Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr A tak to wyglada calosciowo 🤔

B68B2B03-9DD4-4BC1-BBBF-A833569C893C.jpegLiscie cosik staralem sie zawijac do dolu ale teraz byly prace w boxie wiec znowu bedzie trzeba zrobic . A co do growa to szkoda ze teraz poniewaz wlasnie dostaly pelna tabele , ale w takim razie przy kolejnym odpuszcze 😉

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany Najwyżej raz wodą dostaną i przejedzą nadmiar.

Prawy tył smutnawa trochę, sucho czy wręcz przeciwnie ?

Podstawka pod tą najmłodsza wręcz wymagana. Zaraz zniknie pod starszymi 😛

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  no wlasnie , po podlaniu niedawno cosik mu sie upadlo , w zasadzie momentalnie siadl , dostal tyle samo co inne , i staralem sie na kilka razy podlac , ogarnie sie niebawem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 50 

Temperatura 21-23 stopnie

Wilgotnosc.   45-60%

Odleglosc  lampy od najwyzszego szczytu 45 cm na 60% mocy.

Ph 6,8

Siemanko , panny puchna  sobie powolutku ale wydaje mi sie iz nie wykazuja wiekszych niedoborow. Ostatnie podlanie dostaly czystej wody , kolejne planowane jest na dzisiejszy wieczor , miala byc sama woda po raz kolejny , ale rodzi sie w mojej glowie pytanie , na ktore byc moze ktos zna odpowiedz 😁 od jakiegos czasu zaobserwowalem ze lodygi lisci jednej z roslinek robia sie lekko czerwonawe , w zeszlym tygodniu sprobowalem na to zareagowac i razem z cala tabelka nawozow dolozylem rowniez  0,5 ml pk 13/14 , wydaje mi sie iz lodygi bardziej sie nie czerwienily ale kolor pozostal , no i wlasnie dzisiaj rano odwiedzajac dziewczyny  dostrzeglem , ze przez noc kilka z lodyg doslownie zburaczalo 😒 wiec tutaj rodzi sie pytanie czy dzisiaj na wieczor sprobowac podac z czysta woda kolejne 0,5 ml czy 1 ml p/k ? 
Pozdrawiam ! 😎

01F216F7-2C98-442A-9BDA-0AD1A95BFE65.jpeg

344B2A77-8350-4B70-9B3C-62DF585F518B.jpeg

559D0449-EC69-4306-8C4A-64B3FC84091B.jpeg

DA010DD4-75AB-496D-950B-45179055C107.jpeg

I tak btw , czy one nie za wolno ida 🙄 ? Szukam przyczyny , ale ciezko mi cokolwiek powiedziec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  czysta miala byc dopoki nie zaczalem sie zastanwiac nad p/k 😁 a co do koloru to masz racje , jakos dziwnie ciemne sa nadal , a ograniczam sie naprawde do minimum z nawozami , w sensie,  ze daje jej co drugie a nawet trzecie podlanie i to doslownie po 0,5 wszystkiego , skads sobie szachmenci ten azot 😒 w kazdym  badz razie , na wieczor w takim wypadku poleci kolejny raz sama woda , niech maja jeszcze dluzszy odwyk od slodkosci 😌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  w 28-30 dniu pokazaly pierwsze preflowery , wychodzi wiec na to , ze to by bylo 22 dni okolo.. 🤔 

@Udyr blisko byles , pilnujesz relki widze 😁 jakie z tego wnioski ogolnie ? Bardzom w plecy ? Akacz tez jakby stoi w miejscu , chociaz tutaj akurat przypisuje brak dostatecznego swiatla , tez ma juz okolo 28-30 dni a nawet wloskow nie pokazal , chociaz tym sie akurat nie przejmuje , nie spieszy mi sie a na nim wykonalem troche gwaltowniejsze lst i defoliacje wiec ciekawym efektow 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany To pk13/14 to odłóż na bok narazie, sam bloom i topmax. Jeśli taka czuła na azot to grow też nie trzeba podawać, bloom ma jakis azot w sobie.

Już się wyciągnęły, dopiero zaczną ładować siłę w kwiaty. 

No stress 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam, trochę poczytałem o auto. Ale wiem że pestki następne sobie poleżą na inny czas. Smakowite nowe sezonowki do mnie lecą na następne. Będzie miodzio 😄

Podlanie samą wodą to nie płukanie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr niech Ci bedzie 😁 a co do automatow to tez mam jeszcze 6 pestek , i to same ciekawe odmiany  , ale mysle na kolejny rzut poleca tylko trzy , coby zapasow jeszcze porobic ( ciekawe czy sie uda 😅) a pozniej juz na pewno ze dwa sezonu wrzuce i wtedy bedziem sie bawic , scrog mie fascynuje 😍😁

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany Ja myślę żeby zwiększyć namiot, ciężko mi moimi łapami operować w tym małym.

Tak z perspektywy miesiąca to wydaje mi się że jednak szkoda światła na automaty ;D może mnie zaskoczą na koniec 🙂

4 sezonowe cięte na V2 albo v4 spokojnie tam zmieścisz, automatom nie można niestety robić takich operacji 🙂 tzn można ale trzeba mieć wiedzę kiedy i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  no zobaczymy jak sie uda , na pewno nie chcialbym takiego zgielku jak mam teraz .. 😒 i czasowo wydaje mi sie , ze sezon nie trzebuje w huk wiecej czasu niz auto.. miesiac  roznicy czy odrobinke wiecej , to w sumie zadna roznica jak tak teraz sobie planuje 🤔😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczym , narazie woda , a pozniej odpuszcze grow , jezeli kolor nie odpusci to rowniez blooma jeszcze pomachne  na chwile , w koncu beda musiely zblednac 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One kończą jak tak 3 tydzień flo. Więc kończą już wspinaczkę w górę. Teraz roślina bedzie juz pompowac sily w kwiatostany.   Teraz z dnia na dzień będzie bardziej przybierać na grubości.

 

Jak bardzo liście Ci przyslaniaja kwiatostany to tak naprawdę ostatni moment żeby jeszcze co nie co powycinac liście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Skonsternowany napisał:

No zobaczym , narazie woda , a pozniej odpuszcze grow , jezeli kolor nie odpusci to rowniez blooma jeszcze pomachne  na chwile , w koncu beda musiely zblednac 😒

Chodzi o to że w bloom masz 4% N do 6,5P i 4,5 K. A po obrazie ze zdjęcia najbardziej brakuje K na tą chwilę. Blednąć będą jak nie będziesz podawał im nic z N

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...