Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr111111 stary, ktoś coś pisze i bierzesz to za pewnik. Nie wiem co musisz. Wiem co ja bym zrobił. Wyglądają lepiej, ale nie wyglądają super. Kupiłbym miernik, podlał według ciężaru donicy 2-3 razy ph 6.0 i zobaczył co się dzieje. Chociaż nie, jak ja bym robił to podlanie byłoby 6.0,6.5,6.0😁a jak te nowe liście? jaki kolor? jak długo tylko cytryna? Dostarczaj świeżego powietrza, odblokuj ph i obserwuj. 

Btw, jak nie masz sprawnego miernika, jaką wodą podlewasz? Znasz ph tej wody? 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa ziemia, a ten już ma problemy z ph, no kurwa mac. Wymyślone problemy, bo nawet nie ma jak tego sprawdzić. 

Przesadziłeś ją do nowej ziemi, tam jest dobre pH. Masz te Bio nawozy to je lej w takiej dawce jak masz w tabeli biobizz, co drugie podlanie, nie przelewaj tego planta więcej, nie lej po 2 litry wody co drugi dzień bo on tego nie wypije, nie kombinuj, nie pajacuj, nie bój się roślinki, daj jej spokój. Kurwa żeby zabić planta to naprawdę trzeba się postarać, daj mu święty spokój a i na samej wodzie doczeka kosy. Po drugie, nie spodziewaj się że one po tym przesadzeniu nagle wypierdolą na dwa metry, bo widzę że co dwa trzy dni oczekujesz jakiś potężnych zmian u tych roślin. Już byś najchętniej kosił plony. Kurwa dopiero przesadziłeś, ze dwa tygodnie trzeba, żeby coś powiedzieć więcej, jak to rośnie itd, bo na razie to od miesiąca wstawiasz zdjęcia planta który prawie nic nie urósł i ciągle oceniasz jego wygląd, liście itd na podstawie tych samych kurwa lisci. No one już inne nie będą a nowe nie za bardzo chcą rosnąć.

16 stron relacji, 16 stron pierdolenia, a ty dalej nic nie rozumiesz. To chwast, zostaw to kurwa w spokoju, wystarczy odrobinę podlewać, czego nie rozumiesz? 

A jeszcze inna sprawa, to ja nie wiem kiego chuja ty chcesz od tych krzakow, jest dużo lepiej, nie wyglądają na przelane ani na umierające, rosną sobie, liście uniesione. 

Nie drapią do ziemi. Trochę krzak po przejściach. Za dwa tygodnie będzie 30 nowych lisci to tych chujowych nie będzie widac

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Poprzednie problemy były przez ph.Tak ja zrozumiałem.W poprzedniej doniczce.Teraz musi być ok.Jestem tego samego zdania.Lepiej by było lać roślinie tylko wode przez całe życie niż palić nawozami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne te rosliny :)

@Ważniak zmien lepiej nick na Ciamajda... rady z dupy Batmana..

Jak tam twoje roslinki morderco..? podusiles juz wszystkie..? Gdzie ta twoja fotorelacja.. ?

Dobry czlowiek Cie dobrze wyjasnil.. pierdolisz glupoty i zgrywasz jakiegos speca od nie wiadomo czego 😄

Lata doswiadczen.. prosze Cie.. Chuj moze sie nie znam bo robie drugie grow w zyciu ale Ty i t twoje teorie to jebia gownem nawet na orbicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green biedne nie biedne ważne że na pewno lepiej wyglądają niż wcześniej połowicznie można powiedzieć że odratowałem je na dzień dzisiejszy 

nie wiem czemu ale jedna roślina ma wygiętą  górę jak na zdjęciach widać 

262940419_434181391418951_5370515752208435734_n.jpg

261300741_915097145796236_5031909746306586291_n.jpg

262010374_307847014532581_3740768754186736410_n.jpg

nIE WIEM czemu dla czego ją  tak wygięło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz aha wgl te moje chwasty tak jedna do góry wyjebała że musiałem podnieść lampę bo by spaliła się i mam wysokościowo boksa 180cm a lampa jest prawie na samej górze więc no jak urośnie jeszcze wyzej to troche bedzie lipton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygięła się nic jej nie będzie. Pilnuj podlewania a doczekasz nagrody. Tak ogólnie jest dużo lepiej. 2 tygodnie musisz minimum poczekać, zanim przełączysz, bo jest po zmianie donic i korzenie musi trochę puścić, dlatego też ważne jest abyś dziadostwa nie lal, ani nie przelał ich znowu. Staną na nogi to będziesz przełączał. Lampę miej z 60cm nad roślinami. Wilgotność około 60. Podlewaj gdy to konieczne, 1 litr wody na 3 dni póki co, ale lej wodę powoli, najlepiej partiami, 300ml co 15 min 3 lub 4 razy na planta, bo musisz się podlewania nauczyć, jak rozpoznać czy ziemia chlonie wodę i takie tam. Przelać to nie zawsze znaczy wjebac 5litrow wody w 8l donice, bo wystarczy lac za dużo na raz  lub za często i też przelejesz, albo wypłuczesz składniki mineralne a zostanie sól. Nie podlewaj na noc bo w nocy nie piją, przez to też stoją w wodzie. Tego musisz się nauczyć, ale także tego że jak coś jest lekko żółte albo krzywe bo się przechyliło, to nie znaczy ze trzeba sięgać po nawozy albo sekator. Jak weźmiesz donice do jednej łapy i podniesiesz trochę do góry, to czuć w ręce że donica jest pusta, jak styropian, wtedy podlewaj, ważne jednak aby to robić wolno. Tak aby cały towar który wlałeś został w donicy a wyleciało może 20%. I woda wylatuje na koniec podlewania, gdy donica ma przesyt, a nie na początku. Jak wylatuje od razu, znaczy za szybko i chujowo podlewasz. Donica na koniec podlewania ma być ciężka, ma przyjąć od 10 do 20% swojej objętości, czyli na 10 l donice 1 l musi wypić, a jak plant duży i dużo pije to i 2 litry. Ale nie na odwrót. 

To samo z nawozami. Krzak nie reaguje na nawóz jak ty na krechę kokainy, i po 10 min jest wyjebany z butów cały zielony i uśmiechnięty. W uprawie to trwa trochę dłużej. Reakcja rośliny zajmuje i parę dni czasami, to nie znaczy ze trzeba jej zwiększać dawkę. Jakbyś jebnal krechę i by cie nie klepało, poprawił druga, piątą dziesiątą, a potem byś obczaił ze towar klepie za 3 dni, to jakbyś wtedy wyglądał? Jak Twój plant, cały poszarpany😎aż by Ci się pH zjebalo😉

Idąc dalej. Stanę tutaj po stronie @Ważniak

Na chuj ci nowy pH miernik? I tak te wskazania więcej burdel w głowie ci zrobią niż to warto. Ziemia buforuje co może, dopóki tam nie wlewasz pH 8,8 albo 4 to ona sobie ph z buforuje, też nie rozumiem sraczki wokół tego pH. 

Fakt u ciebie była pizda z ph ale ty wiesz czemu. 

Miernik ci mordeczko nic nie pomoże. 

Inaczej, pomoże, nie pomoże,  na pewno nie na tym etapie i nie przy twoich skillach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner hehe dobra łopatologia.Nie sądziłem, że można tyle o podlewaniu debatować :) Ogrodnik musi być cierpliwy i spokojny.Wchodząc do mojej szafy uspokajam się.Nikt mi nie przeszkadza i ogólnie kocham to.Wg. mnie dla poczatkujących, im bardziej czekasz na pełne słoiki tym później będą one pełne.Dobro planta powinno być priorytetem.

P.s miernik ph mam od niedawna.Przez dłuższy czas, okazało się, że lałem wodę o ph 7+.Biobizz dał radę.Rośliny szły wzorowo na wegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też bym w okolice miedzi celował jeśli chodzi o sygnał z liści, tylko że popytu nie naprawiał bym podażą, if u know what i mean, tzn deficytu miedzi nie rozpatruje tu w charakterze braku z braku jej w glebie a z blokady przyswajania składników spowodowanej przez Piotra. 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha Piotr! Tak czy siak, to musisz niebawem tą glebę zacząć nawozić, to nie jest mieszanka na obecny etap wzrostu, chyba @Ważniakjuż gdzieś to pisał, a mieszanka na sianie i klonowanie. Jakie masz nawozy przypomnij? Bio? Mineralne, co tam masz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Palagron alga grow i alga bloom i calmag biobzz i royal sugar i green sensation i ukorzeniacz i pure enzym od palagrona

@KlausKörner czyli mówisz że nie pilnować ? ph ? sama kranówa wystarczy ?

@KlausKörner a btw zmieniłem położenie rośliny co się wyciągnęła i nastawiała się już 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...