Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

ja do 3 paliłem i wstałem o 10 i już lolek pod ręką z wczoraj przygotowany także wake n' bake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Nie no jak trzeba  to  sie pk zamowi w takim razie 😉 skoro nie jest odpowiednikiem Top-Maxa , jakos zapewne nimi pozongluje , a jak bedzie trzeba to Top poprostu pojdzie w odstawke a dziewczyny bede katowal samym bloomem i pk 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laski w dobrej formie nawet te 2 patyki ogolone wyjebały do góry bo im zabrałem liście i podlałem także tylko z ziemi nawozy z h20 pobierają i powiem Ci, że wygąda to dobrze. Oby się nie poblokowały 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  no w takim razie dzisiaj tez uderze po tabelce 😉 raz w tygodniu bedziesz lecial po takiej miksturze , a reszta woda ? Co do heaven to chyba zamowie w miejsce pk.. i zobaczym jak pojdzie wzrost  na samym bio bizzie wg tabelki 😋 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę leciał co każde, w mniejszym stężeniu. Co będzie to będzie, ahoj przygodo.

Dużo będzie prób i błędów na tych moich automatach 😄

Dla bezpieczeństwa własnych roślin dawaj im na zmianę z wodą dopóki nie będą płakać o żarcie. Bo jakoś nie ufam producentom że każde podlanie powinny dostawać full bufet 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co drugie myslalem lac juz 😉 a ten bio-heaven to nie sa tanie sprawy psze pana 🙈 250 ml prawie 20 jurkow , wychodzi drozej niz za caly try-pack 🤨

W koncu chyba ktos wyrzuci mie z domu.. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Czlowiek nie spozywa alkoholu , nie szlaja sie z kolegami po nocach po barach , siedzi w domu , ciezko pracuje , a kiedy w koncu zapragnie sie rozwinac , poszerzyc nowe horyzonty , a przy okazji w koncowym rozrachunku zaoszczedzic znaczna kwote pieniedzy , ktos w domu zawsze musi miec to jedno zdanie wiecej do powiedzenia. Kobiet nie zrozumiesz 🤷‍♂️😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz To do auto, one trochę inny cykl mają. 

 

I do tego te dawki podawane są z każdym podlaniem do końca. 

Ilości są ml/l i każda część zestawu ma w sobie npk i mikroelementy. Dlatego sam sprawdzę jak to działa, podaje to jako przykład 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz To stymulator, nie wiem do czego to porównać. Można dodawać ale nie trzeba. Jak będę w hydroshopie to za kwit kupię. Ograniczam już zamawianie przez neta.

Okaże się czy dawkowanie które powiela wielu ludzi na obcojęzycznym forum ma sens. No i chce sprawdzić jak reagują na wczesne i ciągle dawkowanie.

Życie to ciąg sukcesów i niepowodzeń 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr u mnie już od drugiego tygodnia czyli praktycznie 8 albo 9 dzień już były lane nawozy (ziemia allmix) bio-grow, cannazym, rhizotonic, aż przyszedł taki moment na flo, że w około tydzień z ciemnych liści stała się jasność zaczęło żółknąć i plant wpierdalał samego siebie, trzeba było szybko reagować i do końca już będzie chyba taka walka z nawożeniem

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! 
No i stalo sie 😒 dzisiaj moja luba odkryla w ziemii cos takiego. Wyglada to na malutkie jajeczka/larwy z ktorych robia sie pozniej muszki. Dzisiaj rano otwierajac boxa przyuwazylem 2 malutkie muszki typu owocowki ktore wylecialy z jednej z roslinek 😒 google twierdzi , ze sa to „ziemiórki” czy wie ktos moze jak wyplenic to gunwo , i wie czy przypadkiem nie przeskakuje to na inne rosliny czy cus ? Z gory mowie ze wiem iz ziemia marketowa jest do dupki , ale niestety w okresie swiatecznym nie mialem dostepu do innej 😩 za wszelka pomoc dziekuje i mam nadzieje ze uda wyplenic sie to kurestwo 😒

5DCAD160-7E39-4714-A1D7-8CD00FA59D30.jpeg

Bylo badane z bliska , i te larwy nie przypominaja calej kolonii @konopny_janusz , wiec mam nadzieje iz to nie to , poniewaz czytalem o tym dziadostwie i jednym ze sposobow na wyplenienie jest , 2-godzinne topienie donicy w wodzie 😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Problem wydaje sie rozwiazany , te kurwiki faktycznie byly chyba ziemiórkami , przy przecesywaniu ziemii wyleciala jeszcze jedna muszka , po zasiegnieciu glebszych informacji wyglada na to , ze wczoraj poprostu za bardzo je zalalem , w dwoch z trzech doniczek , stworzylo sie bajorko sprzyjajace powstawaniu tego dziadostwa. Luba ma nakleila na sciance growboxa lep na muszki na zoltym tle (podobno ciagna do tego) oraz sciagnela kazdej z roslinek okolo 2 cm ziemii (glebien nie skladaja jaj) oraz podsypala nowa sucha Bio-Bizz light mix. Miejmy nadzieje iz problem zostal rozwiązany . Opisalem gdyz moze kiedys , komus ,(miejmy nadzieje oczywiscie , ze nie 😁) moze sie to przydac i jak dobrze pogmera to znajdzie rozwiazanie 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...