Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr na dzień dobry dostały pk w różnej proporcji, w zależności jak im brakowało. Od 1 do 3 ml. Inne odżywki nie szły większe dawki niż 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC zwróciło moja uwagę to 3ml na 2 l. A wiem że to jest mocne, kiedyś papryczki i pomidory tym spaliłem, że w dwa dni się zawinęły 😕

Nie wiem jak Ci tam ec wyszło, ale mogło być grubo. Oby nic dalej nie postępowało.

Ja swojego miernika nie wyjmuje dopóki nie będę lać ponad połowę, dalej w opakowaniu ec metr siedzi 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 ml to jest 100% zalecanej dawki przez canne.. No z ec to nie powiem, bo miernik będę miał dopiero we wtorek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah 😁 Od razu przypomniało mi się jak w mojej pierwszej relacji była spina o lampę.. 😂

Rozwieje wszystkich wątpliwości i powiem co zrobiłem ze swoim 'zarośniętym wzgórzem' 😂

Poszła sama woda o (mam nadzieję) pH. 6.3, plus wcześniej usunąłem te już popalone liście (od niedoboru/nadmiaru? - ile ludzi tyle opinii 😁🙈🙉🙊) i kilka, które gdzieś przysłaniały topy. 

Efekty moich prac pod spodem 👇

PEACE! ✌️🤙

IMG_20211218_201940.jpg

IMG_20211218_202116.jpg

IMG_20211218_202124.jpg

IMG_20211218_202138.jpg

IMG_20211218_202129.jpg

IMG_20211218_202147.jpg

IMG_20211218_202155.jpg

IMG_20211218_202205.jpg

IMG_20211218_223126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC mieszaj sobie odżywki i reguluj ph dzień przed podlaniem. Tylko ph sprawdź jeszcze przed samym podlaniem i w razie potrzeny wyreguluj ponownie.

Przenawożenie fosforem (P) - Zbyt wysoki poziom fosforu przeszkadza w przyswajaniu miedzi i cynku. Skutkiem jest zahamowany wzrost oraz objaw niedoboru magnezu a także wapnia którego roślina nie przyswaja.

Przenawożenie potasem (K) - Zbyt dużo potasu w glebie prowadzi do niedoboru cynku, manganu, magnezu i żelaza. Jeśli stwierdzisz niedobór tych pierwiastków, to może oznaczać to nadmiar potasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC Jak dla mnie to one są za ciemne, jak na fazę kwitnienia, bo są za mocno naładowane azotem, a nadmiar azotu łatwo może prowadzić do popalenia rośliny. Po za tym zaburza proporcje pierwiastków w ziemi na niekorzyść dla rośliny, która kwitnie i nie potrzebuje nadmiaru azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zapodałem trochę pk 1,5 bo znalazłem na jednym plancie takie górne liście przy okazji trochę blooma i minimalnie 0,5 ml bio grow  🙂

Jednak u mnie jest inna sytuacja, liście dolne nie są takie ciemne jak u ciebie

IMG_20211220_225216.jpg

Screenshot_20211220_225518.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...