Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 44, temperatura 25-29°, wilgotność 70-75%. 

Tydzień od poprawki LST. Nic szczególnego się nie dzieje. Podlewam samą wodą pH 6.0-6.1 na zmianę z Rhizotonic. Jeszcze nie całe 2 tyg. Zrobię oględziny i jak będę zadowolony to przełączę już światło, jak nie wypełnia boksu do tego czasu to potrzymam jeszcze trochę 😉

IMG_20211103_190545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Udyr napisał:

@UKTHC Może o Twoją kobietę na pierwszych zdjęciach mu chodzi 😄

Haha 😁 w domu mam też takie prawdziwe kociaki 🤪

IMG_20210917_134851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's @Udyr

Żona kazała przekazać, że fajne foty znad nie zarośniętego wzgórza są tylko dla mnie 🤪😂

Mam nadzieję, że na finał wleca dobre foty z zajebistym polonem 😋😁 tego się trzymajmy 💚

IMG_20211107_213313.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 51, Temp 25-29 wilgotność ok 65%

W niedzielę zmiana światła na 12h. Ogólnie bez jakiś większych problemów, ale coś tam się zaczyna dziać. Rzućcie okiem na końcówki liści. Robią się jaśniejsze. Dajcie znać co to według Was jest. Mi wygląda trochę na brak magnezu. Ale to tylko moje przypuszczenia. 

IMG_20211110_175654.jpg

IMG_20211111_084552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cynk (ZN) - Kiedy roślinie brakuje cynku, to można zauważyć na końcach liści białawe plamy, a także między żyłkami.

Co o tym sądzicie? 

@KlausKörner zawijać się nie zawijają, może niektóre delikatnie się skręcają.. 

Cynk (ZN) - Kiedy roślinie brakuje cynku, to można zauważyć na końcach liści białawe plamy, a także między żyłkami.

Co o tym sądzicie? 

@KlausKörner zawijać się nie zawijają, może niektóre delikatnie się skręcają.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...