Skocz do zawartości
Cali_Bastard

3x Vipar Spectra P4000 / ELDORADO OG - Paradise seeds / biobizz light mix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Fajnych masz ziomków, co za ciebie trymują, płacisz mu za to czy odbiera w naturze w sensie w topach ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard 3 sztabki złota o wartości miliona dolarów każda i biorę tą fuchę, 3 miliony dolarów za 3 godziny mi odpowiadają, jako zarobek , niski bo niski, ale nie potrzebuje więcej, bo nie jestem zachłanny, wchodzę w ten interes. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Nie ma takiej opcji, tak wcześnie nie zaczynam, pracownik ma swoje prawa, zaczynam od 13:00 i ani minuty wcześniej, od 13;00 do 16:00 pracuje i ani minuty dłużej i 3 bańki w złocie, tylko abyś mnie nie oszukał, bo klątwę nieurodzaju na wszystkie twoje uprawy rzucę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard Nie przejmuj się i tak ty pokrywasz koszty transportu, dojazd do miejsca pracy zapewnia pracodawca to wiadome. :D

@Mr.Green Ok biorę cię na pomagiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan wszystkie które probowalem na końcu dały hujowa jakosc obrania, dużo gorszą niż sprawny operator nożyczek.

Sa dwa rozwiązania: 

1 komercyjny horyzontalny trimmer bębnowy ale koszt to około 35.000 pln; jest zajebiscie głośny i trzeba czyścić co pół godziny.

2 reczny trimer dający podobny efekt do nożyczek „speedee trimmer” ale to jest amerykański produkt i wysyłka do kraju w którym mieszkam jest prohibited.

Uwierz ziomeczku ze sprawdziłem wszystko co mogłem i efekty były dalekie od tego co można osiągnąć nożyczkami.

Jak myślisz, dlaczego firmy produkujące zioło masowo wciąż mają pokój ze stanowiskami to trimowania nożyczkami  gdzie siedzi 5 babeczek z nożyczkami i codziennie obierają ręcznie ?? 😏

@Zielone krainy Z tego co piszesz to chyba mnie nie stać na ciebie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard nie rozkminiałem tego nigdy.  Do outów  się  zwykle  ufo nadaje :).  A z tymi babeczkami  to akurat  racja  bo koleżanka  w Cali pracowała  przy  tym żaliła  się  ze chujowa  robota  na dłuższą  mete. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan jest fajny film na netflixie „góra morderstw” pokazujący jak się w hrabstwie humbolt zaczynał przemysł trawkowy.

Tam na takich mówili trimigranci bo zjeżdżali na sezon właśnie po to ale zadko który wracał… 

Ja sobie nie wyobrażam tego robić dla kogoś jako robota, są tacy co to lubią ale w całym tym procesie nie lubie tylko tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo 420 👊🏻
 

czas na podsumowanie:

Topy zdjęte z kija po tygodniu bo lodygi już chrupały ale kilka z nich myśle ze jesCze trochę odparuje tak wiec:

z 3 roślinek cbd wyszło 419g wiec zabrakło giecika do okrągłej liczby 🙃

z 22 eldorado wyszło 2375. 

Wynik myśle przyzwoity zwłaszcza ze były przygody i nieraz lampy świeciły na polowe mocy. Myśle ze 2-4% jeszcze może odparować w kolejnych kilku dniach ale nie musi. 

Pozdro dla obserwujących i doradzających i do zoba w nast foterelce ✌🏻

DD3533C0-9565-4C71-B65A-7A4A0239D97A.jpeg

19F22A91-728C-4A26-88F9-5F0BD5587B2A.jpeg

B6608B2D-9BCB-4DDC-99E8-CFCCAA77204C.jpeg

21D43AE6-3B92-4D38-9EB5-15DD9076EC9E.jpeg

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...