Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

Będą miały coraz większe zapotrzebowanie na wodę. 

I raczej będzie większa częstotliwość podlewania aniżeli już ilość. 

 

Staraj się nie dopuścić do takiego wymuszenia. U mnie tak raz było i wiele lisci co opadla już nie podniosło się. A po kilku dniach odpadły. Na szczęście nie zhermila sie

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 59, 5 dzień od przełączenia, temp - 21-25°, wilgotność ok 55%

Panny dostały samą wodę z pH 6.0 

Najwięcej dostała Cake Kush 3l, następne po 2.5l 

Muszę zacząć skubać im powoli listki po 1, 2 dziennie. Za ok 2 tyg zrobię porządnego fryzjera tak jak @Dobry_Człowiek!Wspominał. 

IMG_20211119_182945.jpg

IMG_20211119_182959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 67, 13 dni od przełączenia światła, Temp 20-26°, wilgotność 45-60%

Panny idą względnie dobrze 😉 Całe szczęście, że jednak wyszły 3 nasionka, bo ledwo się mieszczą teraz. Nie wiem jakbym miał wcisnąć tutaj jeszcze jeden krzak 😅 Ogólnie ostatnio dostały trochę mniej wody, ale staram się teraz co 3 dni im lać. Jakieś rady, opinie? 

 

IMG_20211127_171523.jpg

IMG_20211127_171539.jpg

IMG_20211127_171550.jpg

IMG_20211127_171557.jpg

IMG_20211127_171608.jpg

IMG_20211127_171628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Brazil Munster napisał:

Książkowo lecą.  Podlewaj i będzie git. 

Teraz będą miały parcie na wodę 

W sensie tak jak wcześniej pisałeś, mniej wody, ale częściej? Teraz właśnie wydawało mi się, że dostały wodę w dobrym czasie, bo liście dopiero zaczynały się pokładać, a nie tak jak jakiś czas temu, że klapnęły dość mocno.. Więc porada celna 👌💚

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 74, 20 dzień od zmiany światła, Temp 19-26°, wilgotność ok 50%

Dzisiaj poszedł fryzjer. Wszystko co było poniżej miejsca gdzie nie dochodziło światło usunąłem. Mniejsze łodygi z których były jakiś popcorn wyleciały też. Mam nadzieję, że nic nie zrypalem i nie usunąłem za dużo lub za mało.. Zmniejszyłem im światło na 60% po cięciu. W poniedziałek wrócę do 80% i za parę dni przełączę już na 100%. Najwyższa c'99 ma 75cm, Critical ma 65cm, a najmniejsza Kush Cake 55cm. To i tak już spory sukces jak dla mnie porównując je do poprzedniczek. Tamta największa miała niecałe 50cm. 

IMG_20211204_140243.jpg

IMG_20211204_140929.jpg

IMG_20211204_141349.jpg

IMG_20211204_142614.jpg

IMG_20211204_142758.jpg

IMG_20211204_144420.jpg

IMG_20211204_145220.jpg

IMG_20211204_145356.jpg

IMG_20211204_145404.jpg

IMG_20211204_145414.jpg

IMG_20211204_145502.jpg

IMG_20211204_145508.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Udyr napisał:

@UKTHC Jest masno, będą dobre pały🙂 Zauwazylem, że wiele upraw ma czerwone łodygi 😄 dosyc nietypowe zjawisko przy różnych odmianach w jednym czasie.

No właśnie ostatnio ktoś pisał, że to mogą być braki pk? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC niska temperatura, szczególnie w nocy, ale to raczej outdoorowcy doświadczają. Genetyka i sławny fenotyp😁 lub pk - szczególnie przy ledach, tak się czyta bo tak piszą. Ale jak liście są zdrowe i nic nie krzyczą lub o nic nie proszą to łodyga tego koloru niech będzie ładnym kolorem /dodatkiem 😉 przynajmniej według mnie. Ładnie Ci tam idzie, nie zapeszając 🖐️

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC a może Ci na kwiatach kolory wywali, kto wie 🙂 u mnie w Dr. Kripple nowe kwiatki mają trochę różowego/czerwonego z młodych listków. 

Jak kolega wyżej napisał obserwować, dopóki nie będą płakać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Udyr napisał:

@UKTHC a może Ci na kwiatach kolory wywali, kto wie 🙂 u mnie w Dr. Kripple nowe kwiatki mają trochę różowego/czerwonego z młodych listków. 

Jak kolega wyżej napisał obserwować, dopóki nie będą płakać 😄

Żeby takie cuda się działy to chyba temperatura musi być niższa niż ta co mam w namiocie? U mnie poniżej 19 nie schodzi.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC może doświadczenia jako takiego konopnego nie mam, ale zerknij na YT Mr. Canucks Grow, on bez fluktuacji temperatur ma kolorowe i zielone w jednym namiocie, i napewno wylapiesz o czym on tam sepleni 😄

To chyba w dna ma zapisane roślina.

A ogólnie ten typ ma interesująco zmieszane podłoże, niby kokos ale jednak bio i z odżywkami w proszku o długim uwalnianiu. Za cienki jestem jeszcze na takie mikstury osobiście 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mimose i dosidosa i jedne były mega aż granatowe, a inne można powiedzieć że tylko lekko ton koloru zmieniony a bardziej zielony.  Więc w dużej mierze to genetyka.  Z kolei miałem automat White russian  i od niskich temp w nocy fiolet też wszedł.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Udyr napisał:

. Za cienki jestem jeszcze na takie mikstury osobiście 😄

Mordo ja też dopiero 2 raz w życiu coś takiego tworzę.. Czarna magia dla mnie.. Dojdę do wprawy w ziemi to będę mógł wtedy myśleć o jakiejś uprawie w hydro, ale wydaje mi się, że to co mam teraz mi w zupełności wystarczy. 😋Doszlifować umiejętności tylko i hakuna matata 🙏😁 a no i sprzęt.. Końcówkę chociaż poprowadzę z odpowiednio zmierzonym pH i EC 😁 Zobaczymy czy uda się tak na spokojnie z tego zebrać 170-180g? Był by sztos 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...