Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa 🙈 w ziemi, medium to ziemia, FIM/top + SCROG, 3 cheesy od GHS (myślę, że 2 by stykły ale zobaczymy, najwyżej tylko dwóm zrobię fima, a jedną puszczę luzem i zobaczę czy to będzie szyszka gigant

Kasy muszę pozbierać na swoje lokum, dostałem stały kontrakt, myślę nad kredytem i domem w NL, bo już nie wracam, ale to czas pokaże jak się życie potoczy 🙂 wtedy na pewno namiot 2x3 i pewnie hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green że tak zacytuję słynnego działacza Zbigniewa Stonogę: "Będzie was PiS ruchał, aż was będą kukle swędziały". Na szczęście zanim to powiedział to już zwiedzałem Europę i wyspy no i tak mija mi już 7 rok na emigracji. Jestem tak przyzwyczajony już do poziomu na jakim żyje, że nie dałbym rady znowu kombinować, pracować na czarno i łapać się różnych fuch, żeby związać koniec z końcem, mógłbym wystartować z własną gastronomią, ale to nie jest dobry czas na kredyt w Polsce. Covid jasno pokazał jak można szybko zniszczyć małego przedsiębiorcę. Do tego wiecznie wkurwieni, niezadowoleni ale też nic nie robiący że swoim życiem ludzie.. No po prostu nie

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko szkole skonczylem to odrazu w tym samym tygodniu kita z Polski 😄 perspektywa pracy kiedys za 1700 zl byla slaba opcja a mlody mlokos pojechales za granice i jeb 1700 euro.. 😄 i wyjebanie z butow jak ludzie sobie zyja na lajcie w roznych krajach Europy. Ja mialem plany wracac z kobieta i potomstwem do PL ale to bylo zaraz przed wojna.. teraz to juz ch.. ujjjj. Najlepiej bym wyjebal na inna planete ale lipa poki co 😄 a pis...? Wyjebia wszystkich tak ze szkoda gadac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie zdjęcia trzymając mikroskop przy aparacie było większym wyzwaniem niż sądziłem, przez co miejscami zgubiona ostrość, ale z tego co widać chyba można wystarczająco wywnioskować - będzie siepało jak marzenie. 

20220610_204646.jpg

20220610_204746.jpg

20220610_204750.jpg

20220610_204823.jpg

20220610_204936.jpg

20220610_204938.jpg

20220610_204940.jpg

20220610_205018.jpg

20220610_205052.jpg

20220610_205055.jpg

20220610_205101.jpg

20220610_205133.jpg

20220610_205145.jpg

20220610_205155.jpg

20220610_205219.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odwrotnie, kwitnienie dłuży mi się strasznie, ale to może dlatego, że mam już w głowie przyszłą uprawę i lubię trenować roślinki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z pewnoscia dlatego 🙂 ja uwielbiam caly proces ale najbardziej lubie jak sie wyjadaja juz z pierwiastkow 🙂 najwspanialsza jesien wszechswiata 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, wpadają w tą czerwień do lekkiego fioletu i nawet kwiaty zmieniają delikatnie kolor, w ogóle zauważyłem, że Jack wpada w taki seledynowy/miętowy kolor im dłużej kwitnie i to tak kosmicznie, jakby miał własną poświatę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster, a jak rozpoznajesz, że to czas kosy? Od czego u Ciebie zależy czas ścinki, masz jakiś ustalony termin, czy też jest to jakość trichomów, czy może patrzysz na kolor słupków? Bo ja np. Na początku się patrzyłem na kolor słupków, ale w pewnym momencie topy zaczęły puchnąć x2 i teraz na jednym krzaku mają tak odmienny kolor od innych, że dopiero teraz stwierdziłem, że są w odpowiednim momencie do ścięcia, no i z tego powodu, że lubię mocniejszą fazę, to trzymam dłużej i liczę na kilka buchów z lufy i chillout.

 

Ciekawy jestem czy inne odmiany też mają takie charakterystyczne punkty w uprawie, że to po prostu WIDAĆ, że to będzie kopać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, tylko ostatnie zdjęcie było z góry

Pierwsze dojrzewają te najwyższe, dół ostatni ale niby zależny od genetyki. Mam jeden krzak, który nazywam "bukiet" i fajnie widać jaka jest różnica w kwitnieniu, bo z topów robi się kielich i na dolnym polu mleko, a wyżej bursztyn 

Nawet smak żywicy się zmienia po dłuższym czasie, taki ciężki jak zapach brudnych syr murarza (autopsja) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dałeś mi dobry pomysł z tym cięciem na raty, jednego krzaka tak ofrygam za tydzień w niedzielę do połowy, zobaczymy czy będzie różnica po tygodniu dla tych mniejszych

 

Dzisiaj mecz Holandia - Polska, jadę zobaczyć jak dostajemy wpierdol, jak myślicie, ile będzie? 😄 Obstawiam 4:0 dla Holandii, po wtorkowej kompromitacji z Belgią

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalbym 4:1 dla zielonych 😄

@Rzeźnik powinno byc widac roznice. Moje popcorny pod glowna cola byly takie swieze jakby sie rodzily dopiero. Dosc tluste i masywne takie ale bez przesady jednak jak na popcorn to niezle. Gorilla byla niska i gesta wiec ciezko tam mialy z jakimkolwiek swiatlem. Jak obcialem te wieksze i zostaly kikuty to listki poszly do gory i troche to jeszcze spuchlo. Wloski nabraly koloru i palonko pociemnialo. Widac bylo reakcje na bezposredni strzal swiatla. No i najwazniejsze ze klepalo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska dostanie grubo po dupei. NL to młode pokolenie piłkarzy wiec zabiegają nasza drużynę. 
 

co do rozpoznania to wiem plus minus ile tej odmianie powinno wystarczyć czasu. 
wiec teraz mam już prawie 7 tydzień wiec już zaczynam obserwować trichomy. 
mną jednej mam już full mleko wiec musle ze z 3 tyg i ogień. 
 

jedna z kolei idzie mi strasznie do przodu w porównania do reszty ale ona widocznie che być bardzo bursztynowa wiec niech tak będzie 😅 jutor wrzucę zdjęcia u siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to jak o tym napisałeś @Brazil Munster: "jedna bardzo chce być bursztynowa, więc niech tak będzie", tak jakbyś pozwalał jej na wybór, dogadaliście się 😁

A tak poza tym to dzisiaj podlewałem roślinki i zdecydowałem środkowego planta wyrzucić poza namiot, będzie tydzień jeszcze na samej wodzie, ale w ciemni. Roślinki widzę, że potrzebują miejsca, bo tak się jakby rozchodzą na boki, jakby chciały się doświetlić w środku, z tamtej wątpię, że w tydzień się nagle objawi ekstra 20 gramów, więc porozchylałem pozostałe 4 i zobaczymy co to będzie. Ta roślinka co była taka mała to będzie czarny koń wyścigu, ma podobne rozłożenie co "bukiet", ale szczytów jest więcej i wyglądają tak ładnie zdrowo w większości, że jak zaczną puchnąć to może dać najwięcej plonu, ale to zobaczymy niebawem

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...