Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Udyr  Nie ziomku, nie były blade, to tylko gra światła, jakie przy panelu Ledam w zależności od ujęcia bywa rozjaśnione na zdjęciu, ale koloryt liści nie licząc wysysających się naturalnie delikatnie dołów jest w podobnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  To głównie sativa , więc na bursztyn nie czekam, bo nie ma raczej po co. Pełne mleko w tym wypadku, więc raczej góra do 80 dnia kwitnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

W zielonych krainach nigdy niema lipy, zajebiście się to zapowiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

30 dzień kwitnienia. Tropikalne temperatury utrudniają uprawę, ale wizualnie prezentują się ładnie. Przewagę genetyczną ma roślina po lewej stronie. Pierwsza fotka z włączonymi ledami, a druga po zgaśnięciu świateł.

2.JPG

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr No wyjdą rakiety, nie wszystkie, ale niektóre szczyty zapowiadają się na faktycznie konkretne bydlaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy, wysuszyłem pierwszy sort i wydaje mi się nieco przesuszony przez zbyt dużą temperaturę, (25°C, 50% wilgotności) masz jakiś sposób, by przywrócić topom sprężystość? Uprawiałem automaty i po wysuszeniu zrobiły się o wiele luźniejsze niż, gdy były w ziemi (skupiałem się na ścince, gdy były twarde jak kamienie), a teraz są bardzo luźne, a przez to lekkie, choć moc mają jak trzeba. Myślałem nad obierkami z pomarańczy (do tytoniu dałbym z ziemniaków, ale nie chce zjebać zapachu). Jakieś rady? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Rzeźnik Da się, ale to nie do końca bezpieczny zabieg, ja dawałem skórkę z ziemniaka, lub jabłka, można dać skórkę cytryny, ale ona zmienia aromat, więc jak masz zioło o cytrynowym zapachu smaku to ok, jak nie to lepiej skórka od ziemniaka, bo jest najmniej inwazyjna, jak chodzi o zmianę aromatu, ale minimalnie, na wielki słój jedna skórka od ziemniaka, jaka nie może leżeć na topach bezpośrednio, kładziesz papierowe ręczniki na topy parę warstw i na to na górze kładziesz jedną większą skórkę od ziemniaka i zamykasz na 1 h . Potem sprawdzasz , czy już czy jeszcze , wietrz , istnieje ryzyko plechy, więc trzeba uważać, ja ten zabieg stosowałem z pełnym sukcesem.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak tu uzyskać temperatury rzędu 18 stopni do suszenia jak takie upały, jak nie ma się klimatyzatora to jest na to jakiś sposób? Wkłady do lodówek na zmianę? 

A rośliny idą jak szalone 😍 oby tak dalej żeby im to ciepełko nie dało w kość i nie zatrzymało twoich rozpędzonych jak formuła 1 roślin 🤙😁

Edytowane przez PrzeMIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Zielone Krainy czy jest z Tobą możliwy jakiś kontakt przez discorda czy cos ? Najarany Jak Bąk#3460  (mój discord)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@PrzeMIX  Ja czekam z suszeniem na wrzesień powinny temperatury spaść trochę. Suszenie przy takich temperaturach, jak obecnie, to masakrowanie zioła, wyschłoby w 1-2 dni. Wkłady z lodówki, jak będą się rozmrażały to wiele wilgoci wprowadzą do powietrza, co może grozić plechą na topach.

@KuMati Witaj, nie posiadam discorda. Pisz tutaj lub pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co czytam wychodzi na to ze moj dom jest idealny do upraw tego typu. Na zewnatrz temperatura +30 stopni a w srodku jak w kosciele😀 najwyzsza temperature jaka zaobserwowalem to 23 stopnie. Mam tylko problemy z wilgocia jak pada deszcz, normalnie mam oko 55%,  po opadach utrzymuje sie w granicach 70% chyba bede musial zainwestowac w jakis osuszacz bo boje sie ze plecha wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dumel89  Temperaturę masz w punkt do uprawy, a wysoką wilgotność, jaka grozi plechą na kwitnieniu, możesz obniżyć osuszaczem powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...