Skocz do zawartości
MiraiiNikki

1x Strawberry kush Auto, 2xBig Bud Auto|60x60x160|2xLedam 60W

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Prawie robi wielką różnicę ^^ Jest wiele rzeczy, które mogłem zrobić lepiej. Jak to wprowadzę w życie w kolejnym projekcie, to będzie jeszcze lepiej 😄 
Do @Zielone krainy mi wiele brakuje, ale pod jego opieką wszyściutko. Sensei jakich mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MiraiiNikki Dobrze idą, jakbyś wypieprzył wcześniej, niektóre niepotrzebne szczyty, miałbyś pałki rozbudowane tak samo , jak u mnie, ale tak czy inaczej ładnie to u ciebie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo o/
A wrzucę mini up z nudów ^^
 Dziewczyny dostają samą wodę, jak widać liście już się wysysają.
Strawberry bursztynowa coraz bardziej, a Budy wchodzą w większości w mleko.
Teraz uzupełniłem sobie 5L wody z osuszacza. Zrobię test i podleję jutro dziewczyny tą wodę. Chce sprawdzić jak zareagują liście i top  pod względem wchłaniania pierwiastków ^^
IMG_20220830_235606.thumb.jpg.4337fa3846d49064c97efdf88bb7b898.jpg
IMG_20220830_235628.thumb.jpg.c6dd6084d56a196cc239c993656a831d.jpg

IMG_20220830_235725.thumb.jpg.9394cbd56622202f51434163fcd63b65.jpg




To będzie moje miejsce do suszenia :3 

IMG_20220830_235903.thumb.jpg.5839a72fde6a6032903bab7def5d9f64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Choć jak patrzę na to pierwsze zdjęcie to trochę azotu możesz dać, ale nie wiele, lepiej nasyć je mocniej p i k na tym etapie, bo tego bardziej im potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Strawberry chce zostawić ogólnie już w spokoju, bo wręcz foxtaile delikatne się zrobiły, a bursztynu już 30-40%. Big budy chciałem jeszcze raz nakarmić albo dwa, i potem 2 tyg czystki. Dorzucę im z 5ml blooma + z 2 ml Growa na 1.5L x2 i odpuszczę już chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MiraiiNikki To pomieszaj biobloom z top max , trochę clamagu też możesz dodać. Tylko nie daj za dużo azotu , bo tam w niektórych miejscach liście są ciemne , więc naładowane azotem, aby nie popalić, ale tam od góry masz lekkie niedobory w p i k , bo kwitną i potrzebują trochę więcej tych pierwiastków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  Zielonka ile Ty bys tego PK ladowal 🙂 dobrze napuchniete 🙂 jak za dwa tygodnie scina to @MiraiiNikki chba masz racje.. jezeli chcesz powoli scinac to raz jeszcze papu i woda i niech sie zezra calkowocie 🙂

Truskawke juz do Ciecia.. chyba ze lubisz bursztynowe loty 🙂 ja teraz cialem to jak tylko pierwszy bursztyn sie pojawil to nawet nie 10% i kosa. Pale wlasnie jeszcze dekikatnie wilgotnego sampelka i kurwa do roboty nie umiem wyjsc 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ci to porosło tutaj 😍.

Ja bym odpuścił te 2 ml grow do tego ostatniego podlania, nie wiemy jak tam w ziemi ale bloom też ma trochę azotu i powinno wystarczyć w fazie kwitnienia szczególnie jeśli mają się wyjeść. Ja pod koniec dawałem samo PK na pół z bloomem dla azotu i się nie do końca wyjadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Truskawa dostała przed chwilą wodę z osuszacza do jedzenia xD w weekend będę ją ciachał, gdzie w czwartek/piątek zasypię ją lodem. Zastanawiam się, czy jak będę zasypywać lodem to ten kermazyt z doniczki wypieprzyć, chyba taa.

@PrzeMIX @Zielone krainy BigBudy finalnie dostały ostatni raz papu 6ml Blooma + 1.5ml TopMaxa + 1ml Calmagu na 1.5L wody. Od tej pory leci sama woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście Ci porosły, te ledziki robią dobrą robotę, no i ręką twoja dobrze to prowadzi 😊

Szkoda że nie masz jakiegoś pk dodatkowo to by jeszcze sporo dojebały na masie .... Będzie smacznie już nie długo 🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shagyalonzo A dziękuję za miłe słowa. Staram się jak mogę.
Gdyby nie to forum, to wyglądałoby to na pewno zdecydowanie gorzej 😛 Multum informacji i najlepsza opieka porządnych ludzi.

No z tym PK schrzaniłem sprawę, ale i tak jestem bardzo zadowolony z tego co tu wyrosło jak na pierwszy raz 😄 Na następny projekt będę już bardziej uzbrojony w ekwipunek i doświadczenie ^^ Teraz głównie to była jedna wielka walka o odpowiednie warunki dla dziewczyn, które już jakoś opanowałem całe szczęście. Więc znając już "teren" będzie już tylko lepiej 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,
W sumie wiele  to się nie zmieniło prócz trichomów i koloru liści, ładnie się już wyjadają. Miałem robić kosę w weekend, ale melanż mnie poniósł i jutro pewnie zetnę truskawkę xd 
@Pixel jakieś 50-60 cm, potem zmierzę 

1662309940532.jpg

1662309940544.jpg

1662309940555.thumb.jpg.95021fc0d950b0214c56c8baf9fbe44c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...