Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To łapcie jeszcze widok do tych refleksji - trasa Holandia - Polska, majowy poranek na A2 😄 Będzie się lepiej debatowało 😁

20220507_051402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem dodać coś na przyszły weekend, ale pokorciło mnie zrobić im sesyjkę. Środkowy coś nie może odżyć, jak będzie z niego piona to będzie git, ale reszta jakoś tam sobie radzi :) Każda w innym stopniu kwitnienia, niektóre zaczynały się rozjaśniać to podsypane są krowim łajnem, tej z tyłu po prawej pomogło, więc czemu reszcie ma nie pomóc. Nie jestem w stanie określić kiedy ścinka, macie jakieś pomysły? Ja bym jeszcze minimum miesiąc trzymał... 20220517_120205.jpg

20220517_120211.jpg

20220517_120233.jpg

20220517_120318.jpg

20220517_120329.jpg

20220517_120150.jpg

20220517_120350.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj one jeszcze spuchną i to fest 😄 Polecam zakupić jakiś mikroskop kieszonkowy 60x albo 120x, ocenisz trichomy i będziesz wiedział kiedy ścinać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zwiezak966 To dobrze, bo się zastanawiam ile tak średnio kwitnienie trwa, bo to niby automaty są, wiem, że producenci walą w chuja z czasem ścinki, ale że aż tyle? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik  który to dzień kwitnienia ? Z tym czasem kwitnięcia to różnie jest z tego co wiem, jedne dochodzą szybciej, drugie wolniej.

Tak patrzę na te zdjęcia i wyglądają jak by jeszcze sporo miały przed sobą. Topy już są fajne, ale moim zdaniem jeszcze nabiorą masy. Teraz jeszcze nie są zbyt gęste, przeglądałem growdiaries z uprawy jack herera zanim kupiłem nasionko i wiem, że dużo konkretniejsze te topy powinny być w momencie ścinki. Takie moje zdanie - nadal amatora, co muszę podkreślić 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie chce go ściąć za szybko właśnie, nie mam ciśnienia na palenie, ale nie wiem kiedy odpuścić nawozy, a dokładnie to kiedy odpuścić azot, żeby przeszły spokojnie do jesieni

1 maja tak zaczęły kwitnąć 

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik 2 tygodnie przed planowanym ścięciem podlewać zacznij samą wodą i to wystarczy. Dopóki nie masz przenawożeń to możesz lać wszystko żeby dobrze rosły.

4-6 tygodni śmiało Ci to jeszcze postoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Tak myślałem, no to bajka wtedy, że nie trzeba się tak z tym cackać dokładnie, czyli daje im papu dopóki nie uznam, że zaraz eksplodują i czas ścinać 😁✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior ale ja tu glebę mam, Byku 🙂 do hydro to musiałbym być na swoim, za duza inwestycja żeby mi zajebali, a przede wszystkim nie ta wiedza jeszcze 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żółty odżył i stopniowo zielenieje, a także zauważyłem gwałtowny przyrost kwiatów, więc może jednak nie piona a dycha z niego będzie hahaha, reszta puchnie cały czas, lampa na 100% 50 cm od szczytów, rośliny dostają praktycznie co podlanie koktajl z bioblooma+bioheaven+topmax+activera. Co 2 tygodnie (jakoś co 6 podlanie) calmag zamiast blooma, wcześniej dawałem w oprysku, ale przestałem jak zaczęły się tworzyć kwiaty. Jest tam dość ciepło i wilgotność podskoczyła, więc zakupiłem BiobizzLeafcoat i po podwójnym oprysku nie przekracza 70% wilgotności przy temperaturze średnio 27 stopni. 

20220523_114309.jpg

20220523_114256.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...