Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy  to chyba też zależy od seedbanku, bo póki co osobiście byłem w jednym i normalnie jakbym do mieszkania w hotelu wchodził, cieszyli się chyba na mój widok, dało się to poznać po mimice twarzy 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja byłem tak szczerze w dwóch seedbankach, ale z mieszkaniami nie miały nic wspólnego, a z hotelem tym bardziej. Jeden to był taki pokój mały z biurkiem, jaki znajdował się w małym budynku, na ogrodzonym placu, w tym samym budynku jest też growshop, ale na końcu korytarza, a drugi to coś wielkości małego sklepu żabka, jaki był zaraz przy sporej ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja mam inne doświadczenia, ale wiadomo, że to bez znaczenia, bo każdy sobie seedbank może postawić, gdzie chce, ale zwykle są owszem w miejscach,. jakie znajdują się na uboczu, ale są od tego wyjątki. Mimo wszystko zawsze większe ryzyko iść do seedbanku niż do growshopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy po 133 dniach uprawy skosiłem tego planta z dziwnymi topami. Topy dziwne ale bursztyn wjechał duzo szybciej niż w przypadku LSD obok więc podejrzewam że będzie lepiej klepała.

Wszystko poniżej górnej części topów poszło do kibla żeby uniknąć sytuacji że na jakimś topku jest mniej mleka bursztynu. Chcę żeby mniej więcej cały temat klepał tak samo. Zbiory wyglądały mniej więcej tak:

obraz.png.80be52db6e4bd7304f844ca624d6a4b9.png

Wyszłoby jeszcze pół takiego słoika 1 litrowego gdybym nie wywalił tych topków z niższych partii rośliny, ale wolałem iść w jakość a nie w ilość.

WC jednak wszędzie robię żeby palenie było łagodne. 

Na moje oko wyjdzie z niej pewnie ok 30g

 

Wieczór czeka mnie ścinka drugiej LSD i dalej już zostanie 1 plant w boxie 

 

IMG_20220203_153837.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  masakra ile było roboty przy tym, 2 doniczki z ziemią i kikutami po future i lsd musze gdzieś wywalić, puste butelki po nawozach, kanistry 5l po wodzie destylowanej, zebrało się tego trochę będe musiał w jakieś ustronne miejsce sie udać, albo do rzeki wywalić (chociaż to szkodliwe dla środowiska) no nie wiem

 

a tak nawiasem to obczaj sobie ile ta fotorelka ma wyświetleń na tle innych 😄 haha

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Zielone krainy kolejny plant ścięty mordy, trymowanie mnie czeka 😄

Tutaj już nie będę wyrzucał dolnych partii topków, wszystko poleci pod WC żeby moc zwiększyć i palenie łagodniejszym uczynić 

 

IMG_20220203_200821.jpg

IMG_20220203_200316.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Dobrze jest, powodzenia przy trymowaniu. Co do śmieci, to ziomek zapakój w worek na śmieci , przejdź się z nim po osiedlach, znajdź otwarty śmietnik i wywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  W miarę w porządku dałeś. Miałem ci pisać, abyś zostwił grow, zmniejszył bloom, choć ja bym je zmniejszył do 6 ml , ale 4 ml też ok, pk dałbym 2 ml , ale 1ml też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...