Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Eddie Plant  Nie mam popcornu, każdy ze szczytów to jeden zbity top, a poza tym wszystko zostało wycięte, by nie zabierało składników, ale tak myślę, by uciąć kawałek topa od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Eddie Plant  Dzisiaj nie, ja jestem sklepany ciastko na maśle konopnym zjadłem, ale jutro kto wie.

@Mr.Green Nie ma lipy dzisiaj jest spoko, jutro najwyżej dziabnę coś z dołu.  Dos Si Dos 33 ma zbiórkę 7-9 tydzień, więc już by się do zbioru nadawało, bo jest 50 dzień. Związku z tym kawałek z dołu mniejszych szczytów mogę sobie wziąć, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde tyle lat czlowiek pali baczke a nigdy nie jadlem dobrych ciastek 🙂 musze to zmienic 🙂

mini na sprobke nie zaszkodzi 8-) tylko jutro zerwany to minimum 3-4 dni zeby to zakurzyc 🙂

czy akcja This is Sparta i szybkie suszonko 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Warto spróbować ciastek, dają inną fazę, ja sobie zrobiłem masło na LSD, a wcześniej na poprzedniej uprawie zrobiłem nalewkę green dragon z LSD i z Acapulco gold, było jakieś 2,8 l spirytusu 98 % na 140 g topach. Ja sam próbowałem różnych rzeczy, by poznać inne doświadczenia związane z konopiom indyjską. Nie wiem, co zrobię, ale możliwe, że utnę kawałek z dołu topa  i zrobię go w mikrofali, ale jeszcze pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy slyszalem o tej nalewce. Ciekawe gadzety 🙂 ja tylko spalanie cale zycie 😄 140 gieta na prawie 3 litry spirytu? 😄 ja pierdole to niezly kop 😄 😄 😄 atom 💀

ja z pierwszych sezonow cos sprobuje zmontowac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  No było ostro, to oczywiście rozcieńcza się finalnie z wodą lub sokiem , ale daje mocną fazę, można stracić czucie ciała, czujesz je, jak nie swoje. Tutaj daje ci fotkę. I link z forum, do tematu, przewiniesz sobie to znajdziesz moje zdjęcia i opinie, w tym temacie :

100_3288.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  No dajesz 35 ml , jak jest gotowe dolewasz 60 ml wody np. z sokiem z limonki / cytryny , dodajesz trochę słodzika/ cukru dla smaku, i jak na pierwszy raz odlatujesz w przestrzeń "kosmiczną", jazda to mocny haj , bo z żołądka wchłania się THC w większym stopniu niż z płuc. Z żołądka reakcja następuje po upływie 30-120 min, ale THC wchłania się w większym stopniu i efekt jest nieporównywalnie mocniejszy niż, gdy jarasz/ vapujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy musialbym sie napic z kims kto to to juz pil 😄 lubie ostre fazy sle tylko grupowo 😄

 Masla sprobuje na pewno tym razem. Z automatow nie bylo sensu robic ale tym razem ujebe organiczne babeczki 🙂 ciekaw jestem tej fazy. W sumie sie ciesze ze mimo iz pale 22 lata to najlepsze przedemna haha :)) dobrze w ch...j :))

A mozna zrobic wywar nie alkoholowy ? Czy alkohol jest niezbedny jako katalizator czy inny magiczny czynnik 👻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Spróbuj jednego i drugiego, jak lubisz zioło, ale wszystko z rozsądkiem i zdrowym umiarem, by nie pożałować, ale doświadczyć miłych i budujących doznań, jakie bywa, że są przy okazji rozwijające umysłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ciastek itp polecam (tylko ze hasz trzeba mieć) wziąć na łyżkę masło podgrzać zapalniczka dorzucić haszu do masła podgrzać zrobić papkę i wrzucić do jogurtu pitnego wymieszać i 30-60 min i jest spoko  

czas od wypicia 

😅🤙🤙

Edytowane przez bosskiroman420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  kocham ziolo 😄 nie mozna tego nie kochac i sadzic 😄 to chyba jakas anomalia jest wtedy hehe 😄

Zielony.. 140 gieta baki to ja bym plakal jakbym mial na cokolwiek poswiecic hahaha  

Za malo posadzilem jak do tej pory w zyciu by przeznaczyc tyle palonka nawet na szczytny cel 🙂 z czasem jak kurtyna opadnie to z pewnoscia bede poszerzal menu 🙂

Ja lubie faze w pracy np. W sumie to caly dzien 😄 i ciezko to pogodzic z alkoholem a odkad dzieci sie pojawily w zyciu czlowieka to wyhamowalem ogolnie fest w zyciu z uzywkami w tym z alkoholem do poziomu 2-3 flaszek rocznie. Takze taki dragon to na specjalna okazje bym powiedzial 🙂

Bardziej dobre ciastko by w ogole sie zapoznac z czyms innym niz samo kurzenie.

A najbardziej ciekawi mnie wyciskanie rezyny podgrzewana praska i zapalic tego miodku :)) juz mam wybrana odmiane pod to.

Sugar Bomb Punch od Dutch Passion. Jednak z pewnoscia jak kupie ta praske to beda szly mixy 🙂

Vapowales ta zywice moze kiedys? Czy paliles? Sam nie wiem jak to okreslic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Możesz zrobić mniejsza ilość nalewki 1 g na 35 ml wystarczy, jako dawka dla poczatkujących. To 10 g zioła i zrobisz sobie 350 ml nalewki, za 2 miechy byś mógł sobie kieliszek spróbować. Jednak jak wolisz ciastka to też spoko pomysł , chyba nawet lepszy niż green dragon, bo na niego trzeba czekać, a ciastka można mieć niemal na już. jak chodzi o prostownice do włosów to chodzi ci o Rosin, 10 g topów wychodzi 1 g żywicy, więc też sporo tematu to pochłania. Tutaj link:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzieki za fatyge. Z ta mniejsza iloscia to ten Dragon juz nie wyglada tak strasznie. Wczoraj sie troche zrobilem piwkami i wasami wiec czulem sie jakbym mial tego Dragona zaraz wypic heh 😉 zrobie sobie na swieta 🙂 to bedzie dobry czas zeby zaliczyc mocniejsza faze 🙂 od tej kosy bede wzbogacal menu :)) dobrze jest z kims doswiadczonym chwile popisac bo to nawet zacheca do sprobowania 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nie ma sprawy, ja dzisiaj cos utnę z tej rośliny Dos Si Dos 33, tylko jeszcze nie wiem, czy trochę od dołu urwać topa , czy uciąć całego topa, ale najmniejszego z zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...