Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak się wyjadają mocno to dawaj azot , bo ci się wyssają całkiem, a ty z tego, co pisałeś chcesz je jeszcze miesiąc trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Azot i inne pierwiastki wyciąga ci roślina substancje odżywcze z liści, bo to jej magazyn energii, a robi tak, bo jej nie dostarczasz wszystkiego, co jest jej potrzebne, by się mogła prawidłowo rozwijać, więc się wyjada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Karm, bo jak ci zaczną usychać liście przytopowe, to albo będziesz je na bieżąco usuwał pęsetom, by nic suchego nie było w topie, albo zwiększysz sobie ryzyko plechy i utraty topów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ta jakie blokować azotem? Nie jest ciemna, abyś coś miał blokować, ale wyjeść ci się nie może całkiem, bo będziesz miał game over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/26/2022 at 11:36 PM, Zielone krainy said:

@konopny_janusz NIe musisz, lepiej zbombarduj bloom i pk ,  większe dawki, ale oczywiście bez szaleństwa.

Ale tu pisałeś żeby bio grow już nie dawać : D

To ile go dać 4ml wystarczy? 

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No ale mówiłeś, że nie dajesz azotu, myślałem, że całkiem bloom odstawiłeś.

11 hours ago, konopny_janusz said:

@Zielone krainy z 10-20% bursztynu chce chociaż. Liście są w coraz gorszym stanie, wysysają się, azotu już nie daje

Bloom wystarczy, nie musisz wracać do grow, ale lej syte dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak syte, 10ml daje a max zalecane jest 4. 12 nie będzie za dużo? W połączeniu jeszcze z pk 2ml

Może faktycznie trochę growa trzeba, ale coś bezpieczniej zagrać i dać np skromnie 2ml

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

12-12 z nasiona leciales czy dlaczego ona taka mała? Jak auto i to te z tych krótkich.

Ale kwiaty grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy tak też zrobiłem i zaczęły puchnąć albo mi się wydaje 

@Jerzy trening i krótki weg, 18/6 było przez 27 dni, później 12/12

Weg leciała na żarówkach, na flo dałem ją pod lampy

Nie wiem czy takie grube kwiaty, widziałem grubsze, ale calyczas puchną. Jeszcze jest trochę liści w dobrym stanie więc już raczej pewne że do końca uprawy dotrwa. Musiałby mi chyba plant spaść na ziemię albo lampa spaść na planta żeby nie dotrwał 

 

IMG_20220303_153129.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Robią się coraz masywniejsze, ale jeszcze nabiorą rozmiarów, trzymaj dalej, jakie mają trichomy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...