Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema przyszedł do mnie właśnie osuszacz powietrza, testowany obecnie, bo mam 25 stopni i ze względu na rośliny w salonie całkiem wysoką wilgotność. 

20220616_112712.jpg

Przejrzysty i prosty w obsłudze, regulacja poziomu wilgotności od 40% do 80%, dwa tryby prędkości, 24h timer i blokada rodzicielska(nie przyda się, ale pewnie przydatna opcja jak ktoś korzysta w domu, a nie do uprawy). 2,5l zbiornik, odprowadza 10l wody z powietrza na dobę i w zestawie jest wężyk, który można zamontować do odpływu. Jest niby promocja na create store i zamiast za 150 euro kupilem go za 109. Paczka szła z Hiszpanii do Holandii niecały tydzień. 

20220616_112737.thumb.jpg.864907b9dfa38f787dbae04099a35f00.jpg20220616_112729.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dzięki Tobie 😁 ale teraz to ja nie wiem czy nie kupić drugiego do salonu hahahah 😂 Od razu lepiej się oddycha, chucha jak klima 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że wężyk wsadzę do konewki 10l i w taki sposób będę miał wodę do podlewania pomidorów przed domem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie zadałeś, sam nie wiem, bo niby jest opcja na 80% ustawić wilgotność, ale nie ma miejsca do wlewania wody, więc myślę, że to po prostu widełki w jakich osuszacz może utrzymywać wilgotność - od 40% do 80%

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zamkniętych drzwiach i oknach spadło mi do 38 przy ustawieniu na 40, ale wystarczy uchylić drzwi i sie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy idą w sobotę pod kosę, ale na raty, jeszcze muszą się poopalać dolne odgałęzienia. No i masło też robię z tego eksmitowanego chuderlaka 🙂

20220622_112540.jpg

20220622_112523.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy ten sam grow i podobny setup do niego także ja już lecę drugi rzut bo musiałem wyjarać to co zebrałem hehe 😉 Widzę, że chyba też skubnąłeś już coś z krzaka heh.  Ja zaczynam na 20% lampa 60-70cm a na flo 40%-100% zwiększane jak i wysokość zmniejszana o 10 cm co week .. zależy jak planty. Piona.
Fotka z przed kosy pierwszej uprawy 😉

20220303_221849.jpg

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato I tu Cię zaskoczę, otóż nie spróbowałem nic, żadnego sampelka, bicia, gieta, lufy, szczytu, nie dotykam tego od początku do końca, a pierwszą fazkę z tego palenia przetestuję na brownies własnej roboty, już w ten weekend 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98 dzień od pestki, kwitną 8 tydzień, a myślę, że spokojnie 9-10 tygodni to może kwitnąć łącznie. Zwracaj uwagę na twardość topów i kolor, one się robią dużo ciemniejsze na koniec, liście wchodzą w czerwień, topy zmieniają kolor na ciemniejszy i są tak twarde, że nie można ich zgnieść

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...