Skocz do zawartości
Wojmax

1x Purple Queen Indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Wojmax zrób jej lolipopa tj wytnij od dołu liście które są całkowicie zasłonięte przez górne warstwy liści. Spowolni na tydzień po czym ruszy ze zdwojoną siłą bo pozbędzie się zasłoniętego balastu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster @Eddie Plant @Udyr To jak Panowie w końcu z tym fryzjerem robić nie robić go? Jak tak, to ile obciąć ile zostawić, a pozatym to gdybym obciął, to myślicie, że starczy jej czasu do końca czerwca żeby porządnie zakwitła (trihomy mleczno-bursztynowe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycinaj co drugi dzień po dwa listki a nawet tego nie poczuje. Zależy też ile tam trzeba wyciąć bo z tej perspektywy nie widać dolnych partii. I chyba styknie czasu do końca czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcinaj po 1-2 liscie codziennie jeżeli faktycznie gdzieś przeszkadzają. 
5 tydzień flo jest wiec już szkoda ja ogólnie stresować. Ale takie jest moje zdanie. 
 

Zrób kilka dobrych zdjęć od dołu i topów. A druga sprawa to musisz sprawdzać trichomy przez lupę to będziesz widział jak to wyglada. 
 

ciezko stwierdzić kiedy dokładnie zetniesz. 
małe do końca czerwca to na luzie powinno być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Dzisiaj zdjęcia przyślę. Jeśli chodzi o badanie trihomów przez lupę, to ostatnio badałem i były w 90% przezroczyste no ale to chyba normalne jeszcze chwilę będę musiał poczekać żeby dojrzały. Nie rozumiem tylko jednego co to znaczy żeby liście przeszkadzały, bo one żadnych topów nie zasłaniają jedynie te małe co rosną pomiędzy łodygą, a liśćmi. Ja myślałem że mam dążyć do tego żeby np. 30cm nad ziemią wszystko ładnie obciąć żeby wszystkie składniki szły do topów, ale nie wydaje mi się że tak to działa, bo liście potrzebne do produkcji energii czy jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszasz nisko to i tak się podniesie z czasem na te 6.5, mineralne chyba tak tylko nie podnoszą. 

Skoro Twojej pasuje takie podlewanie to git 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wogole opłaca się obcinać? To coś da czy tylko będę ryzykował zestresowaniem jej a i tak mało mogę ugrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według was dobrym pomysłem jest abym lał nawozy przy każdym podlaniu czyli co 3 dni Terra Bloom i PK czy zostać przy tym co robię teraz czyli co drugie podlanie nawozy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będziesz lał co podlanie to popalisz rosliny i tyle z tego będzie. Jak widać ze chcą żreć to trzeba im dawać i co podlanie ale to ci pokaże stan liści.

 

dowalsia za dużo zblikujesz rosliny i będzie kupa  

 

nie ma co przeginać bo to nie tedy droga.

wiecej nie znaczy lepiej, musi być równowaga 

 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mógłby ktoś mi pokazać jak wygląda męski pyłek, albo co jest do niego podobne 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...