Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster  Tak, oprysk jest regularny, dawka jest niska , bo liście inaczej niż korzenie przyswajają pierwiastki, więc do oprysku 0,5 ml ukorzeniacza na 1 l wody. Oprysk dwa razy dziennie, po obudzeniu i w okolicach spania, czyli gdy światła gasną.  Oczywiście, to też kwestia tego, jaka masz ziemie, i co poza tym do ziemi lejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ja vega daje Canna profesjonalistą plus. 
do tego ukorzeniacz przez całego vega i w sumie to tyle. 
Na przyszłe grow będę oprysk robił i zobaczę jaka będzie różnica z opryskiem i bez. 
 

zawsze to może trochę skróci vega 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Leci cały czas oprysk, ale w zależności od odmiany zmieniam proporcje tego, co leję do ziemi. Zaczynam od niskich dawek enzymów i ukorzeniacza, jakie sukcesywnie zwiększam w miarę rozwoju rośliny, jak widzę, że jest gotowa na większą dawkę to ją zwiększam. Teoretycznie ukorzeniacz i enzymy mogą sobie lecieć do 4 tygodnia kwitnienia, a potem mógłbym zrobić zamianę na Green sensation, jaki też ma w sobie enzymy , pk i inne substancje wspomagające kwitnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista odmiana ziomek.. Zazdroszcze.. Sam chciałbym uprawiać feminizowane, ale mam FC 3000 Mars Hydro pełne spektrum więc chyba nie da rady.. Ja bym jednak wziął Acapulco i Strawberry Cough.. Tak czy inaczej będę czasem wpadał.. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/26/2022 at 9:44 PM, konopny_janusz said:

Strawberry Cough:

Zawartość THC: średnia 6 - 15%

😄

Gdzieś wyczytałem, że jest dobra na stres i na wywołanie smiechu..Poza tym smak jest wazny też.. Truskawkami zalatuje ta odmiana "kaszlowa".. Wczoraj chcialem odpisac.. ale akurat po 4 dniach suszenie auto Euforii spróbowałęm ją i tak się zbombiłem że szok...ponoć 11% na leafy pisze, że ma Euforia ..Ale to kurwa klepie to moje zioło a jak jeszcze bedzie curring zrobiony .. 🙂 

On 5/26/2022 at 10:13 PM, Udyr said:

@Luznyyy a co ma jedno do drugiego ? 🤔

Można stary na tej lempie co mam o pełnym spektrum uprawiac feminizowane? Myslalem, że trzeba osobno dawac te dwa swiatła.. Człowiek uczy sie całe życie co 😄

12 hours ago, Zielone krainy said:

@Luznyyy  Nic nie stoi na drodę, abyś mógł uprawiać fotoperiody. Jak chodzi o odmianę Acapulco gold to ciekawa odmiana, mimo przewagi sativy mocna w działaniu, ale w prowadzeniu nie najprostsza.

Spoxik..Powodzonka.. Ponoc kozacka ta odmiana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Luznyyy mi się film kiedyś urwał jak połączyłem lsd i alko. Obudziłem sie w innym miejscu niż myślałem że jestem. Nie będę już jej palił na melanżach bo źle się to może skończyć

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...