Skocz do zawartości
Skonsternowany

1xRuntz Auto 1xFatBanana Auto 1xBlueberry Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Jerzy Nie no drugi projekt mam i dwa razy glebiłemtrosliny na maxa ale z czasem jak już urosły to się lekko podnosiła główna łodyga a w twoim przypadku to nie wiem co mogło byc powodem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, onyx napisał:

@Jerzy Nie no drugi projekt mam i dwa razy glebiłemtrosliny na maxa ale z czasem jak już urosły to się lekko podnosiła główna łodyga a w twoim przypadku to nie wiem co mogło byc powodem 

I wcale nie było z nimi problemów, od początku do końca żadnych deficytow. Dlatego teraz zmieniam taktykę i zobaczę czym teraz się zaskoczę he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEN 21 

Siemanko ! Dziewczyny sa 5 dni po poczatku treningu LST , uczucia z tym zwiazane mam dosyc mieszane , wydaje mi sie ze roslinki niestety , ale stanely w miejscu , paradoksalnie ta najbardziej pokiereszowana , idzie najbardziej do przodu i codziennie trzeba jej robic miejsca , pozostale dwie niestety , nie byly ruszane od dwoch dni i tak sobie stoja 🙄 ktos wie jaka moze tego przyczyna ? Z tego co czytalem powinny teraz ladnie ruszyc naprzod czego ewidentnie nie robia 😒 Lampa wisi na wysokosci 50 cm z moca 40% , przez jeden dzien mialy tej mocy 50 % ale u jednej zaywazylem lekko popalone i pozawijane  koncowki lisci ale po zmniejszeniu mocy wdzystko wrocilo normy na szczescie 😌 Zapomnialbym dodac iz wczoraj po raz pierwszy zostale doslownie smukniete bio growem , 1/4 dawki na litr wody , kazda dostala po okolo 200 ml. Pozdrawiam ! 

134A17CB-EF72-4642-BBBC-04BB0F208712.jpeg

DBB4C5A1-F145-4057-A5BE-0F99D4108755.jpeg

B3E9E088-6E68-4B80-83C0-63C681F49F89.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 25 

 

405C4352-49A0-4F98-8E5C-B831C87CB34C.jpeg

EED50C71-F05B-4E72-AF25-076D45D816D1.jpeg

41442959-E915-4FF5-8C91-82CD5926D5B6.jpeg

D79D649A-EBE5-4EDA-9577-100C3C4DF293.jpeg

Siemka! Panny maja juz 25 dni , po 2 dniach stania w miejscu znowu ruszyly do przodu , nie znam dokladnie przyczyny takiego stanu rzeczu , aczkolwiek podejrzewam iz przy wykonywaniu pierwszego LST zapodalem im za duzo stresu i wyszlo jak wyszlo. Innych niedoborow nie wskazywaly , wiec innego powodu nie widze , rosna dosyc nierownomiernie u jednej z nich zauwazylem pierwsze pre-flowery , wczoraj dostaly polowe dawki bio grow w papu , zaczalem je podlewac naprzemiennie , co 2 dni , woda / woda-bio grow. Lampa 50 cm /40% mocy. Wilgotnosc 60-80% ph ok 6. To by bylo chyba na tyle . Pozdrawiam ! 🙌

26109C1B-C90B-420F-B127-89A81D89047D.thumb.jpeg.61972b2a7c71965a330b15b7306193a0.jpeg

Jak to wyglada fachowym okiem psze panstwa ? Jestem bardzo w plecy czasowo , patrzac po wygladzie roslinek 🤔? Nie ukrywam ze liczylem na jak najwiekszy plon , aczkolwiek teraz z uplywem dni sam juz nie wiem co myslec 😬 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaja co drugi dzien , 1 litr na 3 dzielony , moze byc ze im brakuje 🤔?  sprawdzam tez po wadze doniczki , no i palcem wilgoc na te 3 cm .. aczkolwiek wczoraj przy podlewaniu zauwazylem ze gleba szybko wchlonela ale nie dalem temu wiekszej uwagi 😒 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka , i jeszcze takie pytanie , roslinki maja juz 27 dni , pojawia sie coraz wiecej pre-flowerow , czy ten czas okreslany jest jeszcze czasem wegetatywnym ? Oraz kiedy mniej wiecej mozna zaczac liczyc ze roslina weszla w okres flowering i po jakim okresie mozna zaczac juz nawozic cal-magiem , oraz bio-bloom od bio-bizz i top-maxem.. ? Sorki za spam ale przemaglowalem dzisiaj forum i nie otrzymalem jako tako jezdnoznacznych odpowiedzi .. pozdrawiam ! 🙌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay , czyli od kolejnego podlewania (dzisiaj rano juz dostaly , spora dawke wody) rusze z polowa dawki , moze na poczatek 🤔 A swoja droga , faktycznie moglob byc  cos z niedoborem wody , gdyz od kiedy w pt kiedy dostaly wieksza ilosc wody zaczely popierdzielac ladnie do przodu w koncu , no chyba ze taka jest naturalna kolej rzeczy na tym etapie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 29 

Wszystko wydaje sie w porzadku , w zasadzie to pisze poniewaz mam krotkie pytanko 😬 Roslinki szybko sie rozrastaja , gdzies w poradniku wyczytalem iz po pokazaniu sie preflowerow , powinno sie zaprzestac z treningiem LST , jak sie to ma do obecnego stanu rzeczy 🙄 faktycznie lepiej juz ich nie dotykac i das spokojnie sie rozrastac , czy moze jednak sprobowac troszke , pobawic sie liscmi , i poodslaniac to co kryje sie ponizej ? Pozdrawiam ! 

4A13E8DB-EDA7-4065-89BD-C64A87848F25.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany generalnie niby powinno się je zostawić w spokoju na kwitnieniu ale ja preferuję spokój od momentu kiedy zacznie budować kwiatostan bo same preflowery to przygotowanie do kwitnienia i ona wystrzeli do góry więc śmiało jeszcze możesz giąć że by więcej światła dochodziło do odrostów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze uda sie popolemizowac cosik 😁 chodzi o odzywianie , tzn dzisiaj wieczorem pierwszy raz poleci polowa dawka blooma od bio bizza , w obwodzie czeka rowniez Cal-Mag (planowalem podac w razie potrzeby , i przy ewentualnych niedoborach, czy sie myle 🤔?) no i Top Max bedzie podawany , ale to dopiero w pozniejszym okresie zgadza sie ?  Nie posiadam pk 13/14 i zastanawiam sie czy bedzie konieczny przy takiej ilosci jedzonka ? @Udyr bodajze poradzil mi bym w taki sie zaopatrzyl , tylko troche sie obawiam czy to nie bedzie za duzo  I czy ewentualnie wtedy podajac , mieszac z bloomem , top maxem , i taka mieszanka je podlewac ? Czy pk na spokojnie mozna rzucic wczesniej z bloomem , a top max w jeszcze pozniejszym stadium ? Troche sie nagmatwalo ale chcialbym juz sobie poukladac tak wszystko w glowie i rozplanowac , by bylo wszystko cacy 😉

A z kim zrobie to lepiej jak nie z wami 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany ja mam pk w sytuacjach kryzysowych. Seria bio-bizz potrzebuje czasu na wchłonięcie. A pk 13/14 zrobilo robotę bo puchły z dnia na dzień. 

Jesli nie chcesz pk to będziesz ładować więcej bloom/top max.

Top max to stymulator kwitnienia i poboru związków, to nie jest odpowiednik mineralnego pk. Łatwo się nazwa zmylić 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr mi tak została i zaginam z powrotem do środka hahaha . kur** już 11 a ja upalony jak bąk 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...