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr badam to co leje + mam sondę która wbijam w glebę w 4 miejscach w każdej donicy.

Jak im rozkręcisz apetyt i dasz dużo światła i tlenu to przerobią. Jungle boys kończą na ec 5-6 w ziemi bez problemu tylko trzeba podnieść każdy faktor żeby tak jadły. Jest to ryzykowne ale jak wjedzie jesień i dołożę kolejny panel to będę zamykał spokojnie na 4.5.

Teraz raczej już nie będę zwiększał bo zaobserwowałem ze już zwolniły z wchłanianiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard CO2 z butli na reduktorze z pomiarem + zamkniety obieg i szalej dusza.

No i temp można podkręcić w takim zestawie.

Klony, tylko klony w dobrym środowisku zamkniętym. Szkoda czasu na pestki.

Nie wiem czemu bawisz się w loterię genów 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster nawozy cały czas leje, co 4 raz zwiększam o 5% i tak 4 razy. Potem jak mam 20% ekstra to już nie zwiększam tylko dodaje rock resonator w tym wypadku. Biosys w co 3 podlaniu żeby nawozy nie zabiły mikrobów i flory w ziemi. Wtedy nic nie pali i jak dasz dużo tlenu to piją jak pojebane 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co uzywam aktualnie ma 20% thc i 1% cbd.

Lista innych canabinoidow jest dość imponująca i po tym sprzęcie jest naprawdę ok.

Miekki haj, nie ma schiz łagodnie wchodzi i schodzi. Mnie już nie bawią bursztynowe trichomy i zioło przybijające do kanapy ale rożna ludzie maja tolerancje i preferencje 😉

 

tak to wyglada

 

229994A9-93DB-4610-B9A8-563C93D54887.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tylko amatorsko, prostownica do włosów i papier do pieczenia, lat temu z 10 jak jeszcze bongo nie było za mocne 😂😂

@Mr.Green moja recepta to ten susz, olej cbd 50% i olej thc 66%.

Nie chce się tu rozwodzić nad kuracjami i produktami i co jest ważne a co mniej bo to nie ta zakładka a temat jest na tyle obszerny ze napewno nie bd się tu rozpisywał ale osobiście to chyba czuje się lepiej 😉

Samodzielnie nie byłbym w stanie wytworzyć produktów tej jakości dlatego tez taka decyzja a nie inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...