Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

ten typ dał sobie swoje foto z roboty na profilowe wczesniej, to zwykly gląb jest i szkoda czasu na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Fotki wrzucę pod koniec tygodnia. Na tą chwilę sytuacja trochę zwolniła. Najbardziej nabita azotem jest Kush Cake na dole po lewej. Ale ona teraz będzie dostawała 2 podlanie samą woda. Reszta dużo się nie zmieniła.. Dostaną teraz papu, ale już ładnie zmierzone miernikami. A co do tego czy były przenawożone to szczerze wątpię. Nie robiłem zdjęć, ale z tabeli tej nad nami 👆 przeszedłem przez wszystkie cykle braku p i k. Na żywo nie wydają się tak ciemne. Nie licząc tej Kush Cake 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki namiot zamknięty nie czuć nic, ale jak tylko otworzysz to chwila i już czuć na chacie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 94, 40 dni od zmiany światła. Temp 20° - 29° wilgotność od 45% - 65% 

Zacznę od tego, że ostatnio podlałem pomidorki już na nowych miernikach. Poprzedni miernik podług tego przekłamuje o 0.5 - 0.6 pH. Więc wychodzi na to, że jednak było pH zrypane.. Jeżeli ustawiałem no ok 6.3 to mogło być nawet 5.7 na starym pomiarze. Teraz już dostały wodę o odpowiednim pH i z zmierzonymi wartościami ec. Także Kush Cake dostała sama wodę. Critical dostała 2ml PK 13/14, 8ml Boosta, 10ml Terra Flores, 2 ml Calmag, 5ml Cannazym - na 2.5l wody. Ec 1,7. C99 - 3ml PK 13/14, 8ml Boosta, 10ml Terra Flores, 2ml Calmag, 5ml Cannazym. Ec 1,8. Zdjęcia bez lamp wrzucę po świętach. Może akurat się pozbierają do tego czasu 🙄

IMG_20211223_204523.jpg

IMG_20211223_204542.jpg

IMG_20211223_204610.jpg

IMG_20211223_204615.jpg

IMG_20211223_204620.jpg

IMG_20211223_204646.jpg

received_368746058389128.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC no niezły rozrzut mierników 😄 często ten żółty kalibrowales ? Z tego co zauważyłem to one się rozstrajają jak wyschną, strasznie potem wariują w górę i dół. 

Dobrze że zareagowałeś wczesniej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Udyr napisał:

@UKTHC no niezły rozrzut mierników 😄 często ten żółty kalibrowales ? Z tego co zauważyłem to one się rozstrajają jak wyschną, strasznie potem wariują w górę i dół. 

Dobrze że zareagowałeś wczesniej 🙂

No dokładnie raz mi zaniżał, zaraz po dodaniu odżywek zaczął zawyżać.. Kalibrowałem go 3 pomiary temu. Teraz już powinno być dobrze.. Szkoda, że tak późno się zdecydowałem na nie.. Moze teraz rośliny by tak nie wyglądały ;/ mają pewnie jeszcze ok 4tyg więc może się odbija.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! to czyli jak? Nowy jest skalibrowany ? 

@Dobry_Człowiek! mam mienik ph i ec i jak wrzucam do kranowy oba mierniki to na ph pokazuje raz 7,2;7,4;7,7 a na ec 3999 noo i nie wiem co z tym zrobic… jak to baprawic 

P@Dobry_Człowiek!  Kalibracja miernika ec wyglada tak ze wyslakuej bym wlozyl czujnik do saszetki 1314.. no wiec wkladam a tu po paru sekundach wyskakuje „warng” 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Brazil Munster napisał:

@UKTHC Ogólnie ja bym trochę wyrywal liście wiatrakowe  które Ci tam przyslaniaja  topy bo będzie dużo niedoswietlonych.  

No właśnie miałem pytać i zapomniałem. Można im małego fryzjera zrobić tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...