Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwo i wzór. Szosowe topy, wyszło więcej niż u mnie z 4 roślin 😅🤣. Jesteś pewien że po tygodniu doschły wewnątrz? Łodygi najgrubsze trzaskały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  Piekne topy 😀 wydaje mie sie , ze faktycznie te 150 gr mogloby nie byc dla Cb problemem 🙈 za to w jednej topie , na pewno bys tyle nie wyciagnal.. 😆😅 z przymruzeniem oka oczywiscie 😜 Graty psze pana 👌😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy fajnie fajnie, jak na takie dwa niewielkie drzewka to wagowo elegancki wynik pomimo ze sporo kija tam jeszcze bym uciął przed ważeniem po łodygi długie wystają jak patyki od lizaków 😉

Raczej chyba jakos mega zbity nie wyszedł co ? Tak czy siak jak dobrze smakuje i klepie to najwazniejsze bo jak się domyślam tO jest na własny użytek chyba co 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany  Nie no z jednego topa 150 g to bez szans, ale z całego krzaka przy odpowiednio długim wegu bez problemu.

@Mr.Green Z watą cukrową to miałem styczność ostatni raz jako małe dziecko , na jakimś festynie , potem już nie , bo mnie wnerwiały lepiące się łapska.

@Cali_Bastard Top jest dość dobrze zbity, pewnie mógłby być minimalnie bardziej, jakbym potrzymał jeszcze z tydzień więcej, ale nie widziałem w tym już sensu, bo jest dobrze, w sumie tylko czepiając się , jakiś małych drobnostek mógłbym chcieć coś zmieniać, jak dla mnie każda uprawa u mnie mogłaby tak wyglądać i byłbym w pełni usatysfakcjonowanym wynikiem i jakością oraz mocą palenia. Owszem mnie handel nie interesuje, wszystko jest tylko na własny użytek.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a czy teraz sie wkurzasz jak Ci sie palce lepia od topow? 😄 czy tylko wata cukrowa feee heh 😛 tak zapytalem o ta wate bo topy wygladaja jakby  je ktos na patyku kleil.. tak jak wate 🙂 w sensie ze takie duze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  Możesz przenieść fotorelacje do zakończonych. Ostanie zdjęcie na koniec i za chwilę zaczynam nową fotorelacje, ale z jedną rośliną, kupiłem już w tym celu odpowiednią doniczkę, więc za chwile start od nowa z jedną pestką Acapulco gold, ale pobawię się z nią innymi treningami i zobaczę ile się da z niej zrobić.

100_5233.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie chwal tyle ;)) powiedz lepiej ile litrów ma ta doniczka.co wymyśliłeś?siateczka jakaś czy może mainlining? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiraiiNikki 2,5- 3 litrowe słoje te duże, 1,4 l ten pomiędzy nimi, a wszystko z marketu, to na ogórki kiszone, ale zdało się na topy. ;) Zobaczysz ile sensei - zielone krainy, czyli król zieleni wyciągnie z jednej rośliny, gdy będzie ciągnął ją na maksymalny plon na powierzchni 0,32 m2.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...