Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym  myslalem ze zolte liscie wykazuja jakies niedobory stad ten pomysl.. w kazdym badz razie owiedzilem panny przed chwilka , i zastalem cos takiego.. zolty kolor znacznie postapil , do tego pojawily sie na lisciach przytopowych dziwne czarne obwodki 😑 normalne czy raczej sie przejmowac 🤔 Do tego cala lodyga bordowa w jednej z roslinek .. 

89E170FF-BA49-4047-AE8F-4983D58FB3D3.jpeg

4786F537-B5A0-4CDD-814F-BF8993D845F6.jpeg

E86D573F-F365-48C0-AB92-F84A7138A80E.jpeg

E5B8F141-1C42-4FA9-A8E7-00EC8DE92283.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany kwitną, to może coś żreć chcą jednak.

Używasz tej samej tabelki. Ja bez heaven i algamic lecę i też mi niedobory wpadły. Więcej blooma i pk 13/14 wrzuciłem i się uspokoiły. No i cal-mag mam z azotem. I kelp extract dostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  lece po tabelce tez bez heaven i alga mic , z tym ze jak juz pisalem wyzej raczej rzadko im cokolwiek daje , by ich nie zepsuc 😅 sprobuje tym razem na probe jeszcze raz pod rzad  zapodac jedzonkoi zobaczym jak zareaguja 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , chcialbym na chwilke podpiac akacza  pod temat  i zapytac czy jest jakis sposob by rozpoznac czy to nie sezon ( oporocz przelaczania na 12/12 poniewaz w boxie jak juz wiecie sa 3 af kwitnace)  wydawalo mi sie jakis czas temu ze widzialem doslownie na palcach u jednej dloni liczac kilka preflowerow , ale to juz dobre 2 tyg temu i teraz rowniez nie idzie sie ich prawie doszukac . Zapomnialem dodac ze roslinka jest tylko 2 tyg mlodsza od pozostalych i ma okolo 50 dni . 

6980EF4F-69EE-440E-90D1-9034D73F349A.jpeg

214783FF-2F24-4218-BD91-35ABDB75C348.jpeg

25FC6F87-8904-40DD-89DF-3959B8DE5249.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany no raczej sezon nie zakwitnie bez krótszego dnia. 

Automatom został jakiś czas na dojscie więc nie wiem czy ja zmieścisz w namiocie przy takiej ilości wega. Chyba że ją przycinać będziesz i po zbiorze z auto przelaczysz. Lecz będzie kwitnela znów 7+ tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  no jezeli to faktycznie to sezon to dla mnie i lepiej 😁 pozniej zostanie sama wiec miejsca bedzie miala w opor po przelaczeniu , tylko wlasnie chcialbym miec 100% pewnosc , poniewaz wtedy wlasnie bym sie nia na tym wegu pobawil jezeli bylaby taka mozliwosc. Nie chcialbym aby sie okazalo , ze zaczne ja jeszcze doginac , trymowac , i moze nawet lba jakiego ucial (o ile nie za pozno)  a ona zacznie kwitnac i juz tak nie odbije 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  No dobrzz , czyli uwazasz  , ze jednak automat 🤔 jakies tam porownanie mam z poprzednimi i tam preflowery wyszly w duzych ilosciach i w krotkim czasie , a ta tutaj ma tylko 2 tyg mniej i jeszcze sie nie zebrala 🧐 55 dni to jednak duzo i nie wyglada by byla z czegos niezadowolona 😩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 67

Panny przed wczoraj dostaly po 1 lt na lebka z pelnym wyzywieniem po 1 ml wszystkiego (bloom+topmax+calmag+ 0,5 pk) mimo tego po powrocie do domu spotkala mnie taka niespodzianka..) w dzien po podlaniu ich stan sie pogorszyl , wie ktos moze jaka moze byc tego przyczyna 🙄? Czy moze poprostu zaczely zapierdzielac z pobieraniem pokarmu ?  Pozdrawiam ! 😉

E5939FE8-7F6C-44F7-98CC-7D1143FBEC16.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  a moze byc to jednak problem z ph .. 🤔? Czy wtedy cala roslina by dostawala po tylku ? Od jakiegos czasu nie mam mozliwosci sprawdzenia ale nie zmienialem nic od tego czasu kiedy zawsze bylo prawidlowe.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzawa nekroza od góry, jakby potas/fosfor. 

Plus czerwone łodygi to jakby pasowało, ale pH też by się przydało dla świętego spokoju sprawdzić.

Może zakupisz wkoncu coś do mierzenia wody/ziemi, wydatki się zwrócą w plonie 🙂

Ja się na HT-1202 szykuje, ale boli mnie dvpa trochę przez cenę 😄

Albo adwa12 bo tańsza 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko! 
Panny niestety niestety maja sie coraz gorzej 😒 wczoraj zalecialem sie do sklepu i zaopatrzylem sie w ph minus od canny , oraz plyn helliga ( miernikow w tym momencie nie mieli) . Zrobilem mieszanke po raz kolejny ze wszystkiego tym razem 1,5 ml oraz zbilem ph do okolo 6 ( wyszlo ok 5 ml na 5 lt wody ph-)  Niestety patrzac rano wydaje sie , ze jest jeszcze gorzej 😑 Wie ktos moze co moze byc przyczyna lub o co im chodzi 😒

60DD2F20-D914-411A-9EE8-61253229F900.jpeg

A5282685-2F31-4DFF-8D5C-6ABC6B734F63.jpeg

DF3F4AD7-114D-4FBC-A517-6D6A2E848886.jpeg

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany  jeśli nie zbadasz ph medium, to można tylko zgadywać. Jak dla mnie to albo azot blokuję przyswajanie wapnia, lub masz za małe ph medium i tak jak wyżej wapń nie jest przyswajany. Za mało fosforu było w czasie generatywnym, ale lejąc więcej niż trzeba roślinie potasu na początku flo też możesz blokować przyswajanie wapnia. Przyswajanie siarki też może być problemem, najbardziej pasuje mi niewłaściwe ph. Drobnoziarnisty dolomit, dwie garści do doniczki, rozmieszaj z górną warstwą ziemi, podlej odstaną wodą lub zbijaj do 6.5

Nie powinno zaszkodzić, a powinno pomóc. Te liście nie wrócą do normalnego stanu, ale na nowych będzie bardziej zielono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...