Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold i Dos Si Dos 33 - Barney's farm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@PrzeMIX  Dzięki ziomku, szafka jest dość sensownie zaplanowana, proste patenty, które się sprawdzają, co ostatecznie pozwala na wyciągnięcie z niej pokaźnego, jak na rozmiar powierzchni plonu.

@Cali_Bastard Będę obserwował rozwój sytuacji, ale do 74 dnia raczej nic nie powinno się stać, jak dla mnie to bezpieczny termin, ale jak wizualnie roślina szybciej oczyści się z  nawozów to lekko skrócę okres lania samej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/07/2022 o 23:15, Mr.Green napisał:

@Zielone krainy niby wszystko mozliwe ale jednak troche tak slabo szukac palenia tutaj na forum.. jako zwykly palacz jakby mi sie chcialo jarac  to w zyciu bym nie szukal opcji na forum nie wiadomo gdzie i u kogo 🙂

Co innego jakby sie dobry zapytal czy udyr czy ktos aktywny, a ten typ to wgl nic, zadnych postow, komenatrzy a odrazu pytanie o skuna.. Widac ze pies, tempy jak przecinak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git no ta tepota to pasuje do kraweznika 😄 bo normalny jaracz sie tak nie zachowuje bo ja bym tak nie zrobil bo bym pomyslal ze odrazu ktos pomysli ze jestem psem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

60 dzień kwitnienia, roślina po prawej, czyli Dos Si Dos 33 od dzisiaj nie dostaje nawozów, czas na wodę i miód. Acapulco gold jeszcze potrzymam trochę dłużej na nawozach.

1.JPG

6.jpg

7.jpg

1.jpg

5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  "Kwadraty" robi ten Dios Si Dos 33, będzie pił teraz wodę z miodem, bo czeka go kosa pewnie około 70 dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

65 dzień kwitnienia, za 5 dni kosa tej po prawej , czyli Dos Si Dos 33.

 

2.JPG

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dumel89 No i tak ma własnie być, by jak trzeba było to można ich użyć do samoobrony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piotr111111 Dos Si Dos 33 mnóstwo bursztynów i mleka, a Acapulco gold mleko i lekko bursztynu, ale znacznie mniej niż Dos Si Dos 33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 Bo tak jest mordzia, mojej naturki muszę zjarać z 3 nabicia, ale zakurwiony potem jestem niemiłosiernie, też przewaga mlecznych trichomów u mnie była. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  Ty z miodem nic nie kombinuj.. bo przy twoich powierzchniach jak zaczniesz dodawac miod do kazdego planta to miodu w Polsce braknie jak cukru 😄 a ceny na europejskich rynkach pojda w gore.. 😄 a moje dzieci miod lubia 😄

@Zielone krainy wez zmien rozdzielczosc jak robisz zdjecia.. bo serio takie duze pixele sa na zdjeciu ze topy kwadraty wychodza 🙂

Po Twojej relacji oraz Udyr-ka naszego ulozonego:)  stwierdzam ze od nastepnego grow usuwam popcorn i czyszcze doly z wieksza skutecznoscia niz Domestos zabija bakterie 🙂

U mnie akurat duzo smieci jest ponizej.. a moglo to isc w glowne topy 🙂 wiec trzeba brac przyklad 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...