Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Skonsternowany może mają za sucho w boxie, bo poza tym wyglądają ok. 

Do 20 dnia na spokojnie lej wodę, później może małe dawki grow. Bo narazie nie ma potrzeby raczej.

Nie ma co narzekać 🙂

Nie masz nawilżacza jak widzę, czyli sucho jest w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Tak uczynim 😉 a co do nawilzacza to on sobie jest , tylko ze roslinki mialy przemeblowanie i szukane bylo jeszcze prawidlowe miejsce (staram sie utrzymac na poziomie 60-80% wilgotnosc). Za dzien dwa dotrenuje w takim razie pozostale 😉 dzieki wielkie oraz do uslyszenia 🙌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn Luba ma postanowila ze LST dostana wszystkie 😬 I to byloby na tyle przy pierwszej uprawie , roslinek dogladamy wspolnie (kontrole jakosci bede prowadzil sam 😁) wiec narazie stresu starczy zarowno roslinkom jak i nam  , okazuje sie ze LST mozna wykonac na wiele szeroko pojetych sposobow 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Skonsternowany w lst chodzi o to by zachować równy poziomy poziom roślinki xd tak by równomiernie do wszystkich odgałęzień dochodziła życiodajna energia z korzeni xdd trzymaj się tego i będzie git, a czy zrobisz to przywiercając coś do doniczki, czy jak ja wtykając drut w ziemię- nie ma znaczenia xdd 

Tym sposobem również sprawiasz, że więcej światła dociera do większej ilości listowia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 19 

 

ABB15E49-B04C-4B4E-9C59-22405ABAB2BD.jpeg

6D380CD4-6F2C-4D9B-9A3F-FA3ECD4F4171.jpeg

6DF0400A-232E-45F7-8429-EFBBA3D6EFC8.jpeg

Dobry dzien 😁 wczoraj pozostale roslinki zostaly „zezglebowane”  wydaje mi sie procz tego iz wygladaja na lekko opadle z sil , jest chyba okay ☺️ Teraz takie pytanko ktore mi sie nasuwa , w zwiazku z tym ze byly posadzone posrodku , czub rosliny dochodzi juz na kraj dobiczki , rozumiem ze najlepiej jest puscic ja teraz po obwodzie 🤔? No i kiedy zaczac je sciagac z tej ziemii ? Poniewaz informacji na ten temat nie udalo mi sie uzyskac niestety. Pozdrawiam ! 🙌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Milo to slyszec 😁 jezeli ma zostac przy ziemii , to musze popracowac nad wyobraznia 🙄 widzialem pelno fotorelacji , w ktorych roslina byla po treningu lst , w fazie kwitnienia juz , i poprostu nie moglem doszukac sie glownej lodygi tuz przy ziemii 🤔 to znaczy widac ze krzak jest po treningu , ale glowna lodyga ( a przynajmniej tak mi sie wydaje , ze jest glowna) rosnie pod skosem do gory i nie widac by cos bylo uziemione , w zwiazku z czym dlatego myslalem iz w prwnym momencie trzeba ja uwolnic poprostu 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec , niech sie tak stanie 😁 swoja droga , czekam rowniez na jakies oznaki , abym w koncu mogl rozpoznac ktora jest ktora 😅 niestety przy sadzeniu do ziemii nastapil maly chaos i zupelnie stracilem orientacje  🤦‍♂️😅

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/01/2022 o 18:31, konopny_janusz napisał:

@Skonsternowany widziałem tą ziemię w Polsce w którymś z supermarketów chyba castorama albo biedra

Brico Mordeczko i reloj, gowno jakich malo. Przesadzilem do csnny z tego hujostwa i sobie doniczka stała w roku. Sam piach wymiaszany ze smieciami, nie polecam absolutnie, tak jak tej zajebanej ziemi z westlanda.... syf kiła i mogiła, mnie  @Zielone krainy przekonał i kupilem 75l canny.

Dzień do nocy. Zapach barwa gramatura, przerobiłem chyba wszystkie marketowe ziemie i jedna ktora sie nadaje o ile nie jest mokra jak bóbr to smart wokas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  nie tylko Canna ma dobrą ziemię, ja się przekonałem do Biobizz all-mix, zero szkodników, cały weg praktycznie jest spokój z nawozami jak już to dodawałem po 1ml bio-grow raz na trzy podlania, czasem cannazym i rhizotonik wjechał, ale na flo już jest wyższa szkoła jazdy i trzeba dawać nawozy, ale to chyba w każdej ziemii

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Skonsternowany napisał:

Dzien 19 

 

ABB15E49-B04C-4B4E-9C59-22405ABAB2BD.jpeg

6D380CD4-6F2C-4D9B-9A3F-FA3ECD4F4171.jpeg

6DF0400A-232E-45F7-8429-EFBBA3D6EFC8.jpeg

Dobry dzien 😁 wczoraj pozostale roslinki zostaly „zezglebowane”  wydaje mi sie procz tego iz wygladaja na lekko opadle z sil , jest chyba okay ☺️ Teraz takie pytanko ktore mi sie nasuwa , w zwiazku z tym ze byly posadzone posrodku , czub rosliny dochodzi juz na kraj dobiczki , rozumiem ze najlepiej jest puscic ja teraz po obwodzie 🤔? No i kiedy zaczac je sciagac z tej ziemii ? Poniewaz informacji na ten temat nie udalo mi sie uzyskac niestety. Pozdrawiam ! 🙌

Robiłem tak samo ekstremalnie te lst na auto euforii i nigdy więcej czegoś takiego. Roślina nie miała żadnych braków od początku do końca a wyszła skarłowaciala w porównaniu do innych fotorelacji, które widziałem na zagranicznym forum, to z 5 razy mniejsza była. Teraz zamierzam też zrobić Lst w 3 lub 4 tygodniu dopiero i absolutnie nie ukrzyzuje jej do gleby, tylko przegne wierzcholek na bok i to będzie całe LST.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy wyglada jak by ktoś na nich usiadł 🙈, odwalilem to samo na GSC auto i wyszedł karzeł ale za to zbity 30 z groszem zeszlo, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx Z tego co widzę po twoich roślinach to nie aż tak extremalne .

Euforia auto po zakończeniu wzrostu👇ledwo z doniczki wystaje i już większa nie urosła do końca.

 

IMG_20211116_004844.jpg

Ak 47 auto, też kruszynka po glebowaniu takim, że roślina leży całym swoim,, ciałem" na ziemi zauważyłem, że takie miniaturki rosną.

IMG_20211213_214335.jpg

Miały moc dobrą ale ilość to parodia he he 🙂 Niestety nie mam zdjęć z finiszu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...